5 بهترین راه برای ذخیره یا دانلود صدا از حلقه های اینستاگرام

14.4K

قرارهای اینستاگرام یک راه عالی برای کشف ترندها و آهنگ های زیبا حتی تعدادی آهنگ کاور اورجینال عالی را در حلقه های اینستاگرام پیدا خواهید کرد. اگر صدا یا آهنگ را دوست داشته باشید و بخواهید به طور منظم به آن گوش دهید یا آن را به حلقه خود اضافه کنید، چه؟ خوشبختانه با استفاده از روش های ذکر شده در زیر به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. ما پنج روش برای دانلود صدا از حلقه‌های اینستاگرام را توضیح خواهیم داد.

چگونه صدا را از حلقه‌ها در اینستاگرام بارگیری کنیم

1. ذخیره صدا در اینستاگرام و استفاده در حلقه ها

به طور معمول، زمانی که می خواهیم از آهنگ شخصی در حلقه خود استفاده کنیم، به دانلود آهنگ در گوشی خود فکر می کنیم. با این حال، در اینجا مورد نیاز نیست. اینستاگرام روشی بومی برای استفاده از آهنگ شخص دیگری در حلقه خود ارائه می دهد.

در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

1. حلقه ای را که صدای آن را دارید باز کنید. می خواهید استفاده کنید.

2. روی موسیقی یا عنوان صوتی در پایین ضربه بزنید. به صفحه صوتی خواهید رسید. اگر می‌خواهید در آینده با استفاده از همان صدا یک حلقه ایجاد کنید، روی ذخیره صدا ضربه بزنید. صدا در پوشه ذخیره شده اکانت اینستاگرام شما در دسترس خواهد بود. همانطور که در مراحل بعدی نشان داده شده است می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

Download Instagram Reel Audio Save Music

با این حال، اگر می‌خواهید فوراً یک حلقه جدید بسازید، به سادگی روی دکمه استفاده از صدا ضربه بزنید. صفحه دوربین Reel با صدا از پیش بارگذاری شده باز می شود.

3. برای مشاهده صدای ذخیره شده یا استفاده از آن در حلقه خود، صفحه نمایه اینستاگرام خود را باز کنید و روی نماد سه نوار در بالا ضربه بزنید. ذخیره شده را از منو انتخاب کنید.

Download Instagram Reel Audio View Saved Music

4. روی پوشه Audio ضربه بزنید. شما تمام فایل های صوتی را که ذخیره کرده اید پیدا خواهید کرد. برای پیش نمایش آهنگ، روی نماد پخش ضربه بزنید یا روی آهنگ ضربه بزنید تا صفحه آن باز شود.

Download Instagram Reel Audio View Saved Audio Reel Folder

5.< /strong> روی استفاده از صدا ضربه بزنید تا آن را به حلقه خود اضافه کنید.

Download Instagram Reel Audio Use Saved Music

از طرف دیگر، هنگامی که یک حلقه جدید ایجاد می کنید، روی ضربه بزنید روی نماد موسیقی برای اضافه کردن صدا به آن. سپس گزینه Saved را بزنید تا فایل های صوتی ذخیره شده خود را مشاهده و اضافه کنید. روش های دیگری برای افزودن موسیقی به حلقه های اینستاگرام وجود دارد .

Download Instagram Reel Audio Use Saved Music New

2. استخراج آهنگ Reel با استفاده از وب‌سایت‌های آنلاین

اگر می‌خواهید صدای Reels اینستاگرام را برای اهداف آفلاین دانلود کنید یا آن را در کاوشگر فایل گوشی خود ذخیره کنید، باید از وب‌سایت‌های استخراج موسیقی Reels کمک بگیرید.

مراحل اینجاست:

1. ابتدا، باید پیوند Reel را دریافت کنید. برای آن، حلقه را باز کنید و روی نماد سه نقطه ضربه بزنید. کپی پیوند را از منو انتخاب کنید.

Download Instagram Reel Audio Copy Link

2. https://offmp3.com/sites/instagram در مرورگر تلفن همراه یا رایانه شخصی خود.

3. پیوند حلقه را در کادر موجود جای‌گذاری کنید و دکمه دانلود را فشار دهید. منتظر بمانید تا وب سایت ویدیوی ریل اینستاگرام را به MP3 تبدیل کند. روی دکمه اینجا کلیک کنید ضربه بزنید. در منوی بازشو روی دانلود ضربه بزنید. همه برگه‌ها یا پنجره‌های بازشو که ممکن است باز شوند نادیده بگیرید.

Download Instagram Reel Audio Get

<فایل صوتی دانلود شده را در برنامه File Manager تلفن Android یا iPhone خود (برنامه Files) خواهید یافت.

3. استخراج صدا با استفاده از تبدیل ویدیو به MP3

یکی دیگر از راه‌های دریافت صدا از Instagram Reels این است که ویدیوی Reel را در تلفن خود دانلود کنید و با استفاده از برنامه‌های تبدیل ویدیو به MP3 صدا را از آن استخراج کنید.

