چگونه همه عکس های اینستاگرام را به صورت یکجا در کروم و موبایل دانلود کنیم

12.6K

اینستاگرام بسیار شبیه فیسبوک به کاربر با دسترسی به تنظیمات امنیتی برنامه، تمام داده های خود را دانلود می کند. با این حال، برای دانلود تمامی پست های دیگر کاربران اینستاگرام، گزینه ای با یک کلیک وجود ندارد. خوشبختانه، برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که می توانند تمام ویدیوها، پست ها و حتی استوری ها را از پروفایل های عمومی اینستاگرام دانلود کنند.  به یاد داشته باشید، این برای پروفایل های خصوصی اینستاگرام کار نمی کند. با وجود این موضوع، بیایید آنها را بررسی کنیم.

چگونه را بخوانید. برای دانلود پیام های صوتی در اینستاگرام

گزینه 1: برنامه افزودنی کروم

اولین روشی که ما از آن استفاده خواهیم کرد، افزونه کروم است. این روش به خصوص اگر از اینستاگرام در رایانه شخصی یا مک استفاده می کنید عالی است. می‌توانید با ضربه زدن روی اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید. برنامه افزودنی کروم که قرار است از آن استفاده کنیم، Downloader برای اینستاگرام نام دارد.

برای شروع اینجا را کلیک کنید که شما را به لینک دانلود هدایت می کند. اکنونافزودن به کروم را بزنید و اجازه دهید به طور خودکار دانلود و در مرورگر شما نصب شود. پس از اتمام، یک نماد برنامه افزودنی جدید در گوشه سمت راست بالای پنجره مشاهده خواهید کرد.

CFK1

اگر روی پسوند، یک پاپ آپ را پیدا می کنید که می خواند، رسانه اینستاگرام در این صفحه یافت نشد. این به این دلیل است که برنامه افزودنی فقط در برگه اینستاگرام Chrome کار می‌کند. می‌توانید اینستاگرام را باز کنید یا با ضربه زدن بر روی نماد برنامه افزودنی، روی Instagram.com کلیک کنید. 

CFK 2

وقتی در صفحه ورود به سیستم اینستاگرام قرار گرفتید ، اگر برای اولین بار از اینستاگرام روی رایانه شخصی استفاده می کنید، باید جزئیات را تکمیل کنید. اگر اغلب از آن استفاده می کنید، می توانید یک صفحه ورود سریع پیدا کنید، درست مانند تصویر زیر. برای ورود به سیستم کافی است روی Continue به عنوان حساب کاربری کلیک کنید. 

CFK3

اکنون که با موفقیت وارد سیستم شدید، فید خانه خود را باز کنید و روی نماد برنامه افزودنی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. به‌طور خودکار تعداد پست‌ها را شناسایی می‌کند و مانند شکل زیر در منوی بازشو به شما نشان می‌دهد.

برای دانلود یک فایل زیپ از همه پست‌ها روی دانلود ضربه بزنید.. اگر می‌خواهید محدوده خاصی را دانلود کنید، می‌توانید اعداد را مطابق با آن تغییر دهید.

CFKGIF برنامه افزودنی چند لحظه طول می کشد بسته به تعداد پست هایی که می خواهید دانلود کنید. در صورت تغییر نظر، می‌توانید فرآیند را لغو کنید. علاوه بر آن، می‌توانیدروی توقف و ذخیره ضربه بزنید که تعداد فایل‌های پردازش شده را دانلود می‌کند. 
CFK4 1

پس از انجام پردازش و دانلود، فایل به طور خودکار ذخیره می شود . بنابراین می توانید آن را از دانلودها باز کنید یا مانند تصویر زیر روی فایل در پایین صفحه ضربه بزنید. 

همین. هنگامی که پست های بیشتری دارید و می خواهید یک بارگیری جدید داشته باشید، می توانید همین روند را تکرار کنید.

