10+ بهترین برنامه قالب استوری اینستاگرام برای آیفون و اندروید

5.9K

اگر تازه وارد نیستید اینستاگرام، ممکن است اینفلوئنسرهای بزرگ را دیده باشید که از قالب های جالب در استوری اینستاگرام خود استفاده می کنند. داستان‌های آن‌ها شامل کلاژی از عکس‌ها و ویدیوها با فونت‌ها و حاشیه‌های جذاب است. خوشبختانه، می‌توانید با کمک برنامه قالب استوری اینستاگرام شخص ثالث، استوری‌های خلاقانه اینستاگرام را نیز در کمتر از یک دقیقه بسازید. بیایید آنها را بررسی کنیم.

برنامه‌های قالب استوری اینستاگرام

1. Unfold

Unfold یکی از قابل اعتمادترین برنامه ها در مورد قالب های استوری اینستاگرام است. این یک رابط کلاسیک و بصری دارد که فرآیند انتخاب یک قالب عالی و کار بر روی آن را بسیار آسان می کند. این برنامه دارای برخی از خریدهای درون برنامه ای کاملاً طراحی شده است. می‌توانید بسته دلخواه خود را برای دریافت الگوها و طرح‌های اضافی انتخاب کنید.

1 3

در صفحه اصلی برنامه صفحه آلبوم است. با ایجاد آلبوم های جداگانه در صفحه اصلی می توانید در هر زمان روی چندین داستان کار کنید. می‌توانید چندین صفحه را در یک آلبوم انتخاب کنید، بنابراین یک طرح داستان کامل در یک مکان و زمان‌بندی یکسان ایجاد کنید. علاوه بر این، گزینه‌هایی برای درج قاب‌های کلاژ مختلف و متن جدا از طرح کلی رنگ اصلی هر فریم وجود دارد. برنامه آن را ابتدایی اما ظریف نگه می دارد، بنابراین داستان شما در پایان به خوبی ارائه می شود. برای ذخیره استوری یا یک صفحه در برنامه ‘Photos’ آیفون

دانلود Unfold برای iOS و Android (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

2. Spark Post

Spark Post یک برنامه قالب توسط Adobe است. اکنون این مقدمه را به عنوان خود توضیحی آسان می کند. اما آیا این است؟ این برنامه می تواند برای برخی افراد گیج کننده باشد و برای دیگران مفید باشد. این فهرست گسترده ای از الگوها در سرهای مختلف با گزینه های ویرایش بیشتر دارد.

2 9

در خانه در صفحه برنامه، چندین قالب را در زیر سرهای مختلف مانند کلاژ، فصلی، شیوه زندگی، تجارت، مدرسه، سفر، غذا و صنایع دستی خواهید دید. روی هر قالبی ضربه بزنید تا گزینه‌های بیشتر را بررسی کنید و روی «میکس این الگو» کلیک کنید تا بین گزینه‌های هم‌ترازی دیگر درهم آمیخته شود. سایر گزینه های ویرایش عبارتند از Design، Palette، Size، Layout و Effects. می‌توانید انتخاب کنید که کارتان را در حافظه محلی ذخیره کنید یا آن را مستقیماً در اینستاگرام یا فیس‌بوک به اشتراک بگذارید.

دانلود Adobe Spark Post برای iOS و Android (رایگان، سالانه 100 دلار)

3. Animoto

Animoto همانطور که از نام آن پیداست، برنامه‌ای است که قالب‌های داستان متحرک را در قالب‌های ویدیویی ارائه می‌دهد. این برنامه قالب های از پیش تعیین شده را برای کار ارائه می دهد یا می توانید از تمام منابع موجود استفاده کنید و از ابتدا شروع کنید. این برنامه حتی می تواند توسط متخصصان بازاریابی دیجیتال برای وبلاگ های اجتماعی و غیره استفاده شود.

3 6

همچنین دارد قالب های از پیش تعیین شده مانند راه اندازی محصول، بلاگ مد، وبلاگ اجتماعی، و لیست املاک جدا از یک الگوی ساده برای شروع طراحی خود از ابتدا. قالب ها طوری طراحی شده اند که در بیشتر موارد به داستان شما ظاهری تبلیغاتی بدهند. ویژگی اضافی در اینجا موسیقی پس‌زمینه است که برنامه حتی کتابخانه موسیقی خود را برای انتخاب از مجموعه‌ای عالی دارد.

دانلود Animoto: Slideshow Maker برای iOS و Android (رایگان، 5 دلار در ماه)

4. Uniq

Uniq یک برنامه قالب مبتنی بر کلاژ برای استوری های اینستاگرام شما است. استفاده از این برنامه ساده است و در عین حال گزینه های گسترده ای در قالب ها دارد.

