چگونه ویدیوهای اینستاگرام را در آیفون دانلود کنیم؟

7.4K

از ویدیوهای استاندارد، IGTV , Stories, to Reels; اینستاگرام پر از انواع محتوای ویدیویی است. اما متأسفانه این برنامه به شما اجازه دانلود هیچ یک از ویدیوهای خود را نمی دهد. در این مقاله، تمام راه‌های دانلود ویدیوهای اینستاگرام در آیفون را به شما نشان خواهم داد.

سه راه برای دانلود ویدیوی اینستاگرام در آیفون وجود دارد. با استفاده از یک برنامه شخص ثالث، استفاده از یک سرویس آنلاین در سافاری، و با یک میانبر سیری. و برخی از آنها حتی از دانلود ویدیوهای اینستاگرام از اکانت های عمومی و خصوصی که دنبال می کنید پشتیبانی می کنند. بیایید شروع کنیم.

روش اول – دانلود ویدیوهای اینستاگرام با میانبرهای سیری

Instagram Media Saver یک میانبر پیچیده سیری است که توسط کاربر @mvan231 که به شما امکان می دهد هر ویدیوی اینستاگرام را در آیفون خود دانلود کنید. می‌توانید پست‌های ویدیویی، استوری‌ها، IGTV و حتی Reels را دانلود کنید، اما فقط در صورتی که حساب سازنده عمومی باشد.

با دانلود و نصب میانبر برای iPhone خود با استفاده از این iCloud یا پیوند روتین هاب. پیش نمایشی از کل میانبر و تمام اقداماتی که می تواند انجام دهد را به شما نشان می دهد. به پایین بروید و روی Add Untrusted Shortcut ضربه بزنید.

بخوانید: 6 بهترین برنامه میانبر سیری برای کاربران قدرتمند

add shortcut

اکنون، میانبر آماده برای اقدام برنامه اینستاگرام را باز کنید و به ویدیویی که می خواهید دانلود کنید بروید. روی دکمه گزینه‌ها در گوشه سمت راست بالای ویدیو ضربه بزنید. این منو ظاهر می‌شود، روی «اشتراک‌گذاری در…» ضربه بزنید تا برگه اشتراک‌گذاری باز شود.

share the post to the shortcut به پایین اسکرول کنید و تمام میانبرهای موجود را پیدا خواهید کرد. برای اجرای میانبر Instagram Media Saver را پیدا کنید و روی نماد ضربه بزنید.

select to run the shortcut< /p>

رسانه مرتبط با URL را استخراج می کند و چند فایل مختلف را برای دانلود ارائه می کند. روی گزینه دارای مهر زمانی و سپس انجام شد ضربه بزنید. ویدیوی اینستاگرام شما دانلود و در برنامه Photos ذخیره می‌شود.

select timestamp

مزاحمات

 • داستان‌ها، پست‌ها، حلقه‌ها و IGTV را فقط با یک ضربه بارگیری کنید
 • به شما اجازه می‌دهیم تصاویر کوچک و تصاویر را نیز دانلود کنید

مضرات

 • فقط با پست‌های عمومی کار می‌کند

روش ۲- از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید

Repost: برای اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها برای دانلود تصاویر و ویدیوهای اینستاگرام است. این برنامه آن را بسیار راحت می کند و می توانید با نصب آن از فروشگاه برنامه شروع کنید.

