6 بهترین برنامه برنامه ریز فید اینستاگرام برای اندروید و iOS

13.6K

مدیریت اینستاگراماین روزها آسان نیست. شما باید عکس های خلاقانه ایجاد کنید و همچنین به برنامه بارگذاری دقت کنید. برای تکمیل آن، اکنون قرارهای اینستاگرام دارید که دارای دسترسی گسترده تر اگر می خواهید یک برند خوب بسازید، باید مطمئن شوید که فید شما حرفه ای به نظر می رسد. برنامه رسمی اینستاگرام کمک چندانی به آن نمی کند. خوشبختانه، می‌توانید از برنامه‌های برنامه‌ریز فید اینستاگرام شخص ثالث برای نظارت بر نظرات، زمان‌بندی پست‌ها، و مهم‌تر از همه، برنامه‌ریزی بصری فید اینستاگرام خود استفاده کنید. بنابراین، بیایید برخی از برنامه‌های جالب برنامه‌ریز فید اینستاگرام را در زیر بررسی کنیم.

بهترین برنامه‌های برنامه‌ریز فید اینستاگرام

1. Plann

اگر به دنبال یک برنامه برنامه ریزی حداقل فید با قابلیت زمان بندی پست ها در اینستاگرام هستید، Plann برنامه خوبی برای شروع است. Plann یک اندروید، iOS و همچنین یک برنامه وب بسیار قوی دارد. بنابراین، می‌توانید حساب اینستاگرام خود را از طریق تلفن هوشمند و همچنین دسکتاپ مدیریت کنید.

در درجه اول، فید اینستاگرام خود را در برنامه دریافت می‌کنید. در اینجا، می توانید پست ها را برای تجسم فید خود آپلود و زمان بندی کنید. Plann همچنین یک ویرایشگر اساسی در برنامه در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، من همچنان ویرایشگر عکس داخلی اینستاگرام را ترجیح می‌دهم. یا یک ویرایشگر پیشرفته مانند Adobe Lightroom.

مورد علاقه ترین گزینه من در Plann تقویم داخلی بود. این به شما امکان می دهد پست ها را از قبل برنامه ریزی کنید. اگر مدیر رسانه های اجتماعی یا اینفلوئنسر هستید، جشنواره ها و روزهای مهم نقش بسیار زیادی در تعامل با مخاطبان شما دارند.

plann app account statistics

به‌جز برنامه‌ریزی فید و برنامه‌ریزی پس از آن، همه گزینه‌های دیگر مانند یک سازنده مجموعه هشتگ نسبتاً ابتدایی هستند. بنابراین، به جای اینکه تمام هشتگ های خود را از ابتدا تایپ کنید، می توانید از مجموعه های هشتگ استفاده کنید. شما همچنین تجزیه و تحلیل های اولیه برای پروفایل خود دریافت می کنید که با آنچه اینستاگرام ارائه می دهد مطابقت دارد.

در نهایت، در نسخه رایگان، فقط 1 حساب اینستاگرام را پیوند داده و مدیریت می کنید. می توانید 30 پست در ماه از جمله ویدیوهای حداکثر 60 ثانیه آپلود کنید. برای پیوند دادن حساب‌های بیشتر، باید از 7 دلار در ماه ارتقا دهید.

چه چیزی کم است؟

این طرح رایگان اساسی است و یک بسیاری از ویژگی ها مانند پالت رنگ و تجزیه و تحلیل برای حساب های دیگر از دست رفته است. برنامه ریزی فید و پست خودکار تنها موارد برجسته در نسخه رایگان هستند.

دانلود برنامه اندروید | iOS

2. پیش‌نمایش

اکنون، اگر به یک برنامه برنامه‌ریزی فید اینستاگرام نیاز دارید که محدودیت ماهانه در تعداد پست‌ها ایجاد نکند، پیش‌نمایش یک گزینه ایده‌آل است. اخیراً با Preview آشنا شدم. برنامه موبایل بسیار ساده است و به شما کمک می کند تا فید اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید. به محض اینکه پیوند دادن حساب اینستاگرام خود را تمام کردید، فید اینستاگرام به شما نمایش داده می‌شود.

