6 روش برای ساخت کلاژ عکس و ویدیو برای اینستاگرام

14.8K

به طور معمول، شما می توانید فقط اضافه کنید یک عکس یا ویدیو در یک فریم به استوری اینستاگرام، پست، یا حلقه. اگر بخواهید چندین ویدیو اضافه کنید یا تصاویر را در یک فریم قرار دهید، چه؟ برای این کار، باید یک کلاژ عکس یا ویدیو ایجاد کنید. بیایید روش‌های مختلف ساخت یک کلاژ عکس یا ویدیو برای استوری اینستاگرام، پست و حلقه‌ها را در اندروید و آیفون بررسی کنیم.

چگونه در اینستاگرام کلاژ ویدیو یا عکس ایجاد کنیم.

1. استفاده از ویژگی Layout

برنامه اینستاگرام روشی بومی برای ایجاد کلاژ عکس در اندروید و iOS ارائه می دهد. این ویژگی را در صفحه Story خواهید دید.

صفحه ای را که در آن یک داستان جدید ایجاد می کنید، باز کنید. از گزینه های موجود روی نماد Layout ضربه بزنید. گزینه Grid را درست در زیر گزینه Layout خواهید دید. برای تغییر سبک کلاژ روی آن ضربه بزنید.

Instagram Collage Using Layouts

پس از انتخاب کادر دلخواه، می‌توانید عکس‌های جدید بگیرید یا آن‌ها را آپلود کنید. از گالری برای مورد دوم، روی نماد گالری در پایین ضربه بزنید و عکس خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که عکس ها در جهت عقربه های ساعت اضافه می شوند. پس بر این اساس اضافه کنید. وقتی عکس ها را اضافه کردید، روی عکس ضربه بزنید تا گزینه حذف را دریافت کنید. اگر می‌خواهید موقعیت عکس را تغییر دهید، عکس را لمس کنید و نگه دارید و به کادر دیگری منتقل کنید.

Instagram Collage Using Layouts Add Gallery

این روش دارای اشکالات مختلفی است مثلاً از کلاژهای ویدیویی پشتیبانی نمی‌کند و نمی‌توانید حاشیه‌ها را سفارشی کنید.

2. با استفاده از Layout App

علاوه بر ویژگی کولاژ داخلی، اینستاگرام یک برنامه کولاژ اختصاصی هم برای اندروید و هم برای iOS دارد. این برنامه که با نام Layout from Instagram شناخته می شود، با ارائه ویژگی هایی که در ویژگی بومی Layout اینستاگرام وجود ندارد، این شکاف را پر می کند. به عنوان مثال، طرح‌بندی‌های شبکه‌ای بیشتر، امکان بازتاب یا برگرداندن عکس، جایگزینی سریع عکس و افزودن یا حذف حاشیه‌ها را ارائه می‌دهد. حتی می توانید با استفاده از حرکات، عکس را بزرگنمایی کنید. با این حال، هنوز نمی‌توانید کلاژهای ویدیویی بسازید یا حاشیه‌ها را بنا به نیاز خود سفارشی کنید.

دانلود Layout از اینستاگرام: اندروید | iOS< /p>

با دانلود برنامه روی گوشی خود شروع کنید. برنامه Layout را اجرا کنید. عکس های موجود در دستگاه خود را در قسمت پایین پیدا خواهید کرد. برای انتخاب عکس ها روی آنها ضربه بزنید. از قسمت بالا یک شبکه به انتخاب خود انتخاب کنید. روی طرح‌بندی ضربه بزنید تا شروع به ویرایش کنید.

Instagram Collage Using Layouts App

3 . با استفاده از استیکر گالری عکس

در اندروید و آیفون، استیکر گالری عکس را خواهید یافت که به شما امکان می‌دهد چندین تصویر را در بالای یک تصویر یا پس‌زمینه موجود در استوری‌های اینستاگرام اضافه کنید. صفحه داستان را باز کنید و یک عکس تصادفی اضافه کنید. روی نماد Doodle ضربه بزنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید که به عنوان پس‌زمینه کلاژ شما ظاهر می‌شود. صفحه را لمس کنید و نگه دارید تا صفحه با رنگ انتخابی پر شود و روی نماد انجام شدیا علامت تیک در بالا کلیک کنید.

Instagram Collage Using Photo Sticker

اکنون روی نماد استیکر در بالا ضربه بزنید و برچسب گالری عکس را بزنید. تصویری را که می خواهید به کلاژ خود اضافه کنید انتخاب کنید. به طور مشابه، برچسب را دوباره اضافه کنید تا تصاویر بیشتری روی بوم اضافه کنید.

Instagram Collage Using Photo Sticker Add

با استفاده از این روش می توانید موقعیت تصاویر را تغییر دهید، اندازه آنها را تغییر دهید و هر تعداد عکس را که می خواهید اضافه کنید. برای تغییر سبک هر عکس روی آنها ضربه بزنید.

Instagram Collage Using Photo Sticker Multiple Images

نکته: نحوه تغییر رنگ یا عکس پس زمینه استوری اینستاگرام.

