2 راه برای افزودن چندین لینک در بیو اینستاگرام

1.8K

آیا می توانید بیش از یک اضافه کنید پیوند به بیوگرافی اینستاگرام شما؟ این سوالی است که شما را به اینجا رساند؟ سپس به مکان مناسب رسیده اید. در این پست به شما خواهیم گفت که چگونه در اندروید و آیفون چندین لینک به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. به دو روش می توانید بیش از یک لینک را در بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. بیایید هر دو روش را با جزئیات بررسی کنیم.

1. استفاده از ویژگی بومی اینستاگرام

پیش از این، اینستاگرام فقط یک لینک را در بیو مجاز می‌کرد. اما این تغییر کرده است. اکنون، می‌توانید بیش از یک لینک به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید.

توجه: در حالی که برخی از کاربران می توانند چندین لینک خارجی اضافه کنند، در زمان نوشتن، می توانم فقط یک پیوند خارجی و پیوند به حساب و گروه فیس بوک من اضافه کنید.

در اینجا مراحل اضافه کردن چندین پیوند به بیو اینستاگرام شما آمده است:

1. برنامه Instagram را در Android یا iPhone خود باز کنید.

2. روی نماد تصویر نمایه در پایین ضربه بزنید تا به صفحه نمایه خود بروید.

<.3. روی دکمه ویرایش نمایه ضربه بزنید.

Instagram Edit Profile

4. روی پیوندها ضربه بزنید.

5. دکمه افزودن پیوند خارجی را فشار دهید.

Instagram Add Link

6. وب سایت خود را اضافه کنید و نامی برای آن بگذارید. برای تأیید، روی دکمه انجام شد ضربه بزنید.

Instagram Add Link Save

<7. اگر حساب شما اجازه افزودن پیوندهای خارجی بیشتری را می دهد، دکمه افزودن پیوند خارجی را دوباره خواهید دید. روی آن ضربه بزنید و لینک دوم را اضافه کنید. از طرف دیگر، برای افزودن پیوندهای فیس بوک، روی افزودن پیوند فیس بوک ضربه بزنید. از شما خواسته می شود مرکز حساب ها را راه اندازی کنید. دستورالعمل‌های روی صفحه را برای راه‌اندازی مرکز حساب‌ها دنبال کنید. سپس، در نهایت، می توانید پیوند را به حساب فیس بوک خود و هر گروهی که مدیریت می کنید اضافه کنید.

Instagram Add Link Facebook

چند لینک در بیو اینستاگرام شما به این صورت خواهد بود:

Instagram Multiple Links Preview

نکته: با نحوه لینک را در بیو در اینستاگرام پیدا کنید.

2. استفاده از خدمات شخص ثالث

اگر روش فوق برای حساب اینستاگرام شما کار نمی کند یا آن را دوست ندارید، می توانید از خدمات شخص ثالث رایگان برای افزودن چندین لینک به خود استفاده کنید. بیو اینستاگرام. این سرویس ها یک URL سفارشی به شما می دهند تا بتوانید آن را به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. حالا اینجاست که همه چیز جالب می شود. URL سفارشی اساساً یک صفحه خارجی است که در آن می‌توانید لینک‌های نامحدودی اضافه کنید.

این را تصویر کنید – یک لینک در بیو اینستاگرام خود قرار می‌دهید و وقتی کاربر لینک را باز می‌کند، با یک پیام ساده از او استقبال می‌کند. صفحه با چندین لینک به انتخاب شما  

Instagram-Lnkbio-Preview

مطمئن باشید استفاده از این خدمات آسان است و نیازی به هیچ گونه خدماتی ندارد. اطلاعات فنی. نسخه‌های پریمیوم این سرویس‌ها حتی به شما امکان می‌دهند طرح‌بندی صفحه فرود و پیوندهای محافظت از رمز عبور را در میان ویژگی‌های دیگر سفارشی کنید.

بیایید مراحل اضافه کردن بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام را با استفاده از lnk بررسی کنیم. سرویس بیو. ما مراحل را به دو بخش تقسیم کرده‌ایم:

URL سفارشی خود را ایجاد کنید

این مراحل را برای ایجاد پیوند خارجی سفارشی برای بیو اینستاگرام خود دنبال کنید:

1. lnk.bio را در یک مرورگر در تلفن همراه خود.

