5 روش برای دانلود هایلایت اینستاگرام

8.6K

اینستاگرام دارای ویژگی برجسته عجیب و غریب است که به شما امکان می دهد داستان های مورد علاقه خود را به عنوان پیش نمایش در نمایه خود اضافه کنید. نکات برجسته در بالای صفحه نمایه شما نمایش داده می شود و آن را راهی عالی برای تعامل با فالوورها و نمایش کار شما می کند. به سادگی می توانید پس از آپلود هر داستانی روی نماد برجسته ضربه بزنید تا آنها را به بخش های هایلایت اضافه کنید. این به معنای آنلاین کردن آن است، اما اگر بخواهید آنها را به صورت آفلاین در گالری خود ذخیره کنید، چه؟ خب، پس از کمی آزمون و خطا، 5 راه برای دانلود آفلاین هایلایت اینستاگرام به راحتی پیدا کردیم!

نحوه دانلود هایلایت اینستاگرام

1. روش بومی

اولین گزینه گزینه بومی است که به خوبی کار می کند و از همه راحت تر است. نکته مهم این است که اینستاگرام برای نمایش لیست بینندگان در گوشه سمت چپ پایین هر استوری استفاده می‌شود. با این حال، اکنون وقتی آنها را به هایلایت اضافه می کنید، نماد راه خود را در آنجا پیدا نمی کند. این ممکن است برای برخی گیج کننده باشد، اما به همان روشی که هنگام ذخیره استوری های اینستاگرام عمل می کند، کار می کند. به جای ضربه زدن روی نماد لیست بیننده و ضربه زدن به ذخیره، این کاری است که ما انجام خواهیم داد.

می‌توانید به سادگی یک برجسته را باز کنید، تند به بالا بکشید که منوی فهرست بینندگان را به شما می‌دهد (به عنوان نماد لیست بیننده). از اینجا، فقط روی علامت دانلود پیکان رو به پایین ضربه بزنید و کارتان تمام شد. شما می توانید این روش را روی هر برجسته ای که می خواهید دانلود کنید، تکرار کنید.

Instagram Native Method to Download Highlights

2. بایگانی داستان

دانلود نکات برجسته داستان از بخش برجسته ها روش ترجیحی است. با این حال، اگر می خواهید رویکرد سازمان یافته تری داشته باشید، می توانید راه خود را در آرشیو داستان ها نیز مرور کنید. این چندین مزیت دارد. یکی این است که می‌توانید تاریخ انتشار یک داستان را ببینید که به شما امکان می‌دهد داستان‌های مشابهی را در همان تاریخ به نکات برجسته‌ای اضافه کنید که ممکن است قبلاً نادیده گرفته باشید.

بهترین بخش در مورد تب بایگانی به این صورت است که علاوه بر تاریخ، می‌توانید از طریق نمای تقویم و مکان نیز به دنبال استوری بگردید

برای مرور آرشیو استوری‌ها، اینستاگرام را باز کنید و روی نماد نمایه ضربه بزنید

(تصویر کوچک تصویر نمایه شما) در گوشه پایین سمت راست. سپس، روی نماد سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید که نوار کناری با گزینه بایگانی در بالا باز می‌شود. کافی است بخش بایگانی را باز کنید که در آنجا می‌توانید همه داستان‌ها را مشاهده کنید. به صورت زمانی سپس به سادگی مانند مرحله اول انگشت خود را به سمت بالا بکشید و داستان را ذخیره کنید.

Download Story Archives

3. برنامه Story Save (نیاز به ورود دارد)

یک اشکال بزرگ برای هر دو روش ذکر شده در بالا این است که آنها فقط زمانی کار می کنند که می خواهید نکات برجسته اینستاگرام را از نمایه خود بارگیری کنید. بنابراین، وقتی می خواهید نکات برجسته داستان شخص دیگری را دانلود کنید، چه می کنید؟ ما قصد داریم از برنامه ای به نام Story Save استفاده کنیم که رابط کاربری تمیزی دارد و به شما امکان می دهد نه تنها نکات برجسته، بلکه داستان ها و پست ها را نیز دانلود کنید. ابتدا برنامه را دانلود کنید و ورود به سیستم با استفاده از نام کاربری یا جزئیات ورود به سیستم فیس بوک.

Story Saver App to download instagram highlights

صفحه بعدی نمایه شما را همراه با افرادی که دنبال می کنید به شما نشان می دهد. می‌توانیدهر یک از این نمایه‌ها را باز کنید یا از نوار جستجو در بالا استفاده کنید. در مورد ما، ما برای نمایه دیگری جستجو کردیم که ما را به حداقل رابط کاربری فید IG برد. روی داستان در بالای صفحه کلیک کنید.

Search for Instagram user for HIghlights

داستان‌های فعال و نکات برجسته را در صفحه بعد خواهید دید. روی هر یک از نکات برجسته ضربه بزنید و ویدیو یا تصویری را که می خواهید دانلود کنید انتخاب کنید. می‌توانید هر داستان را باز کنید، پیش‌نمایش کنید و دانلود کنید یا چندین نکته برجسته را همزمان انتخاب کنید. در هر دو مورد، برای دانلود روی علامت فلش رو به پایین ضربه بزنید. پس از اتمام کار، برنامه پیش نمایشی را در پایین به شما نشان می دهد.

