10 نکته که باید درباره اینستاگرام بدانید استیکر خود را اضافه کنید

11.9K

اینستاگرام استوری ها را جذاب تر کرده است با معرفی ویژگی Add Yours. تا پیش از این، استوری ها با هشتگ هایی دسته بندی می شدند که یافتن آن ها دشوار است. اکنون، آنها با استیکر Add Yours گروه بندی می شوند. استیکر Add Yours در استوری اینستاگرام چیست و چگونه از آن مانند یک حرفه ای استفاده کنیم؟ پاسخ را اینجا بیابید.

1. استیکر شما چیست

مال خود را اضافه کنید یک استیکر تعاملی جدید برای استوری های اینستاگرام است که به کاربران اجازه می دهد زنجیره ای از استوری ها را ایجاد کنند. وقتی کاربر این برچسب را روی استوری خود قرار می دهد، دیگران می توانند محتوای خود را به استیکر اضافه کنند و در نتیجه یک رشته مجازی یا یک آلبوم مشترک از داستان ها ایجاد شود. می توان از آن برای شروع روندها، چالش ها، کمپین ها و ایده هایی با ماهیت مشابه استفاده کرد.

Instagram Add Yours Sticker Meaning

فرض کنید کاربر A داستانی را با عکس یا ویدیو از مکان مورد علاقه خود آپلود کرده و برچسب Add Yours را با عنوان “مکان مورد علاقه” قرار می دهد. هنگامی که کاربر B داستان را مشاهده می کند، دکمه Add Yours را در استوری می بیند که از او می خواهد عکس یا ویدیوی خود را به موضوع اضافه کند. اگر داستانی را با استفاده از همان برچسب ایجاد کنند، به زنجیره داستان های همان عنوان اضافه می شود. به طور مشابه، وقتی دنبال کنندگان B استوری را مشاهده می کنند، می توانند استوری خود را اضافه کنند و رشته یا زنجیره عمومی همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

به طور خلاصه، استیکر Add Yours استوری های اینستاگرام را به موضوعاتی تبدیل می کند که در آن رشته ها یا زنجیره های عمومی رشد می کنند. همه می توانند با محتوای خود مطابق با عنوان یا برچسب برچسب مشارکت کنند.

2. نحوه استفاده از استیکر Add Yours

می‌توانید عکس‌ها را به رشته‌های موجود برچسب Add Yours اضافه کنید یا رشته خود را ایجاد کنید.

نحوه افزودن عکس به موضوع موجود

هنگامی که داستانی را با برچسب Add Yours پیدا کردید، روی دکمه Add Yours ضربه بزنید. شما به صفحه ایجاد داستان هدایت خواهید شد. یک عکس جدید بگیرید یا آن را از گالری خود آپلود کنید. تصویر در پس زمینه با برچسب Add Yours در بالای آن اضافه می شود. آن را در استوری خود آپلود کنید یا با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید، درست مانند آنچه که داستان های معمولی را منتشر می کنید.

Instagram Add Yours Sticker Share Picture 1

نکته: می‌توانید با استفاده از حرکات، اندازه برچسب را تغییر دهید، بچرخانید یا حرکت دهید.

چگونه زنجیره خود را ایجاد کنید

اگر می‌خواهید خلاق باشید، می‌توانید موضوع خود را شروع کنید. برای انجام این کار، این مراحل را دنبال کنید:

1. یک استوری اینستاگرام بسازید و پیش نمایش آن را مشاهده کنید. نحوه افزودن چند عکس به یک داستان را بیابید..

2. در صفحه پیش‌نمایش و ویرایش، روی نماد برچسب‌ها در بالا ضربه بزنید و افزودن شما را از لیست انتخاب کنید.

Instagram Add Yours Sticker Create

3. عنوان، درخواست یا برچسب (هر چه می خواهید آن را نامگذاری کنید) در قسمت نوشتن یک درخواست تایپ کنید. اگر ایده ای ندارید، نماد Dice موجود در زیر برچسب را فشار دهید تا ایده های تصادفی عنوان را دریافت کنید. در نهایت، دکمه انجام شد را فشار دهید.

Instagram Add Yours Sticker Prompt

4. داستان را پست کنید.

3. چگونه می‌توان داستان‌های افراد دیگر را اضافه کرد

هنگامی که برچسب «افزودن شما» را در یک داستان می‌بینید، روی عنوان برچسب ضربه بزنید یا از شما درخواست کنید داستان‌های افراد دیگر را در همان آلبوم ببینید. به همین ترتیب، اگر می‌خواهید داستان‌هایی را از افرادی ببینید که با استفاده از استیکر Add Yours شما آنها را ایجاد کرده‌اند، استوری خود را باز کنید و روی عنوان استیکر ضربه بزنید. با این کار داستان‌های زنده فعلی در رشته نشان داده می‌شود.

Instagram Add Yours Sticker View Stories

4. چگونه بفهمیم چه کسی موضوع را شروع کرده است

به راحتی می‌توانید خالق داستان زنجیره‌ای اینستاگرام را پیدا کنید. برای این کار، روی عنوان استیکر Add Yours در استوری ضربه بزنید. نام سازنده را در صفحه نمایش داده شده خواهید دید. برای مشاهده نمایه آنها روی نام ضربه بزنید.  

