چگونه پاسخ ها را در استوری های اینستاگرام خود متوقف کنیم

2K

به طور پیش فرض، اینستاگرام به همه افرادی که شما را دنبال می کند تا داستان های شما را بررسی کند و به آنها پاسخ دهد. این پاسخ‌ها یا نظرات به DM شما منتقل می‌شوند. اگر پیام‌های هرزنامه زیادی دریافت می‌کنید یا می‌خواهید برخی از افراد را از اظهار نظر درباره استوری‌های خود منع کنید، راه‌های مختلفی برای مقابله با آن وجود دارد. می توانید پاسخ به استوری های خود را به طور کامل متوقف کنید، استوری ها را از افراد خاص مخفی کنید، یا انتخاب کنید که فقط استوری های اینستاگرام را با افراد خاصی به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه متوقف کردن پاسخ‌ها در استوری‌های اینستاگرام آمده است.

چگونه توقف کنیم پاسخ‌ها در استوری‌های اینستاگرام شما

برای توقف کامل پاسخ‌ها در استوری‌های اینستاگرام:

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و روینماد نمایه در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. سپس روی منوی همبرگر در بالا سمت راست ضربه بزنید و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

Opening Instagram Settings

2. در تنظیمات، روی گزینه حریم خصوصی ضربه بزنید، سپس داستان را انتخاب کنید.

Opening Story Settings on Instagram

3. اکنون به بخش پاسخ دادن به پایین بروید. در اینجا در زیر اجازه دادن به پاسخ‌های پیام، گزینه خاموش را انتخاب کنید. این گزینه پاسخ را به طور کامل در استوری های شما حذف می کند و اسپم را در مسیر خود متوقف می کند. اکنون هیچ‌کس نمی‌تواند روی استوری‌های اینستاگرام شما نظر بگذارد.

4. انتخاب گزینه افرادی که دنبال می‌کنید تنها به حساب‌هایی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید اجازه می‌دهد پاسخ دهند. . اگر هرزنامه‌ها عمدتاً از طرف افرادی است که نمی‌شناسید و آنها را دنبال نمی‌کنید، این گزینه بهترین راه است. دوستان شما همچنان می‌توانند نظر بدهند و با شما تعامل داشته باشند و تعداد هرزنامه‌ها کاهش یا ناپدید می‌شود.

Turning off story message replies

نکته حرفه ای: چگونه به استوری های اینستاگرام پیوند اضافه کنیم – برای همه کاربران

نحوه توقف درخواست پیام در اینستاگرام

یک راه بهتر برای رسیدگی به نظرات در استوری اینستاگرام خود متوقف کردن درخواست‌های پیام جدید است. اینستاگرام به طور پیش‌فرض به همه اجازه می‌دهد به شما پیام دهند. اما اگر کاربر دیگر را دنبال نمی‌کنید، آن‌ها را در بخش درخواست‌های پیام نگه می‌دارد. با متوقف کردن درخواست‌های پیام، نه تنها اسپم استوری‌ها را متوقف می‌کنید، بلکه از همه منابع نیز جلوگیری می‌کنید. افرادی که آنها را دنبال نمی کنید به هیچ وجه نمی توانند برای شما پیام ارسال کنند.

1. در صفحه تنظیمات اینستاگرام، گزینه Privacy و سپس گزینه پیام ها را انتخاب کنید.

Messages option in Privacy Settings on Instagram

2. در اینجا گزینه فالوورهای شما در اینستاگرام را انتخاب کنید و سپس گزینه درخواست‌ها را دریافت نکنید را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود که همه به شما پیام ندهند به جز افرادی که دنبال می‌کنید.

Don't receive requests from Your followers on Instagram

چگونه استوری های اینستاگرام خود را از افراد خاص مخفی کنیم

به جای مسدود کردن نظرات در استوری ها، می توانید مخفی کنید داستان های خود را از افرادی که پیام های هرزنامه را از آنها دریافت می کنید. به این ترتیب، آنها نمی توانند استوری های شما را بررسی کنند، و بنابراین نمی توانند به آنها پاسخ دهند.

1. در صفحه تنظیمات اینستاگرام، را انتخاب کنید. گزینه >Privacyو سپس گزینه Story را انتخاب کنید.

Story settings on Instagram

2. اکنون روی گزینه افراد در زیر پنهان کردن داستان از ضربه بزنید. در اینجا همه کاربرانی را که می خواهید داستان های خود را از آنها پنهان کنید، انتخاب کنید.

Hiding story from people on Instagram

پس از اتمام، استوری های شما دیگر برای آنها قابل مشاهده نخواهد بود .

حتما بخوانید: نحوه زمان بندی پست ها و استوری ها در اینستاگرام< /a>

چگونه یک استوری را فقط برای افراد خاص در اینستاگرام ارسال کنیم

به جای اینکه استوری خود را از همه منابع اسپم مخفی کنید، می توانید استوری خود را فقط برای برخی افراد در دسترس قرار دهید. افراد خاصی که به آنها اهمیت می دهید

1. گزینه Settings > Privacy > Story Instagram را باز کنید.

Opening Story Settings on Instagram

2. اکنون روی گزینه افراد در زیر دوستان نزدیک ضربه بزنید. در اینجا تمام حساب هایی را که می خواهید استوری اینستاگرام خود را با آنها به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.

Choosing Close friends on Instagram

3. برای به اشتراک گذاشتن داستان های خود با دوستان نزدیک، هنگام آپلود داستان، روی نماد فلش ضربه بزنید و گزینه دوستان نزدیک را انتخاب کنید. سپس روی اشتراک‌گذاری ضربه بزنید تا در نهایت آن را با لیست دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید.

توجه: می‌توانید روی کشویی ضربه بزنید. قوی> در زیر گزینه Close friends برای اضافه کردن یا حذف افراد از لیست دوستان نزدیک خود.

Sharing the Instagram story with close friends

اما ، اگر می خواهید استوری را منتشر کنید تا همه بتوانند در مورد آن نظر بدهند، در حین انتشار، فقط می توانید آن را در گزینه Story خود بگذارید و سپس روی Share ضربه بزنید تا داستان را با همه به اشتراک بگذارید.

از طرف دیگر، می‌توانید با باز کردنصفحه نمایه خود، ضربه زدن روی منوی همبرگر و سپس انتخاب ، فهرست دوستان نزدیک را سفارشی کنید. گزینه دوستان نزدیک.

Customizing close friends list on Instagram

کنترل پاسخ‌ها به توقف اسپم استوری‌های اینستاگرام

به‌جای توقف کامل پاسخ‌ها و مخفی کردن استوری‌های خود، راه بهتر برای جلوگیری از اسپم، مسدود کردن کاربری است که شما را در اینستاگرام اسپم می کند. برای مسدود کردن یک کاربر، پروفایل او را باز کنید، روی نماد منوی سه نقطه ضربه بزنید و سپس گزینه Block را انتخاب کنید. همچنین می توانید کاربر را گزارش دهید. تفاوت بین بلاک در مقابل گزارش و محدودیت در اینستاگرام را بررسی کنید< /a> و نحوه انجام هر سه.

آیا می‌دانستید می‌توانید نظرات را برای تبلیغات اینستاگرام، لایو، پست ها و ویدیوها؟ همین حالا نحوه کار را بیاموزید.

منبع : techwiser.com