10 بهترین فیلتر اینستاگرام برای همگام شدن با روندها

5.6K

در حالی که می توانید خودتان بسازید فیلترهای چهره اینستاگرام< /a>، تعداد زیادی افکت فیلتر شخص ثالث توسط سایر کاربران اینستاگرام ایجاد شده است. به سادگی به استوری های اینستاگرام بروید، روی دکمه ضبط به سمت راست بکشید و جلوه های مرور را انتخاب کنید. در اینجا می‌توانید تمام افکت‌هایی را که تا به حال دیده‌اید، ویروسی شدن پیدا کنید. من در ادامه بهترین فیلترهای اینستاگرام را پیدا کردم که مطمئنا از آنها لذت خواهید برد. بیایید آنها را بررسی کنیم.

بهترین فیلترهای اینستاگرام

1. Guess the Gibberish

بر اساس بازی محبوب مهمانی IncoHEARENT، Guess the Gibberish یک افکت فیلتر واقعا محبوب اینستاگرام است که توسط gu_christopher ایجاد شده است. کارتی را روی پیشانی شما نشان می دهد که به ظاهر چرندیات است که باید معنای آن را پیدا کنید. بازی کردن و به چالش کشیدن دوستانتان واقعاً سرگرم کننده است.

gibb

Guess the Gibberish توسط gu_christopher را امتحان کنید

2. اسکنر ژنتیک

ایجاد شده توسط کاربر iamcraiglewis2، اسکنر ژنتیک به نظر می‌رسد که آزمایش نسب را روی شما انجام می‌دهد، اما وقتی دکمه ضبط را فشار می‌دهید، صورت شما را به حیوانی مانند حلزون، گراز، آفتاب‌پرست تبدیل می‌کند. و غیره. بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد و به عنوان یک شوخی عالی عمل می کند.

ancestry

امتحان کنید اسکنر ژنتیک توسط iamcraiglewis2

3. Googly Eyes!

Googly Eyes نسخه اینستاگرام شوخی چشم های گوگلی است. این افکت، چشم‌های گوگولی را روی چشم‌های شما قرار می‌دهد و به شما حالتی تیره و تار می‌دهد و می‌توانید این کار را با هر چهره‌ای انجام دهید، چه خودتان، چه بنجی روی صورت‌حساب یا حتی افراد حاضر در تلویزیون. این یک کلاسیک جاودانه است.

goog

Googly Eyes توسط lukehurd

4 را امتحان کنید. Flappy Bord

آن بازی جنجالی را به خاطر دارید که جامعه اطراف خود را قطبی کرد؟ بله، شما می توانید آن را در اینستاگرام با این افکت فیلتر بازی کنید. با این حال، بخش سرگرم کننده این است که دیگر لازم نیست شست خود را قربانی کنید و برای کنترل پرنده باید سر خود را بالا و پایین بکشید.

flap

Flappy Bord توسط igor.zhurba را امتحان کنید

5. کدام دیزنی؟

حتی اگر دیگر بچه نیستید، باز هم دوست دارید بدانید کدام شاهزاده خانم یا بهتر بگوییم یک شخصیت دیزنی هستید. کاربر arnopartissimo سعی کرد با این افکت فیلتر کوچک، جادو را بازسازی کند. فقط روی دکمه ضبط ضربه بزنید تا پلاک پیشانی بین تمام شخصیت های محبوب دیزنی جابجا شود و یکی را به شما اختصاص دهد. من اسکار بودم، تو چطور؟

didney300p”>

کدام دیزنی؟ توسط arnopartissimo

را امتحان کنید 6. چهره خود را کامل کنید

یک بازی کوچک سرگرم کننده که در آن باید با پلک زدن، ویژگی های صورت خود را دوباره روی صورت خود قرار دهید. هنگامی که با روشن بودن این فیلتر شروع به ضبط می کنید، چشم ها، بینی و دهان شما همگی شروع به بزرگنمایی می کنند و باید با پلک زدن آنها را در محل دقیق صورت خود متوقف کنید. آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست.

fix face

سعی کنید چهره خود را کامل کنید توسط manuelgiampaolo

7. خیلی بلند، نمی توانم ببینم

حدس می زنم وقتی این را می گویم تنها نیستم، حجم HUD macOS باید حذف شود. این افکت فیلتر اینستاگرام HUD حجم اپل را روی صورت شما قرار می دهد و نوار صدا به طور خودکار هنگام صحبت کردن تنظیم می شود. اگر فریاد می زنید، نوار صدا بالا می رود و وقتی مادر می شوید پایین می آید.

vol

سعی کنید خیلی بلند، نمی توانم ببینم توسط anonmister

8. شما چه نسبت تصویری هستید؟

شاید دلیلی وجود داشته باشد که اینستاگرام به هر نسبت تصویر اجازه نمی دهد. می‌توانید نگاهی به نسبت‌های مختلف داشته باشید و خیر، این فقط نشان می‌دهد که اگر در آن نسبت تصویر بود، چهره شما چگونه به نظر می‌رسید.

aspec

امتحان کنید شما چه نسبت ابعادی هستید؟ توسط pompandclout

9. TrEYEpophobia

یکی از فیلترهای عجیب‌تر در این لیست است، زیرا واقعاً آزاردهنده است و اگر به تریپوفوبیا مبتلا هستید، برای کابوس‌های شبانه مناسب است. آن را بررسی کنید.

trp

TrEYEpophobia توسط iamcraiglewis2

10 را امتحان کنید. نارنجی

اگر در اوایل دهه 2000 در اینترنت بوده اید، احتمالاً پرتقال را به خاطر خواهید آورد. پرتقال بسیار محبوب بود و یک چیز کاملاً فرهنگی بود. اکنون، می توانید با این افکت فیلتر یکی شوید. برو موز.

orange< /p>

ORANGE را با مفهوم مفهومی امتحان کنید

بهترین جلوه‌های فیلتر اینستاگرام

اینها تعدادی از بهترین افکت‌های فیلتر اینستاگرام بودند که من پیدا کردم. اینها همه توسط کاربر ساخته شده اند و چیزی منحصر به فرد دارند. اگر افکت مورد علاقه ای دارید که در بالا ذکر نشده است، در نظرات زیر به من اطلاع دهید تا آن را به لیست اضافه کنم.

بخوانید: چگونه از رایانه شخصی در اینستاگرام پست ارسال کنیم

منبع : techwiser.com