11 بهترین راه حل برای خطای بارگذاری نشدن فید اینستاگرام

13.1K

آیا شما فید اینستاگرام روزهای زیادی در یک پست گیر کرده؟ اگر بله، پس حتماً از خود می پرسید که «چرا فید اینستاگرام من تازه نمی شود؟» دلایل زیادی می تواند پشت آن باشد. ممکن است به دلیل مشکلات شبکه، مشکلات برنامه یا اینستاگرام شما را به طور موقت ممنوع کرده باشد. خوشبختانه، همانطور که در این پست نشان داده شده است، می توانید به راحتی مشکل بارگیری نشدن فید اینستاگرام یا خطای Couldn’t refresh feed را برطرف کنید. بیایید شروع کنیم.

نحوه رفع خطای اینستاگرام Couldn’t Refresh Feed

برای بسیاری از کاربران، کل برنامه اینستاگرام از جمله کار نمی کند فید که به روز نمی شود و برای دیگران، هر چیز دیگری مانند استوری ها، DM ها، قرقره ها و غیره به جز فید اینستاگرام به خوبی کار می کند. راه حل های زیر در هر دو مورد کمک خواهند کرد.

1. راه اندازی مجدد تلفن

همانطور که انتظار می رود، اولین راه حل همیشه باید راه اندازی مجدد گوشی باشد. بنابراین هر کاری را که در تلفن اندروید یا آیفون خود انجام می دهید متوقف کنید و آن را مجددا راه اندازی کنید.

2. اتصال اینترنت را بررسی کنید

اگر کل برنامه اینستاگرام رفرش نمی شود، ممکن است مشکلی در اتصال اینترنت شما وجود داشته باشد. سعی کنید یک وب سایت را در مرورگر تلفن خود باز کنید یا از هر برنامه ای که به اتصال اینترنت نیاز دارد استفاده کنید. اگر برنامه های دیگر نیز کار نمی کنند، مشکل از اینترنت شما است. برخی از راه‌حل‌هایی که می‌توانید امتحان کنید:

  • مطمئن شوید که موجودی داده تلفن همراه کافی است.
  • اگر از Wi-Fi استفاده می‌کنید، روتر را مجددا راه‌اندازی کنید.
  • احتمال این است که شما یک اینترنت کم سرعت داشته باشید.
  • سرور DNS را برای اتصال اینترنت خود تغییر دهید.
  • اگر از داده تلفن همراه استفاده می کنید، به Wi-Fi بروید و بالعکس.
  • VPN را خاموش کنید. یا خدمات مشابه در تلفن شما.

3. ساعت و تاریخ تلفن را بررسی کنید

گاهی اوقات، حتی تاریخ و زمان نادرست در تلفن شما می‌تواند باعث به‌روزرسانی فید اینستاگرام شود. مطمئن شوید که تاریخ و زمان مناسب را تنظیم کرده‌اید.

برای تغییر تاریخ و زمان در Android، به تنظیمات > سیستم (مدیریت عمومی) تلفن بروید. > تاریخ و زمان. جزئیات صحیح را تنظیم کنید یا تنظیم استفاده از زمان ارائه شده توسط شبکه (استفاده از زمان خودکار) را فعال کنید. در iPhone، به تنظیمات > عمومی > تاریخ و ساعت بروید. ضامن را برای تنظیم خودکار فعال کنید.

4. فضای ذخیره سازی تلفن را بررسی کنید

برخی از کاربران اینستاگرام پیشنهاد کرده اند برای رفع مشکل، فضای گوشی را آزاد کنید. اگر فضای ذخیره سازی گوشی شما تقریباً پر است، باید آزاد کنید فضا تا اینستاگرام به طور عادی کار کند.

5. پیام هشدار را بپذیرید

بیشتر اوقات، مشکل بارگیری نشدن فید اینستاگرام به این دلیل رخ می دهد که اینستاگرام شما را به طور موقت ممنوع کرده است. ممکن است برخی از دستورالعمل ها را زیر پا گذاشته باشید یا برخلاف قوانین اینستاگرام عمل کرده باشید.

برای رفع مشکل، این مراحل را دنبال کنید:

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید.

2. به صفحه نمایه خود بروید و روی نماد سه نوار ضربه بزنید. تنظیمات را انتخاب کنید.

Instagram App Settings

3.< /strong> به Security به دنبال Access Data بروید. در اینجا پیام یا اخطاری را مشاهده خواهید کرد که چیزی شبیه به «شما دستورالعمل‌ها را شکسته‌اید» می‌گوید. برای رفع مشکل فید، روی Okay یا Accept یا Next ضربه بزنید.

Instagram Access Data

اگر مراحل بالا جواب نداد، اینستاگرام را در رایانه شخصی خود باز کنید. اطمینان حاصل کنید که وب سایت اینستاگرام را در یک مرورگر باز کنید و نه برنامه را در رایانه خود. به دنبال یک بنر هشدار یا خطا باشید که نشان دهد دستورالعمل ها شکسته شده است. روی تأیید یا پذیرش کلیک کنید. اگر بنر را پیدا نکردید، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. در وب سایت اینستاگرام، روی عکس نمایه خود کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید. .

