چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم

9.9K

ویژگی استوری اینستاگرام عالی است راهی برای درگیر نگه داشتن مخاطب می توانید به راحتی چندین تصویر یا ویدیو را از گالری خود آپلود کنید. با این حال، اگر کسی هستید که کلاژ یا عکس قدیمی را دوست دارید عکس تصاویر به سبک غرفه، آنچه را که باید به اشتراک بگذاریم دوست خواهید داشت. اکنون می توانید چندین عکس را به چند روش مختلف به یک استوری اینستاگرام اضافه کنید. بیایید شروع کنیم.

افزودن چندین عکس به یک استوری اینستاگرام

ما برنامه‌ها را برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS به اشتراک خواهیم گذاشت و آنها را به وضوح در عنوان علامت‌گذاری می‌کنیم. . لذت ببرید.

1. استیکر عکس اینستاگرام (iOS و اندروید)

در بروزرسانی اخیر، اینستاگرام گزینه استیکر عکس را معرفی کرد. این به شما امکان می دهد چندین عکس را از گالری خود به عنوان استیکر به یک استوری اینستاگرام اضافه کنید. بیایید نحوه استفاده از این برچسب و اضافه کردن چندین عکس به یک داستان را ببینیم.

1. اینستاگرام را باز کنید و یک استوری بسازید. در این مورد، من با استفاده از گزینه Create یک پس‌زمینه تک رنگ ایجاد کرده‌ام. پس از انجام این کار، روی نماد برچسب در بالا ضربه بزنید.

create story in instagram to add stickers

2. از منوی برچسب، به پایین پیمایش کنید و روی گزینه برچسب عکس (+ علامت با دو کارت) ضربه بزنید. با این کار گالری گوشی در همان پنجره باز می شود. سپس روی عکس دلخواهتان ضربه بزنید تا در پس‌زمینه داستان باز شود. با تکرار همین روند، به راحتی می توانید چندین عکس را در یک استوری اضافه کنید. شما همچنین می‌توانید اندازه این عکس‌ها را تغییر داده و به هر نقطه از بوم داستان منتقل کنید.

Use Instagram sticker to add multiple photos to a Story

به خاطر داشته باشید که عکس‌های شما در جهت اصلی خود ظاهر می‌شوند، چه عکس افقی یا عمودی. در حال حاضر محدودیتی برای تعداد عکس هایی که می توانید آپلود کنید وجود ندارد. من سعی کردم بیش از ده عکس را در یک داستان آپلود کنم و توانستم این کار را بدون هیچ مشکلی انجام دهم. اگر هنوز به‌روزرسانی استیکر عکس اینستاگرام را دریافت نکرده‌اید، مراحل ذکر شده در زیر را امتحان کنید.

2. Photos App Copy/Paste Trick (iOS)

این یکی از دلایلی است که باعث می شود iOS بهتر از Android باشد. ترفند کپی/پیست برنامه Photos به شما امکان می‌دهد چندین تصویر را مستقیماً از گالری به استوری اینستاگرام اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک عکس به داستان اضافه کنید. سپس به برنامه Photos بروید و روی یک عکس ضربه بزنید تا آن را انتخاب کنید. حالا عکس را کپی کنید و دوباره اینستاگرام را باز کنید. روی قسمت متن (Aa) در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و تصویر را جایگذاری کنید. تمام است، شما به سادگی می توانید تصاویر را نیشگون بگیرید و زوم کنید یا حرکت دهید و خلاق باشید.

Copy Paste Image to Insta story on iOS

3. طرح‌بندی از اینستاگرام

این روش رسمی اینستاگرام برای افزودن چندین عکس به یک استوری است. برخلاف روش قبلی، باید عکس‌ها را به یک کولاژ اضافه کنید. بنابراین، این را یک برنامه کولاژ آسان برای استفاده در نظر بگیرید. می‌توانید چندین عکس اضافه کنید، عکس‌ها را برای تعویض موقعیت بکشید، و همچنین از گزینه تغییر اندازه سریع استفاده کنید.