پیش‌نمایش همچنین دارای برگه‌هایی برای حلقه‌های اینستاگرام، IGTV و Stories است. می‌توانید فید خود را با تعویض تصاویر مطابق با آن تنظیم کنید. مشابه برنامه Plann، شما می توانید گروه های هشتگ ایجاد کنید. بنابراین، لازم نیست هر بار همه هشتگ ها را از ابتدا بنویسید.

preview feed planner gif

Preview همچنین دارای یک ویرایشگر داخلی است که به نظر من کمی برتر از آنچه اینستاگرام ارائه می دهد است. شما یک دسته فیلتر رایگان برای بهبود سریع تصاویر ویرایش شده دریافت می کنید. همچنین می‌توانید از فیلترهای پولی که روی سطح ظاهری خوبی دارند، عکس بگیرید. جدا از همه اینها، شما تجزیه و تحلیل اولیه اینستاگرام را دریافت می کنید.

preview app

<یک ویژگی جالب، امکان مشاهده تجزیه و تحلیل حساب اینستاگرام رقبای خود است. با این حال، برای باز کردن قفل این ویژگی‌های ممتاز که شامل حساب‌های تجاری متعدد، فیلترهای پولی، فونت‌ها، تجزیه و تحلیل کامل و غیره می‌شود، باید نسخه پرمیوم را از 14.99 دلار در ماه خریداری کنید.

Premium – 14.99 دلار در ماه

چه چیزی کم است؟

اگرچه اینستاگرام برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، تعداد زیادی از مردم انتخاب می کنند برای ویرایش عکس ها و فیلم های خود در دسکتاپ. بنابراین، استفاده از برنامه پیش نمایش در دسکتاپ منطقی است. با این حال، نسخه رایگان این امکان را به شما نمی دهد.

نصب پیش نمایش اندروید | iOS

3. UNUM

UNUM برنامه برنامه ریز فید اینستاگرام مورد علاقه من به دلیل رابط کاربری است. من عاشق طراحی برنامه با دقت هستم. جدا از برنامه ریزی فیدها، UNUM به شما امکان می دهد تا حداکثر 3 حساب اینستاگرام را در طرح رایگان پیوند دهید.

آنچه UNUM را از برنامه قبلی جدا می کند، هدف برنامه وب. می‌توانید عکس‌ها را مستقیماً در برنامه وب آپلود کنید و شروع به کار در فید اینستاگرام خود کنید.

unum feed planner 1

همچنین دارای برخی تجزیه و تحلیل های اولیه است که با سایر فیدهای اینستاگرام برابری می کند. برنامه های برنامه ریز بهترین حالت حالت فانتوم است که به شما امکان می دهد عکس های موجود در فید اینستاگرام خود را مخفی کنید تا بتوانید پس از حذف آنها فید را تجسم کنید. این به شما کمک می کند که مکرراً پست های قدیمی را بایگانی کنید تا پالت رنگ را حفظ کنید.

unum instagram feed planner

برای سازندگان فردی است که ۲ حساب دارند – یک تجارت و یکی شخصی. UNUM افرادی را هدف قرار می دهد که به تازگی در بازاریابی رسانه های اجتماعی شروع کرده اند. قیمت های حساب پرمیوم نیز نسبت به سایر پیشنهادات ارزان تر است. UNUM به صورت رایگان در دسترس است، با 18 شبکه، 500 بارگذاری عکس یا ویدیو در ماه.

چه چیزی کم است؟

UNUM هنوز نمی توان به طور خودکار در اینستاگرام پست کرد یا یادآوری پست ارسال کرد. این اساسی ترین ویژگی در برنامه برنامه ریز فید است.

UNUM اندروید | iOS

4. Planoly

Planoly یک مدیر رسانه های اجتماعی تمام عیار است و نه فقط یک برنامه ریز فید اینستاگرام. مهمتر از همه، این امکان را به شما می دهد که هر دو حساب پینترست و اینستاگرام را در نسخه رایگان پیوند دهید. بنابراین، می‌توانید عکس‌ها را از Pinterest به اینستاگرام وارد کنید یا تصاویر را در هر دو پلتفرم به طور همزمان آپلود کنید.

همچنین بخوانید: Planoly چیست و چگونه از آن برای مدیریت اکانت اینستاگرام استفاده کنید

برخلاف برنامه های ذکر شده در بالا، Planoly به شما امکان می دهد یک پست برای آن برنامه ریزی کنید. هم اینستاگرام و هم فیسبوک به طور همزمان. اگر حساب اینستاگرام شما به یک صفحه یا حساب فیس بوک پیوند داده شده باشد، این واقعا کمک می کند.

