15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام

4.8K

تا به حال فکر کرده اید که چگونه به آگهی‌ها و بنرهای زیبای اینستاگرام از بازاریابان و اینفلوئنسرها را در برنامه مشاهده می‌کنید؟ آیا آنها یک حرفه ای را برای ایجاد آن استخدام می کنند؟ خیر. آنها به نرم افزار متکی هستند مانند Canva برای انجام کارها. در زمان نگارش، Canva بیش از 40 هزار قالب اینستاگرام چشم نواز برای انتخاب دارد. در میان آنها، پیدا کردن قالب مناسب می تواند یک چالش باشد. خوشبختانه برای شما، ما لیستی از پانزده بهترین قالب Canva را برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام جمع آوری کرده ایم.

بهترین قالب های Canva Instagram

خوب چیزی که در مورد Canva وجود دارد این است که همه قالب ها به خوبی در دسته بندی های مربوطه چیده شده اند. می توانید از آنها برای تسریع بیشتر روند انتخاب استفاده کنید. 

توجه: هر قالب Canva فهرست شده در زیر 100٪ قابل تنظیم است، به این معنی که می توانید به راحتی فونت، رنگ، گرافیک، اضافه کردن انیمیشن و موارد دیگر را به پست نهایی تغییر دهید. ویرایشگر Canva برای استفاده و درک آسان است. برای پیدا کردن موارد مرتبط کار سختی نخواهید داشت. 

1. اعلامیه COVID

این یکی برای این روز و عصر ضروری است. اگر موضوع مهمی برای اعلام در اینستاگرام در رابطه با COVID-19 دارید، می توانید از این قالب با تم سبز استفاده کنید و توجه فالوورهای شبکه های اجتماعی را به خود جلب کنید. این ساده است و به طور موثر کار می کند. 

canva covid template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 47

دریافت الگوی اطلاعیه COVID

2. قالب فروش

آیا کسب و کار آنلاین انجام می‌دهید و محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ می‌کنید؟ این الگوی فروش ممکن است مکان مناسبی برای شما باشد تا بتوانید فروش بزرگ بعدی را در رسانه های اجتماعی اعلام کنید. 

canva sale template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 48

تصویر بزرگی را به عنوان فوکوس در پس‌زمینه و بنر فروش غول‌پیکر مربوطه را در بالا حمل می‌کند. . نام موقت وب سایت را در بالای صفحه ویرایش کنید و همه شما آماده هستید. 

دریافت الگوی فروش

3. الگوی تبلیغ محصول

در آینده نزدیک محصول یا کسب و کار جدیدی راه اندازی می کنید؟ این الگوی تبلیغاتی محصول ممکن است برای اعلام آن در اینستاگرام مناسب باشد. تصویر را با محصول خود تغییر دهید، تاریخ را با فونت های بهتر ویرایش کنید و یک بروشور اینستاگرام شگفت انگیز برای استفاده در رسانه های اجتماعی خواهید داشت. 

canva announcement template for instagram
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 49

دریافت الگوی تبلیغ محصول

4. الگوی گواهینامه

می خواهید نشان دهید که مشتریان شما چگونه محصولات یا خدمات شما را دوست دارند؟ این الگوی Canva را دریافت کنید، تصویر را در ماکت ویرایش کنید و متن توصیفی را سفارشی کنید.

canva testimonial template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 50

Geta href=”https://www.canva.com/templates/EAEkEL8BPSw-pink-phone-mockup-skincare-testimonial-instagram-post/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener nofollow”>الگوی گواهینامه

5. الگوی آرزوی تولد

یک عکس هزاران کلمه ارزش دارد، درست است؟ به جای ارسال پیام تبریک تولد کسل کننده برای عزیزتان، می توانید از این الگو استفاده کنید و یک بنر تبریک تولد شخصی سازی کنید تا در اینستاگرام به نمایش بگذارید. 

canva happy birthday template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 51