اگر کسی هستید که نمی‌خواهید تصاویر را آزادانه روی بوم داستان جابجا کنید یا اندازه آنها را تغییر دهید، سعی کنید چیدمان.

Layout App's collage
چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم 25

شما همچنین یک “Faces” دارید بخشی در برنامه که تمام تصاویر با چهره انسان را از هم جدا می کند. این هنگام به اشتراک گذاری خاطرات با دوستان مفید است. علاوه بر این، می توانید یک تصویر را آینه/تغییر کنید و همچنین به راحتی حاشیه ها را اضافه کنید.

دریافت Layout برای iOS | اندروید

4. SwiftKey (صفحه‌کلید شخص ثالث)

اگر قبلاً از صفحه‌کلید شخص ثالث استفاده می‌کنید، می‌توانید فوراً این روش را امتحان کنید. اگر یکی ندارید، می توانید SwiftKey را که من برای این روش استفاده کرده ام نصب کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام است که می توانید دنبال کنید.

1. SwiftKey را دانلود و باز کنید. روی Enable SwiftKey ضربه بزنید و Microsoft SwiftKey Keyboard را انتخاب کنید. به طور مشابه، روی Select Swiftkey ضربه بزنید و تغییر صفحه کلید پیش‌فرض را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید از آن به‌عنوان صفحه‌کلید پیش‌فرض خود استفاده کنید، با استفاده از حساب Microsoft یا Google خود وارد شوید. همچنین می توانید بدون ورود به سیستم از آن استفاده کنید.

Enable SwiftKey option
چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم 26

2. اینستاگرام را باز کنید و یک عکس به استوری اضافه کنید. حالا برای تغییر اندازه تصویر، انگشت خود را فشار دهید. روی نماد متن در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا SwiftKey باز شود.

Instagram photo upload option
چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم 27

3. نماد برچسب را انتخاب کنید و روی دکمه پین ​​در پایین ضربه بزنید. حالا روی علامت دوربین ضربه بزنید و اجازه ذخیره سازی را بدهید. این امکان دسترسی به گالری تلفن شما را فراهم می کند.

SwiftKey's sticker option
چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم 28

4. عکسی را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و کارتان تمام شد. اکنون می‌توانید کوچک‌نمایی و بزرگ‌نمایی کنید، تصاویر را بکشید و به راحتی یک کلاژ بسازید.

Multiple Photos to One Instagram Story
چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم 29

5. از یک ویرایشگر عکس استفاده کنید

با استفاده از ویرایشگر عکس نیز می توانید به راحتی چندین تصویر را به یک تصویر اضافه کنید. به این ترتیب، محدودیت‌های ذاتی Layout را دور می‌زنید. من بیشتر ویرایش هایم را در Snapseed انجام می دهم، اما شما می توانید ویرایش عکس های دیگر را انتخاب کنید. برنامه‌ها برای iOS و Android.

6. Photobooth Camera Mode

Photobooth یک ویژگی بومی است که به شما امکان می دهد چهار عکس را در یک داستان اضافه کنید. هنگام آپلود یک داستان می توانید این حالت را از دوربین تغییر دهید. با زدن رکورد، 4 عکس در یک حرکت می گیرد. علاوه بر این، گزینه‌های فیلتر مختلفی مانند VHS، نوار فیلم، vintage و غیره را نیز دریافت می‌کنید.

Instagram photobooth option

Wrap Up: افزودن چندین عکس به یک استوری اینستاگرام

من بیشتر از برنامه Layout استفاده می کنم. در مرحله اول، این توسط اینستاگرام است که نسبت‌های تصویر از پیش تعیین شده را بسیار آسان می‌کند. ثانیا، استفاده از آن ساده است زیرا به شما امکان می دهد عکس ها را با کشیدن برای جابجایی و تغییر اندازه ویرایش کنید. من همچنین روش صفحه‌کلید شخص ثالث را برای Android توصیه می‌کنم زیرا راه حلی برای آن وجود ندارد.

همچنین بخوانید: چگونه بفهمیم شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است

منبع : techwiser.com