3 روش برای افزودن تصویر کوچک سفارشی به ویدیوی اینستاگرام

15.8K

تصویر کوچک به شما امکان می دهد نمایش دهید فقط در یک فریم محتوای واقعی یک ویدیو چیست. یا فقط بگوییم، تصویر کوچک دلیلی است که باعث می‌شود مردم روی ویدیوی شما کلیک کنند. بسیاری از مردم همچنین از آن به عنوان طعمه کلیک برای جلب توجه کاربران و کسب بازدید بیشتر استفاده می کنند.

حتما قبلاً متوجه شده اید که اینستاگرام به طور خودکار اولین فریم ویدیو را به عنوان تصویر کوچک انتخاب می کند. با این حال، راه‌های بیشتری وجود دارد که می‌توانید خلاقانه یک تصویر کوچک به پست‌های خود اضافه کنید، که به شما کمک می‌کند محتوای خود را واضح‌تر نشان دهید. بنابراین، در اینجا سه ​​روشی وجود دارد که می‌توانید تصویر جلد را به پست اینستاگرام اضافه کنید.

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام از رایانه

چگونه تصویر کوچک سفارشی را به ویدیوی اینستاگرام اضافه کنیم

1. از ویژگی Cover استفاده کنید

پس از انتخاب ویدیویی که می‌خواهید در اینستاگرام آپلود شود، روی «بعدی» در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. اکنون، سه گزینه در پایین پیدا خواهید کرد، فیلتر، برش و جلد. روی جلد ضربه بزنید تا جدول زمانی ویدیویی را که قرار است پست کنید به شما نشان دهد.

<برای انتخاب یک جلد یا یک تصویر کوچک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوار برجسته شده را با انگشت خود بکشید، که فریم های ثابتی از ویدیوی شما به شما می دهد. وقتی از کادر راضی بودید، دوباره روی Next در بالای صفحه ضربه بزنید. اکنون به سادگی یک کپشن بنویسید و اشتراک گذاری را بزنید. ویدیوی شما با جلد دلخواه شما پخش خواهد شد.

Instagram Cover

2. یک فریم اضافی به پست خود اضافه کنید

همانطور که می دانیم اینستاگرام فقط به پست های ویدئویی تا 60 ثانیه اجازه می دهد. اگر شما هم مانند من هستید که می‌خواهید ویدیوی خود را با محتوای مفید و خلاقانه بارگذاری کنید، ممکن است همیشه امکان اضافه کردن جلدی در این 60 ثانیه وجود نداشته باشد که به بیننده ایده‌ای از محتوای ویدیویی بدهد. اما با این ترفند ساده، می‌توانید به راحتی یک جلد در ویدیوی خود اضافه کنید.

  • به سادگی از ابزار ایجاد تصویر کوچک و یک تصویر کوچک که می خواهید برای ویدیو استفاده کنید ایجاد کنید.
  • اکنون از هر برنامه ویرایش ویدیو و تصویر کوچک را به عنوان اولین 5 فریم ویدیو نگه دارید.
  • بعد، زمانی که آپلود می کنید در ویدیو، می‌توانید تصویر کوچک را از 5 فریم اول انتخاب کنید.

با استفاده از این ترفند، کاربر تصویر کوچک را در حین پخش ویدیو مشاهده نخواهد کرد. این یک ترفند شیرین است، و برای کسانی که می‌خواهند چیز عجیب و غریبی را بدون تأثیرگذاری بر ویدیو اضافه کنند، این راهی است که باید انجام شود.

3. Instagram Creator Studio

اگر فردی هستید که بیشتر تصاویر و ویدیوهای خود را در رایانه شخصی ویرایش می کنید. باید از استودیوی سازندگان اینستاگرام استفاده کنید. این یک ابزار عالی است و به شما عملکردی شبیه به تلفن همراه به همراه آمار نمایه در مرورگر شما می دهد. اما این نیست. این یک ویژگی دیگر دارد که در برنامه اینستاگرام وجود ندارد، یعنی امکان آپلود «تصویر جلد سفارشی».

برای «استودیوی خالق اینستاگرام» ثبت نام کنید. بعد از اینکه کارتان تمام شد. روی ایجاد پست از گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و فید اینستاگرام را انتخاب کنید.  پس از افزودن یک ویدیو، یک گزینه جدید “Cover Pictures” در منوی گزینه های سمت راست ظاهر می شود. تصاویر جلد را انتخاب کنید و روی آپلود تصاویر سفارشی ضربه بزنید و عکس روی جلد مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک توضیح اضافه کنید و پست را منتشر کنید. Voila، پست شما اکنون با یک عکس روی جلد سفارشی منتشر شده است.

Instagram Cover - instagram video thumbnail

بخوانید: نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام از رایانه

Remember Instagram در حال حاضر گزینه ای برای تغییر جلد پس از انتشار ویدیو به شما نمی دهد. بنابراین قبل از افزودن تصویر روی جلد/تصویر کوچک مراقب باشید. تنها گزینه برای تغییر آن حذف و آپلود مجدد ویدیو است.

من از روش دوم استفاده کردم، که اضافه کردن یک تصویر کوچک پنج فریم به پست است، زیرا این روش آسان و سریعتر است، اما شما می توانید از Creator Studio نیز استفاده کنید. بنابراین، اینها سه روشی بودند که می توانید یک تصویر جلد به پست اینستاگرام اضافه کنید. اگر پیشنهادی دارید، در زیر نظر بگذارید.

همچنین بخوانید: بهترین الگوی استوری اینستاگرام برنامه های آیفون و اندروید

منبع : techwiser.com