چگونه یک نظرسنجی اینستاگرام با بیش از 2 گزینه ایجاد کنیم

12.2K

نظرسنجی های اینستاگرام روشی عالی برای تعامل با فالوورها ارائه می دهد. و همچنین نظر یا انتخاب آنها را دریافت کنید. متأسفانه، برچسب معمولی نظرسنجی فقط به شما امکان می دهد دو گزینه اضافه کنید. اگر بخواهید گزینه دیگری به آن اضافه کنید چه؟ خوشبختانه راه‌حل‌هایی برای اضافه کردن نظرسنجی‌های متعدد در اینستاگرام وجود دارد. بیایید بررسی کنیم که چگونه می‌توان بیش از ۲ گزینه در نظرسنجی‌های اینستاگرام اضافه کرد.

چگونه چند نظرسنجی در نظرسنجی اینستاگرام اضافه کنیم

می‌توانید از نوار لغزنده Emoji استفاده کنید. استیکر امتحانی و واکنش های ایموجی به عنوان راه حلی برای افزودن گزینه های بیشتر در نظرسنجی های اینستاگرام.

1. استفاده از Quiz Sticker

یکی از بهترین راه‌ها برای اضافه کردن چندین گزینه در نظرسنجی اینستاگرام خود استفاده از استیکر Quiz است. استیکر Quiz به شما امکان می دهد به جای 2 گزینه که در استیکر نظرسنجی معمولی وجود دارد تا 4 گزینه اضافه کنید.

نکته این استیکر این است که سازنده باید یک گزینه صحیح را انتخاب کند. دلیلش این است که اساساً یک برچسب مسابقه است که پس از انتخاب گزینه‌ای به کاربران پاسخ درست را می‌گوید.

اگر این موضوع شما را نگران می‌کند که چگونه کاربران نسبت به نمایش پاسخ صحیح واکنش نشان می‌دهند، زیرا هیچ پاسخی وجود ندارد. در یک نظرسنجی، همیشه می توانید یک سلب مسئولیت اضافه کنید. همچنین، کاربران پس از ضربه زدن بر روی یک گزینه، پاسخ درست را خواهند دید، نه قبل از آن. این یک تسکین است زیرا کاربر در ابتدا گیج نخواهد شد.

در اینجا نحوه استفاده از این برچسب آمده است:

1. یک داستان ایجاد کنید و روی نماد استیکر کلیک کنید. برچسب مسابقه را از لیست برچسب‌های موجود انتخاب کنید..

Instagram Poll Quiz Sticker Add

نکته: استیکر «Add Yours» در اینستاگرام چیست و نحوه استفاده از آن.

2. برچسب مسابقه در داستان نشان داده می شود. عنوان نظرسنجی خود را در قسمت تایپ اضافه کنید. سپس پاسخ های نظرسنجی را تایپ کنید. در ابتدا، فقط فضایی را برای اضافه کردن دو مقدار خواهید دید. با این حال، نگران نباشید. گزینه دوم را پر کنید و رتبه سوم نشان داده می شود. برای مقام چهارم هم همینطور. روی سمت راست هر گزینه ضربه بزنید تا گزینه صحیح باشد. برای افزودن به داستان، روی Done یا نماد تیک بزنید.

Instagram Poll Quiz Sticker Values

2. استفاده از استیکر اسلایدر ایموجی

دومین گزینه برای افزودن بیش از ۲ گزینه در نظرسنجی اینستاگرام، استفاده از استیکر اسلایدر ایموجی است. شما باید چندین مقدار را در فواصل زمانی مختلف به این برچسب اضافه کنید تا بینندگان بتوانند به راحتی با کشیدن نوار لغزنده به موقعیت گزینه ای که می خواهند انتخاب کنند، به آن واکنش نشان دهند.

در اینجا مراحل زیر آمده است. جزئیات:

1. با افزودن یک عکس یا ویدیو یک استوری اینستاگرام ایجاد کنید.

2. روی نماد Stickerدر بالا ضربه بزنید و < را انتخاب کنید قوی>لغزنده شکلک از لیست.

Instagram Poll Add Emoji Slider

3. قوی> می‌توانید مقادیر نظرسنجی را مستقیماً در قسمت تایپ اسلایدر Emoji اضافه کنید. با این حال، اینستاگرام گاهی اوقات در صورت وجود کاراکترهای بیشتر، متن را به خط بعدی ارسال می کند. بهترین روش این است که ناحیه تایپ اسلایدر Emoji را خالی بگذارید و با استفاده از گزینه متن معمولی در استوری ها، سوال نظرسنجی و گزینه ها را اضافه کنید.

