5 راه برای منشن کردن شخصی در استوری اینستاگرام

4.4K

اینکه آیا در حال آپلود یک گروه هستید عکس به عنوان یک داستان یا آپلود داستان به طور خاص برای شخص خاصی، ممکن است بخواهید آنها را تگ کنید یا ذکر کنید. می توانید هنگام ارسال استوری یا حتی پس از انتشار استوری، شخصی را در استوری خود منشن یا تگ کنید. در این مقاله، ما یاد می‌گیریم که چگونه شخصی را در استوری اینستاگرام خود

چگونه کسی را در استوری اینستاگرام منشن کنیم

دو راه برای منشن کردن شخصی در استوری اینستاگرام وجود دارد. یکی با استفاده از گزینه text و دیگری با استفاده از استیکر Mention. هر دو روش برای برنامه اینستاگرام در اندروید و iOS کار می کنند. در اینجا نحوه منشن کردن شخصی در اینستاگرام آمده است.

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی نماد Plus در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. سپس گزینه Story را در نوار پایین انتخاب کنید.

Posting story on Instagram

2. در اینجا می‌توانید داستان را با دوربین عکاسی کنید یا روی نمادعکس‌ها ضربه بزنید. /strong> در پایین سمت چپ و عکس یا ویدیو را از دستگاه خود انتخاب کنید.

Posting story from your gallery

3. اکنون قبل از انتشار استوری در اینستاگرام، روی گزینه text ضربه بزنید (Aa نماد) در بالا. سپس ذکر را انتخاب کنید.

Adding mention on Instagram story

4. نام کاربری حسابی را که می‌خواهید ذکر کنید تایپ کنید و حساب را از پیشنهادات انتخاب کنید.

Selecting the user to mention on Instagram story

5. اکنون می‌توانید متن ذکر/برچسب @name را به هر جایی که می‌خواهید روی صفحه منتقل کنید. می‌توانید از دو انگشت برای تغییر اندازه یا چرخاندن متن @name استفاده کنید.

Adding mention on Instagram story

نحوه منشن کردن شخصی در استوری اینستاگرام با استیکرها

درعوض، می‌توانید از استیکر منشن نیز استفاده کنید.

1. قبل از آن. پس از انتشار داستان، روی نماد استیکر در بالا ضربه بزنید. سپس برچسب ذکر را از استیکرهای موجود انتخاب کنید.

Adding mention sticker on Instagram stories

<2. کافیست نام کاربری حسابی را که می‌خواهید ذکر کنید تایپ کنید و حساب را از میان پیشنهادات انتخاب کنید.

adding mention sticker on Instagram stickers

3. در نهایت، می‌توانید برچسب را به یک مکان مورد نظر روی صفحه نمایش همچنین می‌توانید از دو انگشت برای تغییر اندازه یا چرخاندن برچسب Mention استفاده کنید.

Placing mention sticker on Instgaram

نحوه منشن کردن شخصی در استوری اینستاگرام بدون نمایش آن

اگر می خواهید فردی را در استوری اینستاگرام خود منشن کنید اما این کار را انجام ندهید. می خواهید نام آنها در بالای صفحه باشد، چند راه برای انجام این کار وجود دارد. پس از افزودن منشن با متن یا استیکر، اکنون می‌توانید ذکر را به سمت راست یا چپ روی صفحه حرکت دهید تا زمانی که دیگر روی صفحه قابل مشاهده نباشد.

Hiding the mention on Instagram story

به این ترتیب، نام آنها روی صفحه ظاهر نمی شود، اما همچنان به آنها اطلاع داده می شود که گویی شما آنها را ذکر کرده اید. . همچنین می‌توانید پس از انتشار داستان مانند تصویر زیر به آنها اشاره کنید.

همچنین بخوانید: نحوه برنامه ریزی استوری های اینستاگرام< /p>

چگونه پس از انتشار در استوری اینستاگرام به شخصی اشاره کنید

اینستاگرام به شما امکان می دهد حتی پس از انتشار یک نفر در استوری های خود منشن کنید. به هر حال، این فقط به کاربر اطلاع می دهد که گویی شما آنها را ذکر کرده اید، اما نام کاربری او را در بالای خود داستان نشان نمی دهد.

1. پس از انتشار، روی استوری خود در سمت چپ بالای صفحه اصلی اینستاگرام ضربه بزنید. سپس روی گزینه بیشتردر انتهای داستان ضربه بزنید.

Opening your own Instagram story

2. در منو، افزودن ذکر را انتخاب کنید. > گزینه. اکنون می توانید افرادی را که می خواهید ذکر کنید جستجو و انتخاب کنید. پس از اتمام، روی گزینه افزودن ضربه بزنید.

Add mentions to Instagram story after posting

این آن را ذکر کرده اید. اگرچه شما نمی توانید نام کاربری آنها را در خود استوری اینستاگرام مشاهده کنید، اما هیچ یک از آنها به آنها اطلاع داده نمی شود. این تنها راهی است که پس از انتشار استوری در اینستاگرام می‌توان شخص را منشن کرد. همچنین، این روش روی استوری هایی که فقط با لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اید، کار نمی کند.

چگونه کسی را در استوری اینستاگرام بدون اینکه بدانند منشن کنیم

اگر می‌خواهید کسی را منشن کنید اما نمی‌خواهید به آنها اطلاع داده شود، می‌توانید این کار را با افزودن پیوند به استوری اینستاگرام خود انجام دهید. . به این ترتیب، می توانید بدون ارسال اعلان، آنها را پیوند دهید. اگر مجموعه‌ای از داستان‌ها را آپلود می‌کنید، این می‌تواند مفید باشد تا دوستانتان با اعلان‌ها بمباران نشوند.

1. ابتدا نمایه آنها را باز کنید و روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس گزینهCopy Profile URL را از منو انتخاب کنید.

Copy profile URL on Instagram reels

2. اکنون آپلود داستان را شروع کنید اما قبل از انتشار آن، به جای افزودن Mention، روی نماد استیکر ضربه بزنید و را انتخاب کنید. برچسب پیوند.

Adding link sticker to Instagram stories

3. در اینجا پیوند نمایه‌ای را که در مرحله 1 بالا کپی کرده‌اید، جای‌گذاری کنید.

Adding the profile link to Instagram story

4. سپس روی سفارشی کردن ضربه بزنید. متن برچسبرا انتخاب کنید و نام شخصی را که به او پیوند داده اید اضافه کنید. سپس روی انجام شددر گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

customize sticker link on Instagram Stories

5. اکنون می توانید برچسب پیوند را به هر نقطه از صفحه منتقل کنید. همچنین می توانید قبل از انتشار از دو انگشت برای تغییر اندازه و چرخش آن بر اساس نیاز خود استفاده کنید.

Changing the place of the link on Instagram Story

به این ترتیب، می‌توانید حساب آنها را با استفاده از نام آنها پیوند دهید، اما هیچ اعلان ذکری دریافت نمی‌کنند.

منشن کردن شخصی در استوری اینستاگرام

با روش های ذکر شده در بالا، می توانید منشن اضافه کنید به استوری‌های اینستاگرام به روش‌های مختلف، خواه صرفاً ذکر متن باشد یا ذکر برچسب، با یا بدون اطلاع کاربر. حتی اگر استوری را به هایلایت های اینستاگرام اضافه کنید، این تنظیمات و منشن ها به همین شکل باقی می مانند. اگر پاسخ‌های اسپم زیادی از استوری‌های اینستاگرام دریافت می‌کنید، در اینجا چگونه پاسخ‌ها را متوقف کنید از استوری اینستاگرام.

منبع : techwiser.com