استفاده از Repost نسبت به روش میانبر سیری یک مزیت دارد، حتی می توانید ویدیوهای حساب های خصوصی را که دنبال می کنید ذخیره کنید. اما شما باید اعتبار ورود خود را در برنامه وارد کنید زیرا این تنها راهی است که API به شما امکان می دهد پست های خصوصی را بارگیری کنید.

repost app install

برنامه اینستاگرام را باز کنید و به ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید بروید. روی دکمه گزینه‌ها در گوشه سمت راست بالای ویدیو ضربه بزنید و روی کپی پیوند ضربه بزنید.

copy the link to post that you want to download

اکنون، برنامه Repost را باز کنید تا پست شما به طور خودکار کشف شود. روی تصویر کوچک ضربه بزنید و با ضربه زدن روی دکمه اشتراک‌گذاری در گوشه سمت راست بالای صفحه، برگه اشتراک‌گذاری را باز کنید.

open the repost app and tap the post

به سادگی ذخیره ویدیو را ضربه بزنید تا ویدیوی اینستاگرام در برنامه Photos شما دانلود شود.< /p>

save video to photos

همانطور که در بالا ذکر شد، در مرحله بعد، باید اعتبار ورود به سیستم خود را وارد کنید برنامه زیرا این تنها راهی است که API به شما امکان می دهد پست های خصوصی را دانلود کنید.

برای تغذیه اعتبار خود، کافی است پیوند یک پست خصوصی را کپی کنید و برنامه به طور خودکار از شما می خواهد که اعتبارنامه را وارد کنید. . شما باید این کار را فقط یک بار انجام دهید.

login with credentialsمزاحمات

<

 • بایگانی همه ویدیوهایی که دانلود کرده اید.
 • می توانید چندین پست دانلود کنید.
 • با پست ها، داستان ها، حلقه ها و IGTV کار می کند.
 • حتی می‌توانید ویدیوهای حساب‌های خصوصی را که دنبال می‌کنید دانلود کنید.
 • معایب

  روش 3 – استفاده از Safari

  اگر علاقه زیادی به نصب برنامه‌ها یا استفاده از میانبرها ندارید و فقط می‌خواهید یک راه یکباره برای دانلود ویدیو از اینستاگرام داشته باشید، می‌توانید از Safari استفاده کنید. Downloadgram.com به شما امکان می‌دهد عکس‌ها، ویدیوها و ویدیوهای IGTV را دانلود کنید.

  به سادگی مرورگر وب Safari را در iPhone خود باز کنید و به downloadgram.com بروید. آدرس پست اینستاگرام را در قسمت Input در وسط صفحه قرار دهید و روی Download ضربه بزنید. جزئیات ویدیو را دریافت می‌کند و یک دکمه سبزتر دیگر برای دانلود ویدیو ارائه می‌دهد. دکمه دانلود ویدیو را به مدت طولانی فشار دهید تا منوی Peek را فراخوانی کنید.

  open the webpage in Safari

  از منوی Peek روی «Download Linked File» ضربه بزنید و دانلود شما در دانلود منیجر شروع می‌شود. پس از اتمام، روی دکمه دانلودها در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و ویدیوی دانلود شده را باز کنید.

  download the linked file

  در حال حاضر ویدیو در حساب iCloud شما ذخیره می شود و می توانید با استفاده از برنامه Files به آن دسترسی داشته باشید، اما اگر می خواهید آن را در برنامه Photos ذخیره کنید، روی دکمه اشتراک گذاری در پایین سمت چپ ضربه بزنید و ویدیو را ذخیره کنید.

  save the video to Photos

  طرفداران

  • بدون نیاز به نصب
  • اجازه دهید پست ها را دانلود کنید , ویدیوها و IGTV

  مضرات

  • با حساب‌های خصوصی کار نمی‌کند
  • نمی‌کند با Reels کار کنید

  Final Words

  اینها سه راه برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام در آیفون شما بودند. هر سه روش برای حساب‌های عمومی به خوبی کار می‌کنند، اما به دلیل محدودیت‌های API اینستاگرام، فقط برنامه Repost می‌تواند ویدیوهای خصوصی را دانلود کند. اگر با این روش‌ها با مشکلی مواجه شدید در نظرات زیر به من اطلاع دهید یا در توئیتر به من سر بزنید.

  مرتبط : نحوه مشاهده ناشناس استوری های اینستاگرام بدون حساب

  منبع : techwiser.com