4 . با استفاده از کلیپ بورد (iPhone)

همانند روش فوق، می توانید از کلیپ بورد iOS برای ایجاد یک کلاژ عکس در اینستاگرام کمک بگیرید. ابتدا همانطور که در روش بالا نشان داده شده است، یک پس زمینه تک رنگ برای کلاژ خود در استوری اینستاگرام ایجاد کنید. اکنون بدون بستن برنامه اینستاگرام، برنامه را کوچک کنید و برنامه Apple Photos را باز کنید. عکسی را که می‌خواهید به کلاژ خود اضافه کنید پیدا کنید و نماد اشتراک‌گذاری را بزنید. از صفحه اشتراک‌گذاری، روی گزینه کپی عکس ضربه بزنید.

Instagram Collage Using Clipboard

با عکس موجود در کلیپ بورد، اپلیکیشن اینستاگرام به سرعت گزینه افزودن برچسب را در پایین خواهید دید. روی آن ضربه بزنید. عکس روی بوم چسبانده می شود. به طور مشابه، تصاویر بیشتری برای ایجاد یک کلاژ برای استوری اینستاگرام اضافه کنید. عکس‌ها را بنا به نیاز تغییر دهید، اندازه را تغییر دهید و ترتیب دهید.

Instagram Collage Using Clipboard Paste iPhone

< h3 class="wp-block-heading">5. استفاده از برنامه‌های عکس کلاژ برای اینستاگرام

اگر ویژگی‌های ارائه شده توسط روش‌های بالا را دوست ندارید، باید برنامه‌های ویرایش عکس شخص ثالث را امتحان کنید که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را لایه‌بندی کنید تا کلاژ بسازید.

برخی از بهترین برنامه های کولاژ عکس عبارتند از:

6. استفاده از برنامه‌های کلاژ ویدیو برای اینستاگرام

در زمان‌های اخیر، ممکن است چندین کلاژ ویدیوی ۳ لایه یا ۳ ویدیو را در یک فریم در استوری‌ها یا حلقه‌های اینستاگرام دیده باشید. همچنین می‌توانید چندین ویدیو را در یک داستان یا یک Reel قرار دهید اما با استفاده از برنامه‌های شخص ثالث.

بیایید نحوه لایه‌بندی ویدیوها برای ایجاد یک کلاژ ویدیویی با استفاده از برنامه InShot را بررسی کنیم.

نحوه ایجاد یک کلاژ ویدیویی در InShot در Android و iPhone

1. برنامه InShot را در Android یا iPhone خود از لینک داده شده در بالا دانلود کنید.

2. برنامه InShot را راه اندازی کنید و روی گزینه Video ضربه بزنید و در صفحه بعدی گزینه جدید را بزنید. روی گزینه ویدیوی خالی ضربه بزنید و نماد Checkmark را بزنید تا ادامه دهید.

Instagram Video Collage InShot App Add Video

3. روی ویدیو در پانل لایه در پایین ضربه بزنید و بسته به نیاز خود با استفاده از گزینه کنترل اندازه موجود، مدت زمان آن را افزایش دهید. می توانید روی زبانه Canvas ضربه بزنید و اندازه فریم مناسب را برای ویدیوی خود انتخاب کنید. برای استوری و حلقه اینستاگرام، ساعت 9:16 خواهد بود.

Instagram Video Collage InShot App Increase Duration

4. به دنبال برگه PiP بگردید و روی آن ضربه بزنید. اگر آن را نمی بینید، لطفاً اگر قبلاً برنامه را داشته اید، برنامه را به روز کنید. ویدیو را برای افزودن به بوم انتخاب کنید. آن را مطابق با انتخاب خود روی بوم قرار دهید. به همین ترتیب، ویدیوهای بیشتری را با استفاده از گزینه PiP اضافه کنید. پس از افزودن، می توانید ویدیوها را همانطور که به طور منظم در برنامه InShot انجام می دهید ویرایش کنید.

Instagram Video Collage InShot App PiP

مزیت استفاده از این برنامه این است که می‌توانید پس از اتمام یک ویدیو با تغییر لایه‌بندی، ویدیویی را پخش یا نمایش دهید. ویدیوها.

5. روی نماد Checkmark ضربه بزنید تا از حالت PiP خارج شوید. در نهایت، ویدیو را ذخیره کرده و با استفاده از گزینه Gallery در اینستاگرام اضافه کنید.

Instagram Video Collage InShot App PiP Save
6 روش برای ساخت کلاژ عکس و ویدیو برای اینستاگرام 27

برخی دیگر از برنامه های کولاژ ویدیویی خوب برای اینستاگرام عبارتند از:

بیشتر را ببینید برنامه‌های سازنده کلاژ ویدیو. اگر برنامه به شما اجازه نمی دهد موسیقی اضافه کنید، باید کلاژ ویدیو را صادر کنید و از برنامه‌های ویرایش ویدیو برای ساختن یک کلاژ ویدیویی با موسیقی برای اینستاگرام.

هک‌های استوری اینستاگرام

می‌توانید ایجاد کنید. اگر هک ها و ترفندهای درست را بدانید، استوری های منحصر به فرد اینستاگرام را بدانید. برای مثال، می‌توانید یک نظرسنجی اینستاگرام با بیش از 2 گزینه، موسیقی را به اینستاگرام اضافه کنید داستان بدون برچسب و پنهان کردن هشتگ ها از استوری ها.

منبع : techwiser.com