Instagram Settings PC

2. روی حریم خصوصی و امنیت از نوار کناری سمت چپ کلیک کنید. روی اطلاعات حساب کلیک کنید. هشداری را که روی صفحه نمایش داده می‌شود تأیید یا بپذیرید.

Instagram Settings PC Account Data

6. خروج از حساب کاربری

اگر راه حل های بالا جواب نداد، باید سعی کنید از برنامه اینستاگرام خود خارج شوید تا از شر خطای Refresh feed خلاص شوید. برای انجام این کار، به صفحه نمایه خود در برنامه اینستاگرام بروید و روی نماد سه نوار ضربه بزنید. تنظیمات را از منو انتخاب کنید.

Instagram App Settings

به پایین پیمایش کنید و روی خروج از [نام کاربری] ضربه بزنید. پس از خروج از سیستم، گوشی را ریستارت کرده و دوباره وارد سیستم شوید. نحوه حذف اطلاعات ورود ذخیره شده را بیابید از اینستاگرام.

Instagram App Settings Log Out

7. پاک کردن حافظه پنهان و داده ها (فقط اندروید)

در مرحله بعد، باید حافظه پنهان و داده های برنامه اینستاگرام در تلفن Android شما. با انجام این کار اکانت اینستاگرام یا داده های شما مانند تصاویر، پیام ها و غیره حذف نمی شود. با این حال، از برنامه خارج می شوید و برخی از تنظیمات برنامه بازنشانی می شوند.

برای پاک کردن حافظه پنهان و داده ها برای در برنامه اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. تنظیمات را در تلفن خود باز کنید.

2.< /strong> به برنامه‌ها بروید. در بخش همه برنامه‌ها، روی اینستاگرام ضربه بزنید.

Instagram App Phone Settings

3. روی ذخیره سازیبه دنبال آن پاک کردن حافظه پنهان ضربه بزنید. گوشی را ریستارت کنید تا ببینید مشکل برطرف شده است یا خیر. اگر مشکل ادامه داشت، بسته به گزینه موجود، روی پاک کردن داده یا پاک کردن فضای ذخیره‌سازی ضربه بزنید.

Instagram App Clear Cache Data

8. به روز رسانی برنامه اینستاگرام

گاهی اوقات، اشکالاتی در برنامه اینستاگرام وجود دارد که ممکن است باعث مشکل کار نکردن فید شود. برای رفع آن، می‌توانید برنامه را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید. App Store (iPhone) یا Play Store (Android) را باز کنید و اینستاگرام را جستجو کنید. در صورت موجود بودن روی دکمه Update ضربه بزنید.

9. برنامه اینستاگرام را دوباره نصب کنید

اغلب مشکل از خود برنامه اینستاگرام است. حذف نصب و نصب مجدد برنامه می تواند به رفع مشکل بازخوانی فید کمک کند. بنابراین، برنامه اینستاگرام را مانند هر برنامه دیگری حذف نصب کنید. گوشی را ریستارت کنید و دوباره برنامه را از پلی استور (اندروید) و اپ استور (آیفون) نصب کنید. توجه داشته باشید که اگر برنامه اینستاگرام را حذف کنید، تصاویر را از دست نخواهید داد.

10. تغییر ایمیل

اگر هیچ یک از راه حل های بالا کمکی نکرد، شناسه ایمیل اکانت اینستاگرام خود را تغییر دهید. برای آن، تنظیمات اینستاگرام را باز کنید. به حساب> اطلاعات شخصی بروید. یک آدرس ایمیل جدید اضافه کنید. برای ورود به حساب در آینده باید از آدرس ایمیل جدید استفاده کنید.

11. صبور باشید

اگر اینستاگرام برای شما ایمیل ارسال کرده یا خطایی نشان می‌دهد که “این عمل تا مدتی در دسترس نخواهد بود”، صبور باشید و منتظر زمان ذکر شده باشید. اینستاگرام به طور خودکار شما را از حالت انسداد خارج می کند.

Instagram Try Again Later

کارهای درست را انجام دهید

امیدواریم یکی از راه حل های بالا مشکل بارگیری نشدن فید اینستاگرام را برطرف کند. هنگامی که مشکل برطرف شد، از شرکت در فعالیت‌هایی که دستورالعمل‌های اینستاگرام را نقض می‌کنند، مانند استفاده از برنامه‌های شخص ثالث برای دریافت فالوور یا لایک بیشتر، خودداری کنید. هنگامی که همه چیز به طور عادی شروع به کار کرد، نحوه ایجاد پست های شگفت انگیز اینستاگرام را بیابید. با استفاده از الگوها.

منبع : techwiser.com