10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام

1K

به لطف ده ها فیلتر، افکت ، استیکرها، سبک‌های فونت و روندهای موسیقی پرطرفدار، می‌توانید به راحتی یک پست، حلقه یا داستان مد روز در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنید. با این حال، بسیاری از کار نکردن موزیک اینستاگرام یا نمایش ندادن همه آهنگ ها در این پلت فرم شکایت کرده اند. قبل از اینکه شروع به ارسال محتوای خسته کننده در اینستاگرام کنید، از ترفندهای زیر برای بازگرداندن یکپارچه سازی موسیقی در برنامه استفاده کنید.

1. راه اندازی مجدد برنامه

راه اندازی مجدد برنامه اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها برای عیب یابی اشکالات رایج برنامه است. می‌توانید برای باز کردن منوی برنامه‌های اخیر، انگشت خود را به سمت بالا بکشید و نگه دارید و برای بستن آن در اینستاگرام، آن را به سمت بالا بکشید.

Instagram Music not working 1

اینستاگرام را راه اندازی کنید و محتوا را با موسیقی آپلود کنید.

2. تغییر به یک حساب حرفه ای یا تجاری

اینستاگرام معمولاً ویژگی های جدیدی را برای حساب های حرفه ای و تجاری منتشر می کند. این حساب‌ها همچنین با ویژگی‌های جدیدی مانند insights اینستاگرام و سایر ابزارهای مفید همراه هستند. در اینجا نحوه تغییر به یک حساب حرفه ای یا تجاری در اینستاگرام آمده است.

1. اینستاگرام را راه اندازی کنید و به نمایه خود بروید. روی منوی همبرگر در بالا ضربه بزنید و تنظیمات و حریم خصوصی را باز کنید.

Instagram Music not working 2 side
10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام 24

2. > نوع و ابزار حساب را انتخاب کنید.

3. روی تغییر به حساب حرفه ای ضربه بزنید.

Instagram Music not working 4 side
10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام 25

ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد تا اینستاگرام حساب شما را تغییر دهد.  

3. از VPN استفاده کنید

اگر عملکرد Instagram Music در منطقه شما در دسترس نیست، باید از شبکه VPN استفاده کنید. یک شبکه VPN به شما امکان می دهد با تغییر آدرس IP به سرور منطقه دیگری متصل شوید. پس از ایجاد یک شبکه VPN، اینستاگرام را مجددا راه اندازی کنید و بررسی کنید که آیا افزونه های Music برای حساب شما نمایش داده می شود یا خیر.  

4. دوباره حساب خود را احراز هویت کنید

این ترفند برای بسیاری کارآمد بوده است. ارزش امتحان کردن را دارد ممکن است موسیقی اینستاگرام به دلیل خطای احراز هویت حساب شما در حساب کاربری شما نمایش داده نشود. باید از حساب اینستاگرام خود خارج شوید و دوباره امتحان کنید.

1. اینستاگرام را باز کنید و به تنظیمات و حریم خصوصی بروید (به مراحل بالا مراجعه کنید).

2.< /strong> به پایین بروید و از حساب اینستاگرام خود خارج شوید.

Instagram Music not working 6 side
10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام 26

با جزئیات اکانت اینستاگرام خود وارد شوید و آماده هستید.

5. حساب شما Shadowbann شده است

وقتی با لایک کردن پست‌ها و ویدیوهای زیاد از اینستاگرام سوء استفاده می‌کنید، ممکن است این شرکت حساب شما را به عنوان یک ربات پرچم‌گذاری کرده و آن را سایه‌بان کند. همچنین نباید صدها درخواست پیگیری ارسال کنید. یکی دیگر از دلایل کار نکردن Instagram Music در تلفن شما.

وقتی اینستاگرام حساب شما را محدود یا محدود می‌کند، ممکن است این شرکت به دلیل عدم وجود ویژگی‌های جدید مانع از آن شود. اگر حساب شما shadowbaned باشد، ممکن است افزونه موسیقی را در آن نبینید. باید منتظر بمانید تا اینستاگرام محدودیت را بردارد و بعد از چند روز دوباره امتحان کنید.

