کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد

734

قالب‌های حلقه اینستاگرام به شما امکان می‌دهند به راحتی یک حلقه جذاب بدون ویرایش ویدیو از ابتدا ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویدیوها یا عکس های خود را در قالب اضافه کنید، متن را اصلاح کنید و آماده هستید. الگوها در زمان صرفه جویی می کنند زیرا روشی برای ایجاد ویدیو ارائه می دهند. اما کجا می توان قالب های تیل اینستاگرام را به صورت رایگان پیدا کرد؟ پاسخ را اینجا بیابید.

روش 1 : از گالری قالب اینستاگرام

برای یافتن الگوهای حلقه. اینستاگرام یک گالری بومی ارائه می دهد که در آن مجموعه مناسبی از قالب های حلقه را خواهید یافت. برای پیدا کردن قالب‌های حلقه در اینستاگرام، این مراحل را دنبال کنید:

1. در برنامه اینستاگرام، روی نماد افزودن (+) در پایین ضربه بزنید. و قرار را انتخاب کنید.

2. بر روی تب Templates در بالا ضربه بزنید تا به گالری قالب‌های حلقه اینستاگرام بروید.

Instagram Reel template view
کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد 24

3. در میان الگوها پیمایش کنید و برای پیش نمایش یک الگو، روی آن ضربه بزنید. تعداد کلیپ های مورد نیاز را در قالب در گوشه پایین سمت چپ مشاهده خواهید کرد. اگر می‌خواهید از الگو استفاده کنید، روی افزودن کلیپ‌ها ضربه بزنید و عکس‌ها یا ویدیوها را اضافه کنید. یا اگر می‌خواهید بعداً از آن استفاده کنید، روی ذخیره الگو ضربه بزنید.

Instagram Reel template Add clips
کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد 25

نکته : با نحوه ویرایش تک تک کلیپ‌ها در حلقه‌های اینستاگرام آشنا شوید.

روش 2: از قرقره ها

یک راه دیگر برای یافتن الگوهای قرقره رایگان از خود قرقره هاست. یعنی هر زمان که قرقره‌ها را تماشا می‌کنید، دکمه Use Template را روی حلقه‌هایی که دارای قالب هستند می‌بینید. بنابراین اگر قرقره ای را دوست دارید و می خواهید از الگوی آن برای ویدیوی خود استفاده کنید، فقط دکمه استفاده از الگو را فشار دهید. در صورتی که دکمه استفاده از الگو را نمی بینید، روی الگو توسط به دنبال آن دکمه استفاده از الگو در صفحه بعدی ضربه بزنید.

Instagram Reel use template button

نکته: روی نماد سه نقطه ضربه بزنید و ذخیره را انتخاب کنید تا ویدیو برای استفاده بعدی ذخیره شود. آن را در بخش ذخیره شده اکانت اینستاگرام خود پیدا خواهید کرد که از نماد سه نوار در صفحه نمایه شما قابل دسترسی است.

روش 3: استفاده از جستجوی اینستاگرام  

در مرحله بعد، باید از ویژگی جستجوی اینستاگرام برای یافتن الگوهای حلقه استفاده کنید. برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی نوار جستجو در بالا ضربه بزنید. reels templates یا reel templates را تایپ کنید و روی حساب‌های Instagram یا برچسب‌هایی که نمایش داده می‌شوند ضربه بزنید. شما بسیاری از قالب های حلقه رایگان را پیدا خواهید کرد. روی صفحه ای که می خواهید استفاده کنید ضربه بزنید و دکمه Use template را همانطور که در روش 1 نشان داده شده است فشار دهید.

یا، از این صفحه وب مفید استفاده کنید که لیستی از بهترین قالب های حلقه اینستاگرام.

Instagram reel templates find from search
کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد 26

نکته: 3+ راه برای تاریخچه جستجوی اینستاگرام خود را پاک کنید.

روش 4: از برنامه های شخص ثالث

در نهایت، می توانید از سوم استفاده کنید برنامه‌های ویرایش ویدیوی مهمانی برای یافتن قالب‌های حلقه رایگان. برخی از برنامه های خوبی که می توانید استفاده کنید عبارتند از:

مراحل یافتن الگوهای حلقه اینستاگرام در برنامه Canva

بیایید مراحل را برای یافتن بررسی کنیم. و از الگوهای حلقه در برنامه Canva استفاده کنید:

1. برنامه Canva را در تلفن خود نصب و باز کنید.

