15 بهترین نکته و ترفند نظرات اینستاگرام برای شما

10.6K

به‌جز پیام‌ها، نظرات در مورد اینستاگرام راه دیگری برای برقراری ارتباط با سایر کاربران است. شما می توانید نظرات خود را در مورد پست ها، حلقه ها، ویدئوهای زنده دریافت کنید. و غیره بیایید به چند نکته و ترفند جالب برای استفاده، کنترل و مدیریت نظرات در اینستاگرام نگاه کنیم. با نحوه مخفی کردن، حذف کردن، پین کردن، مسدود کردن و محدود کردن نظرات در اینستاگرام از جمله موارد دیگر آشنا خواهید شد.

نکاتی برای نظرات در اینستاگرام

< h3 class="wp-block-heading">1. نحوه کامنت گذاشتن روی یک پست اینستاگرام

اگر تازه وارد اینستاگرام هستید، ممکن است از خود بپرسید که چگونه روی یک پست اینستاگرام کامنت بگذارید. پستی را که می‌خواهید روی آن نظر بدهید باز کنید و روی نماد حباب چت در زیر پست ضربه بزنید. یا روی گزینه مشاهده همه نظرات ضربه بزنید و نظر خود را اضافه کنید. با این کار صفحه نظر ظاهر می شود. نظر خود را در کادر موجود تایپ کنید و روی پست کلیک کنید.

Instagram Comment on Post

نکته: آیکون ها و نمادهای مختلف در اینستاگرام به چه معنا هستند

< h3 class="wp-block-heading">2. نظر دادن در اینستاگرام با عکس

در زمان نوشتن این مقاله، اینستاگرام به کاربران اجازه نمی‌دهد با عکس‌ها نظر بدهند. شما فقط می توانید نظرات متنی یا ایموجی ارسال کنید. با این حال، می‌توانید با استفاده از پیام‌های مستقیم اینستاگرام، عکسی را ارسال کنید یا پاسخ دهید. (DM).

3. پاسخ به نظرات

صفحه نظرات را با فشار دادن آیکون حباب چت برای پاسخ به نظر اینستاگرام باز کنید. دکمه پاسخ را در زیر نظر فشار دهید و پاسخ خود را تایپ کنید.

Instagram Reply to Comment< /figure>

4. ویرایش نظرات

متاسفانه، اینستاگرام امکان ویرایش نظرات را ارائه نمی دهد. در صورت اشتباه املایی یا محتوایی، باید نظر را حذف کنید.

5. حذف نظر

می‌توانید نظراتی را که در اینستاگرام داده‌اید و همچنین نظراتی که در مورد پست‌های خود توسط شخص دیگری دریافت کرده‌اید حذف کنید.

در Android، نظر را لمس کنید و نگه دارید تا حذف کنید و روی نماد حذف در بالا ضربه بزنید. در iPhone، روی نظر به چپ بکشید و نماد سطل زباله قرمز را فشار دهید. اگر به طور تصادفی نظری را حذف کردید، روی دکمه واگرد، که فقط برای مدت کوتاهی در دسترس است، در پایین ضربه بزنید تا نظر حذف شده بازیابی شود.

Instagram Delete Comment

توجه >: وقتی کامنت شخص را حذف می کنید اینستاگرام به او اطلاع نمی دهد.

6. پین کردن نظرات

هنگامی که یک نظر پین می شود، در بالای سایر نظرات در زیر بخش نظرات ظاهر می شود. می توانید حداکثر 3 نظر را زیر هر پست پین کنید. نظرات را فقط می توان از داخل یک پست پین کرد. آنها را نمی توان از پست دیگری پین کرد. توجه داشته باشید که وقتی کامنت او پین می شود به طرف مقابل اطلاع داده می شود. با این حال، شما نمی توانید نظرات خود را پین کنید. اگر چیزی برای گفتن دارید، آن را در قسمت شرح پست بنویسید.

به نظری که می‌خواهید روی پست خود پین کنید بروید. در Android، نظر را لمس کنید و نگه دارید و روی نماد Pin ضربه بزنید. در iPhone، انگشت خود را به چپ بکشید و نماد پین را فشار دهید.

Instagram Pin Comment

7. نظرات پس از ارسال را خاموش کنید

اگر پست شما با نظرات غیرضروری بمباران شد، می توانید با خاموش کردن نظرات روی یک پست جداگانه. برای انجام این کار، روی نماد سه نقطه بالای پست منتشر شده ضربه بزنید و خاموش کردن نظر دادن را انتخاب کنید. برای فعال کردن نظر دادن در پست، مراحل را تکرار کنید. پس از خاموش کردن نظرات، نظرات موجود پنهان خواهند شد. پس از فعال کردن نظر دادن، آنها بازیابی می شوند.

Instagram Turn off Comments

نکته: می توانید نظرات را در Reels به شکل مشابه خاموش کنید روش.

8. نظرات قبل از ارسال را خاموش کنید

علاوه بر این، می توانید نظرات را قبل از انتشار پست نیز غیرفعال کنید. برای این کار، روی گزینه تنظیمات پیشرفته در صفحه اشتراک‌گذاری ضربه بزنید و خاموش کردن نظر دادن را انتخاب کنید.