1. ابتدا، شما باید قرار اینستاگرام را دانلود کنید< /a> در گوشی شما. برای انجام این کار، ویدیوی Reel را باز کنید و دکمه ارسال را فشار دهید. افزودن حلقه به داستان خود را انتخاب کنید.

Download Instagram Reel Audio Send to STory

2. در صفحه داستان، دکمه دانلود را در بالا فشار دهید. با این کار ویدیوی Reel بارگیری می شود.

Download Instagram Reel Audio Share to STory

3. در Android، برنامه تبدیل ویدیو به MP3 (Android) را نصب و باز کنید. روی Video to Audio ضربه بزنید. ویدیوی Reel را که در بالا دانلود کردید انتخاب کنید. فرمت ویدیو را انتخاب کنید و سایر گزینه های موجود را بنا به نیاز تغییر دهید. دکمه تبدیل را فشار دهید. با این کار موسیقی Reel روی گوشی شما دانلود می شود. تعداد زیادی برنامه‌های مبدل ویدیو برای Android وجود دارد .

Download Instagram Reel Audio Video to Mp3 App

در iPhone، برنامه ویدیو به MP3. روی Video to Mp3 و سپس Gallery ضربه بزنید.

Download Instagram Reel Audio Video to Mp3 iPhone

ویدیوی حلقه را انتخاب کنید. می‌توانید آهنگی را که می‌خواهید دانلود کنید در صفحه بعدی کوتاه کنید. روی بعدی ضربه بزنید.

Download Instagram Reel Audio Video to Mp3 iPhone app

MP3 را از گزینه های موجود انتخاب کنید و دکمه تبدیل را فشار دهید. آهنگ استخراج و در گوشی شما دانلود می شود. می‌توانید آن را در برنامه Files > در iPhone من > MediaConvert مشاهده کنید.

Download Instagram Reel Audio Reel to Mp3 iPhone app

4. تغییر پسوند ویدئو (فقط اندروید)

یکی از قدیمی‌ترین ترفندهای تغییر پسوند فایل را می‌توان برای دریافت صدای ریل اینستاگرام نیز استفاده کرد. ابتدا باید ویدیوی Instagram Reel را روی گوشی خود دانلود کنید. پس از دانلود، به ویدیوی دانلود شده در برنامه Files by Google در اندروید بروید. می توانید از فایل اکسپلورر دیگر نیز استفاده کنید. ویدیو را طولانی لمس کنید. روی نماد سه نقطه کنار فایل ضربه بزنید و تغییر نام را انتخاب کنید.

Download Instagram Reel Audio 6a Rename Video File

متن .mp4 را حذف کنید و آن را با mp3. در کادر پاپ آپ جایگزین کنید و Ok را بزنید.  خودشه. صدای Reels شما اکنون آماده است.

Download Instagram Reel Audio Rename

5. از برنامه VN برای افزودن صدا به ویدیو استفاده کنید

به جای استفاده از مبدل ویدیو به MP3 برای استخراج صدا، می‌توانید از برنامه VN برای افزودن مستقیم صدا از ویدیوی Reel به ویدیوی دیگر استفاده کنید. در زمان صرفه جویی می شود و استفاده از آن بسیار آسان است.

در اینجا مراحل انجام می شود:

1. همانطور که در بالا نشان داده شده است، ویدیوی Reel را در تلفن خود دانلود کنید.< /p>

2. برنامه VN را روی تلفن خود نصب کنید.

دانلود VN در Android

VN را در iPhone بارگیری کنید

3. برنامه VN را باز کرده و اضافه کنید. ویدیویی که می‌خواهید صدای دانلود شده را روی آن قرار دهید. روی نماد افزودن موسیقی ضربه بزنید و گزینه موسیقی را بزنید.

Download Instagram Reel Audio Add in VN App

4. روی نماد کوچک افزودن (+) در بالا ضربه بزنید و Extract from video را انتخاب کنید.

Download Instagram Reel Audio Extract From Video

5 > ویدیوی Reel دانلود شده را انتخاب کرده و OK کنید. شما به صفحه موسیقی هدایت می شوید که در آنجا صدای استخراج شده را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید تا به ویدیوی شما اضافه شود.

Download Instagram Reel Audio Extract From Video VN

با قرقره ها سرگرم شوید

اینها پنج راه برای دانلود صدا از اینستاگرام Reels بودند. اگر دوست دارید حلقه‌ها ایجاد کنید، این برنامه‌های ویرایش حلقه را بررسی کنید. برای ایجاد ویدیوهای شگفت انگیز آیا می‌دانستید که می‌توانید متن در حال ناپدید شدن را به حلقه‌ها اضافه کنید< /a> برای جلوه های جالب؟

منبع : techwiser.com