Instagram Add Yours Sticker View Creator

< span class="penci-toc-section" id="5-How-to-Hide-Started-by-Credit-Name">5. نحوه مخفی کردن Started by Credit Name

اگر شما خالق یک زنجیره Add Yours هستید، می توانید انتخاب کنید که نام خود را از نمایش در کنار برچسب Started by پنهان کنید. برای این کار، استوری خود را باز کنید و روی برچسب افزودن شما ضربه بزنید. روی نماد سه نقطه ضربه بزنید و پنهان کردن شروع شده توسط اعتبار را انتخاب کنید.

Instagram Add Yours Sticker Hide Credit

نکته: از همین منو برای خاموش کردن اعلان‌های پاسخ برای برچسب استفاده کنید.

< span class="penci-toc-section" id="6-What-Happens-to-the-Add-Yous-Sticker-After-24-Hours">6. بعد از 24 ساعت برای افزودن استیکر شما چه اتفاقی می‌افتد

جای تعجب نیست که داستان‌ها فقط 24 ساعت طول می‌کشند. بنابراین، پس از آن چه اتفاقی برای موضوع می افتد؟ استوری اصلی شما از رشته حذف می‌شود و به‌طور مشابه، داستان‌های اضافه‌شده توسط سایر کاربران 24 ساعت پس از ارسال حذف خواهند شد. از سوی دیگر، تا زمانی که کاربران به افزودن آن به آن ادامه دهند، برچسب فعال باقی خواهد ماند.

7. نحوه ذخیره استوری Add Yours

اگر نمی خواهید استوری Add Yours را از دست بدهید، باید آن را به هایلایت اینستاگرام خود اضافه کنید. داستان‌های قدیمی اضافه شده به آن را نشان نمی‌دهد، اما می‌توانید با استفاده از همان داستان در آینده یک موضوع جدید شروع کنید.

8. آیا می توان چندین درخواست یا عنوان وجود داشته باشد

بله. لازم نیست عناوین استیکر Add Yours منحصر به فرد باشند. چندین برچسب با عناوین یکسان یا مشابه پیدا خواهید کرد. با این حال، سعی کنید از عناوین غیر معمول و جذاب برای نتایج بهتر استفاده کنید.  

9. چه کسی می‌تواند داستان‌های افزوده شده به رشته شما را ببیند

حریم خصوصی این برچسب چگونه کار می‌کند:

  • اگر یک حساب عمومی دارید، داستان‌ها به موضوع نیز عمومی است. یعنی هر کسی که تاپیک را باز کند، علاوه بر فالوورهای شما، می‌تواند استوری شما را نیز مشاهده کند.
  • اگر یک حساب کاربری خصوصی در اینستاگرام دارید، می‌توانید در استیکر Add Yours شرکت کنید اما فقط فالوورهای شما استوری شما را خواهند دید. و در رشته اصلی ظاهر نمی شود.
  • داستان های به اشتراک گذاشته شده با دوستان نزدیک فقط برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.  

10. نحوه یافتن استوری های اضافه شده در اینستاگرام

در حال حاضر، هیچ ویژگی جستجویی برای یافتن چنین استوری ها وجود ندارد. با این حال، اگر در جستجوی اینستاگرام Add Yours را تایپ کنید، چندین پروفایل با نام‌های مشابه یا مشابه بارگیری می‌شوند. روی یکی از آنها ضربه بزنید و نکات برجسته آنها را بررسی کنید. بسیاری از ایده‌های برچسب «افزودن شما» را پیدا خواهید کرد.

Instagram Add Yours Sticker Find

رفع: اینستاگرام شما را اضافه کنید استیکر کار نمی کند

اگر به استیکر Add Yours دسترسی ندارید یا نمی توانید روی استیکر در استوری ها کلیک کنید، به این معنی است که نمایه شما هنوز این ویژگی را ندارد.

برای دریافت این ویژگی برای پروفایل اینستاگرام خود، با به روز رسانی برنامه اینستاگرام شروع کنید. پس از انجام این کار، گوشی را ریستارت کنید. اگر استیکر Add Yours هنوز نشان داده نشد، از برنامه خارج شوید. همچنین می‌توانید با دستگاه دیگری وارد شوید.

چیزی که برای من مفید بود تغییر رمز عبور اینستاگرامم بود. رمز عبور اکانت اینستاگرامم را فراموش کرده بودم که باعث شد آن را تغییر دهم. پس از ورود با رمز عبور جدید، استیکر Add Yours برای حساب کاربری من ظاهر شد.  

مراقب باشید

افزودن استیکر شما در استوری اینستاگرام راه جالبی برای جذب فالوور و نشان دادن استعداد خلاق خود به دیگران است. با این حال، مراقب باشید، به خصوص اگر یک حساب عمومی دارید. همانطور که در بالا ذکر کردم، هر کسی می‌تواند استوری شما را مشاهده کند، بنابراین از افزودن تصاویر یا ویدیوهای شخصی خودداری کنید.

راه‌های دیگر استوری های اینستاگرام عالی ایجاد کنید. همچنین باید راهنمای ما را در مورد معنای نمادهای مختلف بررسی کنید. در اینستاگرام.

منبع : techwiser.com