< figure class="aligncenter size-large">Instagram Turn off Comments Before Posting

9. مخفی کردن یا محدود کردن نظرات

می توانید با محدود کردن افراد، نظرات را در اینستاگرام مخفی کنید. با این حال، انجام این کار عواقب دیگری مانند پنهان کردن تمام نظرات جدید از نمایه محدود شده، انتقال پیام های آنها به پوشه درخواست های پیام و در نهایت، مخفی کردن وضعیت فعالیت آنها خواهد داشت. جدا از محدود کردن افراد، اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد نظرات را بدون هیچ عواقبی مخفی کنید.

برای محدود کردن یک شخص، کامنت (اندروید) را لمس کرده و نگه دارید یا روی کامنت (iPhone) به سمت چپ بکشید و دکمه را فشار دهید. نماد (i). نمایه محدود کردن را از منو انتخاب کنید. با جزئیات پیدا کنید محدود کردن چه کاری انجام می دهد اینستاگرام.

Instagram Hide Comment by Restricting

10. حذف یا محدود کردن نظرات متعدد

اینستاگرام دارای یک ویژگی انتخاب چندگانه است برای نظراتی که به شما امکان می دهد آنها را به صورت انبوه محدود یا حذف کنید. برای استفاده از این ویژگی در آیفون، بخش نظرات را باز کنید و روی نماد سه نقطه در بالا ضربه بزنید. مدیریت نظرات را انتخاب کنید.

Instagram Manage Comments iPhone

اکنون نظرات را انتخاب کرده و اقدام مناسب را انتخاب کنید.

Instagram Manage Comments iPhone Delete

در Android، یکی از موارد را لمس کنید و نگه دارید نظرات برای انتخاب آن سپس روی نظرات دیگر ضربه بزنید تا آنها را انتخاب کنید. اقدام مناسب را از نمادهای بالا انتخاب کنید.

11. چگونه افراد را از نظر دادن بلاک کنیم

اینستاگرام دارای یک ویژگی مفید است که در صورت عدم تمایل افراد، از اظهار نظر در مورد پست های شما جلوگیری می کند. برخلاف ویژگی بلوک استاندارد، بقیه چیزها باز می مانند. علاوه بر این، اگر از نظر دادن آنها جلوگیری کنید، به آنها اطلاع داده نمی شود.

برای این کار، تنظیمات اینستاگرام را باز کنید و به حریم خصوصی > نظرات بروید. روی فلش کنار مسدود کردن نظرات از ضربه بزنید و افرادی را که می‌خواهید مسدود کنید اضافه کنید.

Instagram Block Comments

12. نحوه اجازه دادن نظر از طرفداران و فقط لیست فالوورها

در تلاشی برای بهبود حریم خصوصی، اینستاگرام اکنون به شما اجازه می دهد تا کنترل کنید چه کسی می تواند روی پست های شما نظر دهد. می‌توانید این را به دنبال‌کنندگان، افرادی که دنبال می‌کنید، هر دوی آن‌ها محدود کنید یا به همه اجازه دهید نظر بدهند. برای انتخاب تنظیمات مورد نظر، به تنظیمات اینستاگرام > حریم خصوصی > نظرات > اجازه دادن به نظرات از بروید. گزینه مورد نیاز را انتخاب کنید.

Instagram Allow Comments From Selected People

13. پنهان کردن نظرات توهین آمیز

اینستاگرام، به طور پیش فرض، هر گونه نظر بد را پنهان می کند< /a> در پست شما باقی مانده است. می‌توانید این عملکرد را با رفتن به تنظیمات اینستاگرام > حریم خصوصی > کلمات پنهان غیرفعال کنید و کلید پنهان کردن نظرات را خاموش کنید. با این حال، ممکن است یک قدم جلوتر بروید و لیستی از کلمات توهین آمیز تهیه کنید که به طور خودکار از نظرات شما پنهان می شود. برای انجام این کار، به تنظیمات > حریم خصوصی > کلمات پنهان برای افزودن کلمات روی افزودن به لیست ضربه بزنید و سپس کلید کنار پنهان کردن نظرات را فعال کنید. >.

Instagram Hide Offensive Comments

نکته >: اگر در اینستاگرام مورد آزار و اذیت قرار می گیرید، می توانید کامنت های ناخواسته را به طور موقت محدود کنید .

14. مخفی کردن یا غیرفعال کردن کامنت ها در لایو اینستاگرام

اگر نمی خواهید نظر بدهید، اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که پس از پخش زنده، نظرات را در لایو اینستاگرام خود غیرفعال کنید. برای این کار، روی نماد سه نقطه در کنار کادر نظر ضربه بزنید و خاموش کردن نظر دادن را انتخاب کنید.

Instagram Live Turn off Comments

نکته: برای پنهان کردن کادر نظر در حین تماشای لایو اینستاگرام به عنوان بیننده، کافی است روی صفحه ضربه بزنید.

< h3 class="wp-block-heading">15. مسدود کردن نظرات در استوری اینستاگرام

اگر نمی‌خواهید در مورد استوری اینستاگرام نظر دریافت کنید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > استوری آن را غیرفعال کنید. خاموش را در بخش اجازه دادن به پیامها انتخاب کنید.

Instagram Story Disable Comments

بر روی نظرات اینستاگرام کنترل بیشتری دریافت کنید

امیدوارم از نکات و ترفندهای ذکر شده در بالا برای مدیریت اینستاگرام لذت برده باشید. نظرات. آیا می‌دانستید می‌توانید نظرات اینستاگرام را با استفاده از لنز Google در Android؟ حتی می‌توانید همه نظرات را ببینید ساخته اند.

منبع : techwiser.com