قبل از انجام این کار، می توانید برچسب را مطابق با زیبایی شناسی سفارشی کنید. از داستان شما به عنوان مثال، می توانید ایموجی واکنش را از لیست گزینه های موجود در پایین تغییر دهید. به طور مشابه، روی نماد پالت رنگ در بالا ضربه بزنید تا رنگ پس زمینه استیکر را تغییر دهید. روی Done ضربه بزنید. در نهایت، استیکر را در محل مناسب داستان قرار دهید.

Instagram Poll Add Emoji Slider Customize

4. روی گزینه Aa ضربه بزنید تا مقادیر نظرسنجی را به داستان اضافه کنید و بسته به نحوه قرار دادن لغزنده، آن را در بالا یا کنار نوار لغزنده Emoji نگه دارید.

Instagram Poll Add Emoji Slider Values

5. دوباره با استفاده از گزینه Aa text، سوال نظرسنجی را به داستان اضافه کنید.

Instagram Poll Add Emoji Slider question

همین. داستان را منتشر کنید. با باز کردن استوری منتشر شده و کشیدن انگشت به بالا می توانید نتایج نظرسنجی را مشاهده کنید. برای نتایج به موقعیت نوار لغزنده توجه کنید.  

3. استفاده از واکنش‌های سریع

اینستاگرام تعداد زیادی واکنش‌های سریع دارد که وقتی می‌خواهید به یک استوری پاسخ دهید نشان داده می‌شوند. می‌توانید از همین ویژگی برای دریافت پاسخ گزینه‌های بیشتر در نظرسنجی‌های اینستاگرام خود استفاده کنید.

Instagram Poll Quick Reactions Emojis

در اصل، علاوه بر افزودن استیکر نظرسنجی معمولی، می‌توانید متنی را به استوری خود اضافه کنید و از افراد بخواهید که با ایموجی داده شده واکنش نشان دهند. به عنوان مثال، اگر باید از مردم بپرسید که “چه برند گوشی را ترجیح می دهند”، می توانید دو گزینه مانند گوگل و اپل را در استیکر نظرسنجی اضافه کنید. جدای از آن، مارک هایی مانند سامسونگ، شیائومی، وان پلاس و غیره را با استفاده از ویژگی متن به همراه ایموجی اضافه کنید که کاربران باید هنگام واکنش انتخاب کنند.

Instagram Poll Quick Reactions and Poll Sticker

این روش دارای یک نقطه ضعف است که این است که شما باید به صورت دستی واکنش های ایموجی را در صندوق ورودی خود بشمارید. برای افرادی که فالوورهای زیادی دارند دردسرساز خواهد بود. اما اگر فالوورهای کمتری دارید، می‌توانید از این ویژگی برای اضافه کردن 3 یا چند گزینه نظرسنجی در اینستاگرام استفاده کنید.

توجه: مطمئن شوید که پاسخ‌های استوری برای پروفایل شما با رفتن به این آدرس فعال هستند. تنظیمات اینستاگرام > حریم خصوصی > داستان. جابجایی را برای همه در زیر اجازه دادن به پاسخ‌های پیام فعال کنید.

4. استفاده از استیکر اسلایدر نظرسنجی و ایموجی

اگر می‌خواهید سه یا چهار پاسخ به نظرسنجی‌های خود به روشی آسان اضافه کنید، می‌توانید از ترکیب برچسب معمولی نظرسنجی و برچسب اسلایدر ایموجی استفاده کنید. کاری که باید انجام دهید این است که دو مقدار را در استیکر نظرسنجی و یکی دو مقدار دیگر را در نوار لغزنده Emoji اضافه کنید. مهم است که به کاربر اطلاع دهید که این دو گزینه در برچسب اسلایدر Emoji وجود دارد. می‌توانید چیزی مانند make Emoji Slider 50% برای گزینه 3 و 100% برای گزینه 4 بگویید. می‌توانید نتایج هر دو برچسب را در استوری خود مشاهده کنید.

نکته حرفه‌ای: >اگر می‌خواهید چند نظرسنجی داشته باشید، می‌توانید هر سه برچسب – نظرسنجی، اسلایدر ایموجی و امتحان را در یک داستان اضافه کنید.

Instagram Poll Add Multiple Polls 2

بهترین استوری

نتیجه نهایی استوری اینستاگرام به میزان خلاقیت و خلاقیت شما بستگی دارد. چگونه می توانید از ویژگی های اینستاگرام حداکثر استفاده را ببرید. راهنمای ما در مورد بهترین هک ها و ایده های استوری اینستاگرام را بررسی کنید. . همچنین، نحوه تغییر رنگ پس‌زمینه یا عکس را بیاموزید. پشت استوری اینستاگرام.

منبع : techwiser.com