چگونه یک ویدیوی کامل را در استوری یوتیوب قرار دهیم

3.8K

داستان های یوتیوب راه بسیار خوبی هستند برای سازندگان می‌توانند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند، اما YouTube فقط به شما اجازه می‌دهد ویدیوهای پرتره یا عمودی را ارسال کنید. اگر بخواهید یک ویدیوی منظره آپلود کنید، بزرگنمایی می‌کند تا با کل صفحه مطابقت داشته باشد و واقعاً عجیب به نظر می‌رسد، ناگفته نماند که بیشتر کلیپ برش خورده است. در حالی که می توانید یک برنامه شخص ثالث را برای اضافه کردن مرزها نصب کنید، اما راه حل آسان تری وجود دارد. بیایید ببینیم که چگونه ویدیوهای Landscape را به ویدیوهای عمودی برای YouTube Stories تبدیل کنیم.

تبدیل ویدیوهای Landscape به Portrait for YouTube

خوبی در مورد Stories این است که در اکثر سیستم عامل ها، YouTube مشابه است. استوری ها و استوری های اینستاگرام هر دو محدودیت 15 ثانیه ای دارند که کار ما را بسیار ساده می کند. ما از اینستاگرام برای تبدیل ویدیوی منظره به یک ویدیوی عمودی با افزودن بالشتک در بالا و پایین استفاده می‌کنیم تا زمانی که آن را در استوری‌های YouTube آپلود می‌کنید عادی به نظر برسد.

اگر به تصاویر زیر نگاه کنید، تصویر سمت چپ پیش نمایش ویدیو هنگام آپلود یک ویدیوی افقی در استوری های YouTube است. تصویر سمت راست پس از تبدیل آن به پرتره با استفاده از اینستاگرام و سپس آپلود آن در استوری های یوتیوب است.

بخوانید: نحوه تماشای YouTube در PIP در iOS 14

before and after

با باز کردن برنامه اینستاگرام شروع کنید و دکمه دوربین را در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید تا وارد اینستاگرام شوید رابط داستان.

بخوانید: نحوه آپلود موسیقی در YouTube Music از تلفن همراه

1 5

روی دکمه گالری ضربه بزنید > در گوشه پایین سمت چپ. با این کار عکس ها و ویدیوهای ذخیره شده ای که می توانید آپلود کنید ظاهر می شود. ویدیوی منظره را که می‌خواهید تبدیل کنید پیدا کنید و برای بارگیری پیش‌نمایش ویدیو ضربه بزنید.

2 7

پیش‌نمایش را در قالب افقی اصلی می‌بینید. به سادگی، روی دکمه دانلود در بالا ضربه بزنید و این پیش نمایش را در برنامه گالری (برنامه عکس در iPhone) در تلفن هوشمند خود ذخیره کنید.

3 4

بخوانید: چگونه برای دریافت حالت تصویر در تصویر YouTube پیشرفته در Chrome

اکنون، به برنامه YouTube برگردید، بخش Stories را پیدا کنید و روی دکمه ایجاد داستان ضربه بزنید برای باز کردن رابط YouTube Stories. در برگه داستان‌های YouTube، برای آپلود یک ویدیوی موجود، روی دکمه گالری در پایین سمت چپ ضربه بزنید.

5 5

ویدیویی را که اخیراً از اینستاگرام ذخیره کرده‌ایم انتخاب کنید، این اولین مورد در لیست خواهد بود، و اگر ویدیو را بدون هیچ بزرگنمایی عجیب و غریبی ببینید. اکنون می توانید ادامه دهید و آن را ارسال کنید.

6 4

کلمات پایانی

این یک راه سریع و آسان برای افزودن بالشتک به ویدیوهای منظره خود بود تا در استوری های YouTube عادی به نظر برسد. این یک نادیده گرفتن کوچک است، اما زمانی که شما فقط می خواهید یک ویدیو را آپلود کنید و برنامه به شما اجازه بزرگنمایی یا تنظیم اندازه ویدیو را در پنجره پیش نمایش نمی دهد، واقعا خسته کننده است. شاید در آینده؟ شما چی فکر میکنید؟ در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

همچنین بخوانید: چگونه به راحتی ویدیوهای YouTube را با مهر زمانی در Android به اشتراک بگذارید

منبع : techwiser.com