به این ترتیب، می‌توانید اینستاگرام و فیس‌بوک را از همان برنامه برنامه‌ریزی فید مدیریت کنید. علاوه بر این، Planoly همچنین به شما امکان می دهد به نظرات و پست های برنامه پاسخ دهید.

planoly website

Planoly همچنین به شما تجزیه و تحلیل اولیه می دهد، مشابه سایر برنامه ها. با این حال، شایان ذکر است که تجزیه و تحلیل ها به خوبی در برنامه نمایش داده می شوند. یک جدول خلاصه دریافت می کنید که عملکرد هفته جاری را در مقایسه با هفته قبل نشان می دهد. کار خوب، Planoly!

planoly feed planning

تنها مشکل این است که Planoly به شما اجازه نمی دهد تجزیه و تحلیل را به صورت ماهانه یا سالانه ببینید. برای این کار باید به یک حساب پریمیوم ارتقا دهید. حساب پریمیوم از 7 دلار در ماه شروع می شود. ویژگی هایی مانند ارسال خودکار در توییتر، آپلود نامحدود عکس و ویدیو، فیلتر عکس و غیره را باز می کند.

Planoly همچنین دارای یک برنامه وب که شامل کل مجموعه برنامه ریزی رسانه های اجتماعی است. اگر چندین حساب اینستاگرام را برای مشتریان مدیریت می کنید، باید امتحان کنید.

چه چیزی کم است؟

ظاهراً یک ویرایشگر عکس داخلی است که افراد زیادی از دست نمی دهند .

Planoly را برای Android | iOS

5. Later

مشابه Planoly، Later نیز یک برنامه مدیریت رسانه های اجتماعی است. با این حال، بسیار بیشتر از Planoly ارائه می دهد. مهمتر از همه، می‌توانید هر کدام یک حساب فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و تیک‌توک را در نسخه رایگان اضافه کنید و 30 محتوا در ماه در هر نمایه رسانه‌های اجتماعی پست کنید.

بعداً برنامه‌ریزی فید را در تنظیماتی به شما ارائه می‌دهد. می توانید پست ها را آپلود و زمان بندی کنید. این به شما کمک می کند فیدهای اجتماعی را تجسم کنید. علاوه بر این، یک تقویم بصری وجود دارد که در آن می‌توانید پست‌ها را زمان‌بندی کنید و آن‌ها را برای همه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مشاهده کنید.

later feed and schedule

تخصص بعدا این است که به شما امکان می دهد صفحه فرود لینکین را برای رایگان. در حال حاضر، اساسا، این یک صفحه وب فرود است که محصولاتی را که شما تأیید می کنید یا نمونه کارها خود را نشان می دهد.

ایده لینکین شبیه به است. فروشگاه اینستاگرام. با این حال، برای فروشگاه اینستاگرام، به یک نام دامنه مناسب نیاز دارید. . اما، با لینکین، می توانید محصولات خود را به آمازون یا سایر پیوندهای وابسته خود پیوند دهید.

چه چیزی کم است؟

بعداً یک فید اختصاصی اینستاگرام نیست. برنامه برنامه ریز بنابراین، گزینه‌های اساسی مانند سازنده هشتگ، ویرایشگر عکس و غیره را دریافت نمی‌کنید.

دانلود در فرصتی دیگر اندروید | iOS

< h2 class="wp-block-heading">ایده های رنگی فید اینستاگرام

6. قالب پازل کلاژ

قالب‌ها واقعاً خوب هستند، اما برای استفاده از الگو باید یک ویدیوی 30 ثانیه‌ای تماشا کنید.

puzzle creator

<دانلود الگوی پازل Android | iOS

کدوم برنامه ریز فید اینستاگرام را باید انتخاب کنید؟

Planoly چیزی است که حتما باید آن را امتحان کنید. به عنوان یک خالق، بیشتر نیازهای شما را برآورده می کند و ویژگی ارسال خودکار فقط یک موهبت است. به نظر من، این بهترین برنامه برنامه ریزی فید برای اینستاگرام است.

اگر به نظر نمی رسد که مرتب پست می گذارید، UNUM گزینه بهتری خواهد بود. اگر سؤال دیگری دارید، در اینستاگرام با من در ارتباط باشید!

همچنین بخوانید: 9 بهترین برنامه ویرایش ویدیو برای اینستاگرام

منبع : techwiser.com