دریافت الگوی تولد< /a>

6. الگوی نقل قول

از یک نقل قول معروف الهام گرفته اید و می خواهید آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید؟ با استفاده از قالب نقل قول، می توانید به راحتی یک بروشور اینستاگرامی چشم نواز برای پست ایجاد کنید. 

canva quote template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 52

دریافت الگوی نقل قول

7. الگوی روز زمین

ما مطمئناً در حال گذر از گرمایش جهانی در سراسر جهان هستیم. از این قالب اینستاگرام استفاده کنید و آگاهی را در بین فالوورهای خود گسترش دهید تا درختان و محیط زیست را نجات دهید. 

canva green template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 53

دریافت الگوی روز زمین 

8. الگوی روز پدر

این مورد مورد علاقه ما است و مطمئناً انحنای خندان را بر چهره پدرتان خواهد آورد. با استفاده از این قالب Canva و پست در اینستاگرام، بروشور مناسب روز پدر را ایجاد کنید. 

canva fathers day template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 54

< را دریافت کنید الگوی روز پدر

9. قالب هالووین

می خواهید یک جشن هالووین را در اینستاگرام اعلام کنید؟ بیایید از این قالب ترسناک Canva استفاده کنیم، آن را با جزئیات مرتبط ویرایش کرده و در اینستاگرام پست کنیم. 

canva holloween template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 55

الگوی هالووین

10. الگوی انگیزشی

این یک الگوی انگیزشی دیگر برای اینستاگرام است. با دریا در پس‌زمینه و یک نقل قول انگیزشی در جلو، به راحتی می‌توانید یک پست اینستاگرام زیبای دیگر را تماشا کنید. 

canva motivation template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 56

دریافت قالب انگیزشی اینستاگرام

11. الگوی سفر جاده ای

سفر جاده ای بعدی خود را با دوستان برنامه ریزی می کنید؟ بهتر است آن را در اینستاگرام با یک پست متحرک اعلام کنید. از این الگو استفاده کنید، نام مکان را تغییر دهید و می توانید بروید. 

canva road trip template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 57

دریافت الگوی سفر جاده ای

12. الگوی انتشار جدید

این یکی دیگر از الگوهای راه اندازی محصول برای اینستاگرام است. این قالب Canva دارای انیمیشن‌های داخلی است که به پست شما جرقه می‌افزاید. 

canva new release template for instagram
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 58

دریافت الگوی انتشار جدید

13. الگوی مهمانی

می‌خواهید یک مهمانی آینده را در محله اعلام کنید؟ از این قالب Canva با انیمیشن ها استفاده کنید و جزئیات آدرس مربوطه را اضافه کنید تا پست اینستاگرام خود را افزایش دهید. 

canva party template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 59

دریافت الگوی مهمانی

14. قالب وبلاگ

با استفاده از این قالب Canva، وبلاگ جدید خود را به سبک در اینستاگرام اعلام کنید. می توانید به تغییر نام و عنوان در پست ادامه دهید و به بارگیری آگهی های وبلاگ عالی از Canva ادامه دهید. 

blogging template on canva
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 60

دریافت الگوی وبلاگ

15. الگوی سفر

آیا اخیراً سفری را تکمیل کرده اید؟ می توانید با استفاده از این قالب Canva یک پست اینستاگرام شگفت انگیز ایجاد کنید که خاطرات شما را به روشی زیبا به نمایش بگذارد. 

canva travel template
15 بهترین قالب Canva برای ایجاد پست های شگفت انگیز در اینستاگرام 61

دریافت الگوی سفر

بررسی: قالب های Canva Instagram

لیست قالب های بالا را مرور کنید و به راحتی می توانید با استفاده از قالب های داخلی Canva یک پست اینستاگرامی جلب توجه ایجاد کنید. از آنها استفاده کنید و آمار اینستاگرام خود را به سطح جدیدی ببرید. فراموش نکنید که از همه آن توابع ویرایش عالی برای انجام تنظیمات لازم در یک الگو استفاده کنید. 

منبع : techwiser.com