می‌توانید دانلودها را در برنامه گالری مشاهده کنید یا از گالری بومی استفاده کنید که همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است از صفحه اصلی تغییر می‌کند.

Download Instagram Highlights using a third party app

دریافت برنامه ذخیره داستان

4. Story Saver (ناشناس)

اگر مایل نیستید با یک برنامه وارد حساب اینستاگرام خود شوید، راه دیگری برای دانلود ناشناس استوری هایلایت اینستاگرام استفاده از یک وب سایت است. ما از Story Saver برای این کار استفاده خواهیم کرد که از هر مرورگری در تلفن یا رایانه شخصی شما قابل دسترسی است.

ابتدا، وب سایت Story Saver را باز کنید و روی دانلود نکات برجسته اینستاگرام ضربه بزنید. در قسمت جستجو، نام هر حسابی را که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید تایپ کنید و دانلود را فشار دهید. به خاطر داشته باشید که این حساب باید یک حساب عمومی باشد.

Download highlights anonymously through story saver website

شما باید با تبلیغات سر و کار داشته باشید، با این حال، آنها مزاحم نیستند و منجر به پنجره های بازشو یا کلیک های غیر ضروری نمی شوند. درست در زیر آگهی، کپچا را بررسی کنید تا خود را تأیید کنید و صبر کنید تا بارگیری شود. سپس به سادگی به پایین پیمایش کنید و نمایش برجسته ها را انتخاب کنید.

Show highlights

پس ازباز کردن بخش برجسته خاص، صفحه چندین تصویر یا ویدیو را فهرست می‌کند که با ضربه زدن روی ذخیره می‌توان آنها را دانلود کرد. به‌عنوان ویدیو. همچنین می‌توانید پیش‌نمایش ویدیویی را مشاهده کنید که درصورتی‌که می‌خواهید از برجسته‌سازی خاصی رد شوید، کار را آسان می‌کند.

Save and download highlights

Story Saves یک گزینه عالی است اگر می خواهید برجسته ها را به صورت ناشناس دانلود کنید. به علاوه، حتی می‌توانید آن را در حالت ناشناس باز کنید و تمام آثار را از تاریخچه مرورگر حذف کنید.

از Story Saver< دیدن کنید /p>

5. Inssist

ما قبلاً در مورد افزونه Inssist Google Chrome صحبت کرده‌ایم، و این یکی از راه‌های مورد علاقه ما برای مدیریت حساب‌های اینستاگرام ما است. این نه تنها یک رابط کاربری شبیه به موبایل در وب به شما می دهد، بلکه چندین مزیت دیگر نیز نسبت به سایر برنامه های موجود در اینترنت دارد. می‌توانید درباره Inssist بیشتر بخوانید، اما در حال حاضر، بیایید روی نکات برجسته اینستاگرام

منافزونه Chrome را نصب می‌کنم و با ضربه زدن روی نماد بالا سمت راست + علامت علامت در مرورگر خود، آن را باز می‌کنم. هنگامی که در صفحه اصلی قرار گرفتید، از روش‌های معمول ورود به سیستم برای باز کردن حساب خود استفاده کنید.

Add Inssist Chrome extension

< /div>

همانطور که ممکن است تا به حال متوجه شده باشید، یک موبایل اینستاگرام مانند UI را مشاهده خواهید کرد، بنابراین از قبل با آن آشنا خواهید شد. برای باز کردن نمایه خود و رسیدن به نقاط برجسته، روی نماد نمایه در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید و روی برجسته ای که می خواهید دانلود کنید ضربه بزنید. اکنون روی دکمه دانلود پیکان رو به پایین ضربه بزنید و کارتان تمام شد.

Download highlights using Inssist Chrome extension

این زمانی است که می‌خواهید یک نقطه برجسته را از حساب خود ذخیره کنید. برای دانلود هایلایت شخص دیگری، روی نماد جستجو در پایین ضربه بزنید و نام کاربری را در نوار جستجو در بالا بنویسید (فیلد نوشتاری). سپس همان مراحلی را که قبلا انجام دادیم دنبال کنید، یعنی روی برجسته کلیک کنید و دانلود را بزنید. ساده است درست است؟

دریافت Essist

سخنان پایانی: دانلود نکات برجسته اینستاگرام

پس اینها بودند 5 راه برای دانلود آسان هایلایت های اینستاگرام. به طور خلاصه در چند جمله، اگر به دنبال دانلود استوری خود هستید، هیچ راهی بهتر از استفاده از ویژگی دانلود بومی در اینستاگرام وجود ندارد. این سریع و آسان است. علاوه بر این، اگر می خواهید نکات برجسته را به صورت ناشناس دانلود کنید، وب سایت Story Saver یک گزینه عالی است، به علاوه به شما امکان می دهد داستان های فعال فعلی را نیز دانلود کنید. امیدوارم همه آنها را امتحان کنید و بهترین راه را پیدا کنید که برای شما کار می کند.

همچنین نحوه استفاده از Vanish Mode در اینستاگرام را نیز بخوانید و مسنجر

منبع : techwiser.com