6 راه حل برای عدم بارگیری یا نمایش پیام های اینستاگرام

7.4K

آیا اعلان‌های پیام را دریافت می‌کنید برنامه اینستاگرام خود را اما نمی توانید بعد از باز کردن هیچ یک از آنها را ببینید؟ وقتی می‌دانید پیامی دریافت کرده‌اید اما اینستاگرام آن را بارگیری نمی‌کند یا به شما نشان نمی‌دهد، ممکن است گیج‌کننده باشد. این مقاله توضیح می دهد که چرا احتمالاً این اتفاق می افتد و برای رفع آن چه کاری می توانید انجام دهید.

قبل از شروع

ما از شما می خواهیم ابتدا راه حل های ساده تری را امتحان کنید، مانند

1. پیام ارسال نشد

اگر در تلفن خود اعلانی در مورد یک پیام اینستاگرام دریافت کردید اما هنگام باز کردن برنامه متوجه نشدید، ممکن است به این دلیل باشد که فرستنده آن را حذف کرده یا حساب اینستاگرام خود را قبلا غیرفعال کرده است. می توانید آن را بخوانید.

2. شما پیام ناپدید شدنی دریافت کردید

ممکن است دوست شما پیام را در حالت ناپدید شدن ارسال کرده باشد. /a>، و آن را باز کردید اما تصمیم گرفتید بعداً آن را بخوانید یا به طور تصادفی برنامه را بسته اید. وقتی برای مشاهده پیام به اینستاگرام برگشتید، ناپدید شده بود. این ممکن است به شما این تصور اشتباه را بدهد که پیام اینستاگرام پس از مشاهده ناپدید می‌شود.

اگر می‌خواهید ببینید که پیام ناپدید شدن هنگام دریافت آن چگونه به نظر می‌رسد، اسکرین شات زیر را بررسی کنید.

figure class=”wp-block-gallery has-nested-images columns-default wp-block-gallery-1 is-layout-flex wp-block-gallery-is-layout-flex”>

Vanish Mode Icon on Instagram
Vanish Mode Message on Instagram
6 راه حل برای عدم بارگیری یا نمایش پیام های اینستاگرام 19

3. به 5 نفر پیام دهید

روشن Reddit، ما به طور تصادفی به یک راه حل احمقانه برخوردیم که به طور شگفت انگیزی برای بسیاری از افراد کارآمد بوده و احتمالاً برای شما نیز مفید است. یک پیام مستقیم به پنج مخاطبی که قبلاً هرگز به آنها پیام نداده اید ارسال کنید. بعد، برنامه پیام رسانی را ببندید. سپس، برنامه را دوباره باز کنید و یک پیام مستقیم برای یک دوست ارسال کنید. پس از آن، دوباره برنامه را ببندید و آن را دوباره بارگیری کنید.

شوخی کردم. به نظر یک فریب به نظر می رسد اما فقط در مواقعی کار می کند که پشتیبان گیری iCloud شما در iPhone یا پشتیبان گیری حساب Google در Android در حال انجام است. اگر نسخه پشتیبان قبلی را حذف کرده باشید، ممکن است ناهماهنگی وجود داشته باشد.

4. پاک کردن حافظه پنهان برنامه اینستاگرام (اندروید)

به دلیل وجود حافظه پنهان قدیمی یا بد، برنامه اینستاگرام در تلفن Android شما ممکن است باعث شود پیام های شما بارگیری یا ظاهر نشوند. پاکسازی سریع حافظه پنهان این مشکل را بدون نیاز به نصب مجدد حل می کند. برنامه.

برای انجام این کار، روی نماد برنامه اینستاگرام ضربه بزنید و نگه دارید، سپس روی دکمه کوچک «i» ضربه بزنید. سپس، روی ذخیره‌سازی > پاک کردن داده‌ها > حذف ضربه بزنید.

منبع : techwiser.com