4 6

در صفحه اصلی ، این برنامه قالب های کلاژ را زیر سرهایی مانند Minimal، Analog، Paper، Love، Funky و Promo ارائه می دهد. این برنامه قالب های رایگان و همچنین پولی را ارائه می دهد. اگرچه هنوز هم می‌توانید نسخه‌های پولی را امتحان کنید، اما نمی‌توانید آن را به صورت بومی ذخیره کنید، که می‌تواند جایگزین آن اسکرین شات شود، اما فقط در صورتی که نگران کیفیت تصویر نباشید. علاوه بر این، برنامه پیوند خاص خود را دارد ‘@uniq.app’، که در استوری شما استفاده می‌شود، ممکن است شما را در حساب اینستاگرام آن‌ها برجسته کند.

دانلود Uniq – Instagram Story Maker برای iOS (رایگان، ۴ دلار یک بار خرید)

5. CutStory

یک برنامه چند منظوره دیگر در لیست برای ایجاد یک استوری اینستاگرام به دلخواه شما. CutStory بیشتر شبیه یک برنامه ویرایشگر عکس و ویدیو است که دارای گزینه هایی است که به طور خاص با مدل رسانه اینستاگرام مطابقت دارد. می‌توانید ویرایش‌های منظمی روی یک عکس یا یک فایل ویدیویی داشته باشید و آن را مطابق با داستان سفارشی کنید.

5 5

دانلود CutStory برای استوری های اینستاگرام برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

6. داستان

اگرچه من برنامه‌های قبلی را آسان می‌خوانم، این کار حتی ساده‌تر است. برنامه داستان مخصوصاً برای این کار طراحی شده است و از این رو دقیقاً همان چیزی را که از آن خواسته شده است انجام می دهد، نه کمتر، نه بیشتر.

6 4

این برنامه دارای چند پیش نویس متحرک ابتدایی و در عین حال بسیار مفید است که در آنها فقط می توانید تصاویر را تغییر دهید و در صورت وجود متن را وارد کنید و می خواهید ادامه دهید. از آنجایی که به طور ویژه برای استوری های اینستاگرام ساخته شده است، مجموعه ای از نمادهای اکشن خاص خود را دارد، مانند متداول ترین GIF «swipe up». شما به خوبی می توانید کل داستان را تا آخرین اینچ از آن در خود این برنامه کامل کنید.

دانلود Story – Stories for Insta.gram (رایگان)

7. StoryArt

StoryArt یکی دیگر از برنامه‌های طراحی شده ویژه برای ایجاد داستان برای رسانه‌های اجتماعی است، اما تلاش آن کمی جلوتر از سایر برنامه‌های موجود در لیست است. اگرچه لیست قالب ها و انیمیشن ها در این برنامه گسترده است، اما اکثر آنها قفل هستند و فقط توسط کاربران نسخه پریمیوم قابل استفاده هستند.

7 5

StoryArt برای هر صفحه از داستان شما چند اثر هنری خلاقانه به شما ارائه می دهد. می توانید یک کلاژ با طرح های مختلف انتخاب کنید یا می توانید طرحی با قالب های متنی انتخاب کنید. فقط در اینجا، متون تصادفی نیستند، اما در واقع طراحی قالب را تحسین می کنند. این برنامه حتی یک قدم بیشتر برمی دارد و گزینه های متعددی را برای یک عکس روی جلد از داستان شما در اختیار شما قرار می دهد که دوباره سفارشی طراحی شده و تقریباً برای همه انواع موجود است.

دانلود StoryArt – insta< سازنده داستان برای iOS و Android (رایگان، 10 دلار در سال)

8 . پانورام

به طور خاص یک خالق داستان یا الگو نیست، اما بله، یکی از این نوع باید در لیست باشد. پانورام به شما کمک می کند تا با تقسیم کردن آن به چند قسمت، یک عکس پانوراما را در یک استوری یا آپلود چند فایلی به خوبی قرار دهید. بسته به اندازه فایل شما، برنامه ممکن است به شما پیشنهاد کند که تصویر را به سه تا پنج قسمت تقسیم کنید که در آن تصویر به قدری دقیق برش داده شده است که به نظر می رسد هنگام کشیدن تصویر در ادامه است.

8 2

دانلود Panoram – Stories Photo Editor برای iOS (رایگان، 1 دلار برای Premium)

9. Canva

خب، آنچه ما در اینجا داریم یک برنامه چند منظوره است که علاوه بر اینستاگرام، به شما کمک می کند محتوای رسانه های اجتماعی برای فیس بوک، یوتیوب و وب سایت خود و غیره ایجاد کنید. این برنامه اساسا برای ایجاد است. انواع پست‌ها، آگهی‌ها، پوسترها، دعوت‌نامه‌ها، کلاژها، و حتی کارت‌های بازدید، و موارد دیگر.