دریافت دانلود برای اینستاگرام 

CFK5

گزینه ۲: Ingramer (برنامه وب )

روش فوق بسیار آسان است و اگر روی رایانه شخصی هستید به خوبی کار می کند. اما وقتی از تلفن استفاده می کنید چه کار می کنید؟ خوب، از آنجایی که نمی‌توانیم افزونه کروم را در نسخه موبایل دانلود کنیم، به جای آن از یک وب‌سایت استفاده می‌کنیم. وب‌سایتی که قرار است از آن استفاده کنیم Ingramer نام دارد. این نه تنها به شما امکان می دهد کل پروفایل ها را دانلود کنید، بلکه از آنجایی که یک برنامه وب است، در مرورگرهای تلفن هوشمند نیز کار می کند. در حال حاضر، بیایید ببینیم چگونه می‌توانیم چندین پست را دانلود کنیم.

قبل از شروع، مهم است بدانید که این روش یک نسخه پولی است و در یک دوره آزمایشی 3 روزه با قیمت 5 دلار ارائه می‌شود. قوی>. با این گزینه، شما می توانید در مجموع دو نمایه عمومی دانلود کنید. اگر بیشتر می خواهید، می توانید آن را به 10 نمایه نیز با قیمت 9 دلار افزایش دهید. این اشتراک آزمایشی را می توان در هر زمان لغو کرد. بنابراین، اکنون که همه چیز روشن شد، بیایید شروع کنیم.

وب سایت را با ضربه زدن به لینک باز کنید، و سپس با استفاده از شناسه ایمیل خود ثبت نام کنید.

ING

یک ایمیل تأیید نمایه در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد . به سادگی روی پیوند برای تأیید شناسه ایمیل خود کلیک کنید و همچنین شما را به صفحه اصلی برنامه هدایت کنید.

CFK2

پس از اتمام کار،به داشبورد خود بروید و روی ابزارها کلیک کنید و Instagram downloader را انتخاب کنید و از گزینه دانلود نمایه را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید اینجا را کلیک کنید تا فوراً به برگه دسترسی پیدا کنید.

<DD

اگر در مورد نام کاربری مطمئن نیستید، می‌توانید با مراجعه به پروفایل اینستاگرام هر کسی و کپی کردن نام آن در کنار عکس نمایه، متوجه شوید. همچنین می‌توانید پیوند نمایه (URL) را کپی کنید.

Cc1 1

اکنون نام کاربری را بنویسید/پیست کنید و جستجو را بزنید. می‌توانید کل فید را در نتیجه جستجو ببینید. در سمت راست، روی شروع آزمایشی ضربه بزنید، زیرا این یک ویژگی برتر است.

CC3

در برگه فعلی، همه گزینه‌های نسخه پریمیوم وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، از جمله تاریخ پایان آزمایشی. در پایین، گزینه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید که می‌تواند کارت اعتباری یا PayPal باشد. پس از پرداخت موفقیت آمیز، دوباره به صفحه دانلودر پروفایل اینستاگرام بروید.

CS1

در صفحه دانلود نمایه >، می توانید تمام نمایه هایی را که قبلاً اضافه کرده اید پیدا کنید.  برای دانلود،موشواره را روی گزینه فایل ها نگه دارید (به تصویر زیر مراجعه کنید) و نماد آبی دانلود را بزنید. تمام شد، اکنون می‌توانید از قسمت دانلود به فایل دانلود شده دسترسی داشته باشید.

توجه داشته باشید که فقط دوبار می‌توانید نمایه را دانلود کنید، پس حتماً روی نمایه سمت راست کلیک کنید. اگر چندین نمایه اضافه کرده اید

شما باید تعداد فایل های پردازش شده را نیز بررسی کنید. مثلا 95/95 زیر یعنی همه پست ها پردازش شده. در غیر این صورت، یک فایل دانلود ناقص دریافت خواهید کرد.

از Ingramer 

دیدن کنید.

Final 1

Closing Remarks

پس اکنون می دانید که چگونه چندین پست را از اینستاگرام دانلود کنید Chrome، هر از گاهی یک کپی از نمایه خود را نگه دارید. اگر از رایانه شخصی استفاده می کنید، افزونه Chrome عالی کار می کند و واکشی همه چند رسانه ای از نمایه شما را بسیار آسان می کند. اگر تلفنی دارید، از وب‌سایت Ingramer استفاده کنید، با این حال، باید به خاطر داشته باشید که فقط می‌توانید دو نمایه را در دوره آزمایشی دانلود کنید.

همچنین نحوه مشاهده ناشناس استوری های اینستاگرام بدون حساب

منبع : techwiser.com