2. یک حساب جدید ایجاد کنید یا به حساب Canva موجود خود وارد شوید.

3. روی نوار جستجو در بالا ضربه بزنید و Instagram Reel را تایپ کنید. همان را از نتایج جستجو انتخاب کنید.

Canva Instagram reel template
کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد 27

4. الگوهای موجود نمایش داده می شوند. برخی رایگان و برخی پولی هستند. روی قالبی که می خواهید استفاده کنید ضربه بزنید. سپس، روی تصویر پس‌زمینه یا ویدیو ضربه بزنید و از نوار ابزار پایین، جایگزین را انتخاب کنید تا عکس یا ویدیوی خود را جایگزین کنید.

Canva Instagram reel template use

نکته: بهترین الگوهای Canva را بررسی کنید. برای ایجاد پست‌های شگفت‌انگیز اینستاگرام.

مراحل یافتن قالب‌های حلقه اینستاگرام در برنامه VN

1. قوی> برنامه VN را در تلفن خود باز کنید.

2. روی نماد جستجو در پایین ضربه بزنید و مشاهده بیشتر را انتخاب کنید.در کنار بخش حلقه‌های اینستاگرام.

VN App Reel templates
کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد 28

3. یک الگو را برای پیش‌نمایش انتخاب کنید و دکمه دانلود را فشار دهید.

4. سپس ویدیوها یا عکس‌هایی را که می‌خواهید در الگو استفاده کنید انتخاب کنید. و ویدیو را مطابق با نیاز خود ویرایش کنید.

VN App Reel templates use
کجا می توان قالب های حلقه اینستاگرام را پیدا کرد 29

سؤالات متداول

1. چگونه موسیقی را در قالب Instagram Reel تغییر دهیم؟

متأسفانه، نمی‌توانید موسیقی را تغییر دهید یا موسیقی خود را به قالب‌های حلقه‌ای که از اینستاگرام استفاده می‌کنید اضافه کنید. نحوه افزودن موسیقی به حلقه‌ها بدون اینستاگرام را بیاموزید.

2. چگونه الگوهای حلقه ذخیره شده را پیدا کنیم؟

در برنامه اینستاگرام، به صفحه New Reel بروید و روی Templates ضربه بزنید. سپس روی Saved ضربه بزنید تا الگوهای ذخیره شده خود را مشاهده کنید. یا، این احتمال وجود دارد که شما حلقه را ذخیره کرده باشید و نه فقط الگو را. برای این کار، پروفایل اینستاگرام خود را باز کنید و روی نماد سه نوار ضربه بزنید. ذخیره شده را انتخاب کنید.

3. چگونه می توانید قالب حلقه اینستاگرام خود را بسازید؟

شما به راحتی می توانید قالب های حلقه خود را در اینستاگرام ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل 3 کلیپ را انتخاب کنید، موسیقی اضافه کنید و حلقه را منتشر کنید. با این حال، ویدیوی شما باید شرایط زیر را داشته باشد تا به عنوان یک قالب حلقه اینستاگرام واجد شرایط باشد: حداقل 3 کلیپ داشته باشد، هر کلیپ باید 5 ثانیه یا کمتر باشد، شامل موسیقی باشد و از یک حساب عمومی منتشر شود. علاوه بر این، حلقه باید در خود برنامه اینستاگرام ویرایش شود. اگر از یک برنامه شخص ثالث برای ویرایش حلقه و وارد کردن آن به اینستاگرام استفاده می کنید، ویدیوی شما به عنوان یک الگو تلقی نمی شود و دکمه Use template نمایش داده نمی شود.

قرقره های اینستاگرام را به اشتراک بگذارید

بعد از اینکه یک حلقه با استفاده از قالب های اینستاگرام یا خارج از آن ایجاد کردید از اینستاگرام، یاد بگیرید چگونه قرارها را در اینستاگرام آپلود کنید از کامپیوتر یا گالری شما همچنین، نحوه اشتراک گذاری حلقه های اینستاگرام را بدانید WhatsApp و فیس بوک.

منبع : techwiser.com