9 3

برای ایجاد استوری اینستاگرام کافیست برنامه را باز کنید و قالب استوری اینستاگرام را انتخاب کنید. تحت آن، تعدادی الگو برای مناسبت های مختلف پیدا خواهید کرد. می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید و روی عناصر جداگانه ضربه بزنید تا آنها را با لمس شخصی خود تغییر دهید یا جایگزین کنید. حتی ممکن است با یک الگوی خالی شروع کنید و از گزینه های داده شده برای ایجاد تم خود از ابتدا استفاده کنید.

دانلود Canva – Graphic Design Creator برای iOS و Android (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

10. PicPlayPost

یک سازنده ویدیوی تلفن همراه که با ذهن اینستاگرام طراحی شده است، این اولین برداشتی است که به شما می دهد. نام “PicPlayPost” خود نشان می دهد که یک سازنده ویدیو است که به شما امکان می دهد فایل ایجاد شده را مستقیماً در رسانه های اجتماعی پست کنید.

10 3

بنابراین هر چیزی که در یک نرم‌افزار ویرایش فیلم کوتاه فکر می‌کنید، آن را در اینجا در اختیار دارید. متن، استیکرها و فیلترها فقط یک طرح کلی هستند، در اینجا می‌توانید صداگذاری، مرتب‌سازی مجدد فایل‌های ویدیویی، ویرایش، برش، تقسیم و غیره را انجام دهید. می‌توانید یک پروژه ناتمام را ذخیره کنید و اگر طولانی است، از جایی که ترک کرده‌اید، دوباره شروع کنید. پس از اتمام کار، می‌توانید فایل را ذخیره کنید یا حتی آن را مستقیماً در هر پلتفرمی به اشتراک بگذارید.

دانلود ویرایشگر فیلم PicPlayPost برای iOS و Android (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

11. پوسترها: ویرایشگر داستان

اگر فکر می‌کنید استفاده از Canva کمی پیچیده است، پوسترها نسخه‌ای پررنگ است. این یک ابزار عالی برای افرادی است که یک حساب تجاری در اینستاگرام دارند. الگوهای زیادی مانند پیش نمایش محصول، نقل قول محصول و واترمارک وجود دارد. اگر در هر جایی گیر کرده اید، می توانید از طریق بخش آموزش (یوتیوب) از برنامه مرور کنید. همچنین می توانید الگوهای مختلفی را که بر اساس قالب گروه بندی شده اند مانند داستان، پست، عکس + متن، عکس + سرصفحه، شبکه عکس و غیره مرور کنید.

Postersاگر دوست دارید تصاویر خود را تقسیم کنید، گزینه Giant Square Photo Grid نیز وجود دارد، بنابراین نیازی به دانلود یک برنامه اضافی ندارید. علاوه بر این، می‌توانید ویژگی‌های اصلی ویرایش، مانند تغییر پس‌زمینه، متن، استیکر و پشتیبانی Gif را نیز بیابید.

دانلود پوسترها: ویرایشگر داستان برای Android

12. طرح بندی اینستاگرام

این یکی به خودی خود یک تولید کننده قالب داستانی اینستا نیست. با این حال، اگر فید شما با تعداد زیادی عکس کلاژ پر شده باشد، ممکن است هوای تازه به شما بدهد. شما نیازی به برش دستی و تنظیم تصاویر خود ندارید. از آنجایی که این یک برنامه رسمی اینستاگرام است، لازم نیست نگران مشکلات سازگاری یا کیفیت باشید.

Layout

شما به سادگی می توانید هر کدام را انتخاب کنید عکس را از گالری خود یا با ویژگی داخلی Photo Booth فوراً کلیک کنید. سپس باید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. این برنامه ویرایش را با استفاده از حرکت کشیدن و رها کردن برای تعویض تصاویر، گزینه‌های آینه و چرخاندن برای تغییر ظاهر پست شما آسان می‌کند.

دانلود طرح‌بندی اینستاگرام برای iOS و Android 

Closing Remarks

اگر برنامه‌ای می‌خواهید که در آن چندین داستان و آلبوم‌های جداگانه ایجاد کنید، Unfold بهترین برنامه برای شما Canva برنامه ای است که می تواند به بازی اینستاگرام شما به سطح بعدی اضافه کند. چندین قالب نیز دارد، که اگر می‌خواهید تمام حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را مدیریت کنید، آن را به یک انتخاب تبدیل می‌کند.  در نهایت، اگر در ذهن شما کلاژ بسازید، هیچ چیز ساده تر از طرح بندی اینستاگرام وجود ندارد. کیفیت آن کاهش نمی یابد و استفاده از آن بسیار آسان است.

همچنین بخوانید: ویژگی های اضافی که با افزودن دوستان نزدیک در اینستاگرام دریافت می کنید

منبع : techwiser.com