6. پاک کردن کش اینستاگرام

یک حافظه پنهان فاسد اینستاگرام می تواند مقصر اصلی در اینجا باشد. باید کش اینستاگرام را پاک کنید و دوباره امتحان کنید. این برنامه چنین فایل هایی را برای بهبود عملکرد و ثبات کلی جمع آوری می کند. اگر از اینستاگرام در Android استفاده می‌کنید، از مراحل زیر برای پاک کردن حافظه پنهان استفاده کنید.

1. روی نماد برنامه اینستاگرام ضربه طولانی بزنید و منوی اطلاعات را باز کنید.

<2. Storage and cache را انتخاب کنید و روی Clear Cache از منوی زیر ضربه بزنید.

Instagram Music not working 8 side

7. از دستگاه دیگری استفاده کنید

این ترفند دیگری است که برای بسیاری برای بازگرداندن عملکرد موسیقی در حساب اینستاگرام خود کارساز بوده است. به سادگی می توانید از اینستاگرام یا گوشی اندرویدی یا آیفون دیگری استفاده کنید و گزینه Music را بررسی کنید. اگر در دستگاه جدیدی نشان داده شود، شرکت باید همین مورد را برای حساب اصلی شما نیز فعال کند.

8. به روز رسانی اینستاگرام

یک برنامه قدیمی اینستاگرام می تواند مقصر اصلی در اینجا باشد. اینستاگرام اغلب به‌روزرسانی‌هایی را با ویژگی‌های جدید و رفع اشکال منتشر می‌کند. این شرکت آهنگ های جدید را همیشه با به روز رسانی برنامه اضافه می کند. باید اینستاگرام را از پلی استور یا گوگل پلی استور به آخرین نسخه به روز کنید.

9. اینستاگرام را دوباره نصب کنید

وقتی هیچ یک از ترفندها جواب نداد، وقت آن است که اینستاگرام را دوباره نصب کنید.

Android

1. به منوی اطلاعات برنامه Instagram بروید و Uninstall را انتخاب کنید.

2. Instagram را از فروشگاه Play دانلود کنید.

Instagram Music not working 8
10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام 27

iPhone

1. روی نماد برنامه اینستاگرام ضربه طولانی بزنید و حذف برنامه را انتخاب کنید.

2. روی Delete App< ضربه بزنید. /strong>. اینستاگرام را دوباره از اپ استور دانلود کنید.  

Instagram Music not working 10 side
10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام 28

10. با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید

آیا هنوز برای یافتن تراک مرتبط در اینستاگرام با مشکل مواجه هستید؟ باید با اینستاگرام تماس بگیرید.

1. به تنظیمات و حریم خصوصی اینستاگرام بروید (به مراحل بالا مراجعه کنید).

2. به راهنما بروید. روی گزارش مشکل ضربه بزنید.

Instagram Music not working 1 side
10 راه حل برای کار نکردن موسیقی اینستاگرام 29

دستورالعمل های روی صفحه را برای توضیح مشکل خود دنبال کنید. ممکن است تا یک هفته طول بکشد تا اینستاگرام مشکل شما را حل کند.

محتوای مد روز در اینستاگرام ایجاد کنید

پست‌ها، حلقه‌ها و استوری اینستاگرام شما ممکن است بدون آهنگ موسیقی مشابه احساس بی‌جانی داشته باشند. این یک افزونه ضروری برای تولیدکنندگان محتوا، اینفلوئنسرها و کسب و کارهای کوچک است که در این پلتفرم تبلیغ می کنند. اگر هنوز گزینه Music برای حساب شما نمایش داده نمی شود، از ویرایشگر ویدیوی شخص ثالث برای ایجاد استفاده کنید. محتوا با آهنگ های صوتی و آپلود آنها در اینستاگرام.

منبع : techwiser.com