2. روی دکمه ثبت نام ضربه بزنید و یک حساب کاربری با ایمیل یا هر یک از سرویس‌هایی مانند تجارت FB، Google، Twitter و غیره ایجاد کنید.

Instagram Lnkbio Signup

3. یک نام کاربری برای حساب خود وارد کنید. می تواند مشابه یا متفاوت از حساب های رسانه های اجتماعی شما باشد. با این حال، یک روش خوب این است که آن را مانند حساب های خود نگه دارید. روی دکمه ادامه ضربه بزنید.

Instagram Lnkbio Username

4.< /strong> طرح رایگانرا انتخاب کنید. حتی می‌توانید یک طرح برتر انتخاب کنید.

Instagram Lnkbio Plan

5. ضربه بزنید. Lnk برای افزودن یک پیوند خارجی به صفحه مقصد خود.

6. عنوان وب سایت و پیوند را در فیلدهای موجود وارد کنید. دکمه ذخیره را فشار دهید. به طور مشابه، پیوندهای بیشتری اضافه کنید.

Instagram Lnkbio Add Link

7. می‌توانید با استفاده از دکمه تغییر ترتیب ترتیب پیوندها را تغییر دهید.

Instagram Lnkbio Reorder Link

8. هنگامی که همه پیوندها را اضافه کردید، روی دکمه کپی در بالا ضربه بزنید تا URL سفارشی خود را دریافت کنید. می‌توانید برای پیش‌نمایش آن را در یک مرورگر وب جای‌گذاری کنید.

Instagram Lnkbio Copy Link

< قوی>نکته: با نحوه آپلود قرقره ها در اینستاگرام بیاموزید از گالری و رایانه شخصی.

افزودن URL سفارشی در Instagram Bio

از این مراحل برای افزودن پیوند سفارشی به بیو اینستاگرام خود استفاده کنید:

<1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به صفحه نمایه خود بروید.

2. روی دکمه ویرایش نمایه ضربه بزنید.

Instagram Edit Profile

3. روی پیوندهابه دنبال آن افزودن خارجی ضربه بزنید. link.

Instagram Add Link< /figure>

4. پیوندی را که در مرحله 8 کپی کرده‌اید در کادر متن پیوند جای‌گذاری کنید. برای لینک هم باید اسم بذارید. در نهایت، برای تأیید تغییرات، دکمه انجام شد را فشار دهید.

Instagram Add Link Save

تبریک می‌گویم! شما با استفاده از یک لینک چندین لینک در بیو اینستاگرام خود اضافه کرده اید. سایر خدمات افزودن چندین پیوند را بررسی کنید بیو اینستاگرام خود.

نکته: همچنین می‌توانید از Linktree برای اضافه کردن بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام استفاده کنید. نحوه ایجاد حساب Linktree و چند پیوند در آن اضافه کنید.

سوالات متداول

1. چگونه می توان بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام در رایانه شخصی اضافه کرد؟

افزودن پیوند به بیو اینستاگرام فقط از طریق برنامه های تلفن همراه امکان پذیر است. شما نمی توانید پیوندهایی را در بیو از وب سایت اینستاگرام اضافه کنید.

2. چگونه پیوندها را از بیو اینستاگرام خود حذف کنیم؟

در صفحه نمایه اینستاگرام خود، روی دکمه ویرایش پروفایل ضربه بزنید و به پیوندها بروید. روی پیوندی که می‌خواهید حذف کنید ضربه بزنید و دکمه حذف پیوند را بزنید.

3. آیا برای افزودن بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام خود به تعداد فالوور خاصی نیاز دارید؟

خیر. شما می توانید با هر تعداد دنبال کننده در بیو خود پیوند اضافه کنید.

اشتراک گذاری نمایه اینستاگرام

بعد از اینکه چندین لینک به بیو اینستاگرام خود اضافه کردید، بدانید که چگونه نمایه اینستاگرام خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین بدانید که چگونه یک کد QR برای اینستاگرام ایجاد کنید. قرقره ها، نمایه و غیره

منبع : techwiser.com