7 بهترین برنامه ویرایش حلقه اینستاگرام برای ایجاد ویدیوهای ویروسی

10.2K

اینستاگرام واقعاً سریع عمل کرده است سهمی از پای TikTok را با ویژگی خاص خود به نام Reels دریافت کنید. درست مانند TikTok و حتی YouTube Shorts، اکنون می توانید ویدیوهای عمودی 15-30 ثانیه ای را در اینستاگرام ایجاد کنید. با این حال، ویرایشگر داخلی اصلاً شهودی نیست. بنابراین، اگر به دنبال یک ویرایشگر ویدیوی با کیفیت برای ایجاد ویدیو برای حلقه‌های اینستاگرام هستید، در جای مناسبی هستید. در اینجا برخی از بهترین برنامه های ویرایش Reel برای اینستاگرام برای ساختن ویدیوهای درجه حرفه ای آورده شده است. بیایید آن‌ها را بررسی کنیم.

مشکل ویرایش حلقه‌ها در اینستاگرام

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد با کمترین تلاش حلقه‌ها ایجاد کنید و این روند کمتر شبیه به ویدیو است. ویرایش و بیشتر شبیه یک رویه بگذار توضیح بدهم. شما با انتخاب طول فیلم که می تواند 15 تا 30 ثانیه باشد، شروع می کنید. پس از آن، یک کلیپ صوتی را برای جفت شدن با ویدیو انتخاب می‌کنید، یک فیلتر اینستاگرام تنظیم کنید ، و شروع به ضبط کنید. پس از ضبط کلیپ، آنچه را که به دست می آورید پست می کنید یا دوباره ضبط می کنید. هیچ راهی برای استفاده مجدد از آن گرفتن یا ویرایش آن وجود ندارد. اینجاست که برنامه‌های شخص ثالث برنامه‌های ویرایش اینستاگرام را می‌چرخانند و چندین ویژگی را در یک برنامه اختصاصی برای ویرایش ویدیوها ارائه می‌کنند.

1. کلیپ ها | افزودن کپشن بلادرنگ به حلقه‌های اینستاگرام

Clips یک برنامه فوق‌العاده است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از انیموجی‌های داخلی اپل، فیلترها، افکت‌ها و زیرنویس‌های هم‌زمان ویدیوهای سرگرم‌کننده بسازید. هنگام ایجاد یک حلقه اینستاگرام، بسیار مهم است که هدف خود را در کمتر از یک دقیقه منتقل کنید و زیرنویس‌های بلادرنگ می‌توانند واقعا کمک کنند. کلیپ‌ها کار فوق‌العاده‌ای در ضبط کلمات شما و رونویسی آنها انجام می‌دهند. زبان انگلیسی بی عیب و نقص کار می کند، اما ممکن است با زبان های دیگر خطاهایی دریافت کنید یا اگر پس زمینه شما نویز داشته باشد. Clips رایگان است و فقط برای iPhone و iPad در دسترس است.

Clips - add real-time captions to instagram reels

دریافت کلیپ‌ها برای iPhone (رایگان )

2. InShot | تبدیل ویدیوهای منظره به عمودی برای حلقه‌های اینستاگرام

اگرچه حلقه‌های اینستاگرام در درجه اول برای ساخت ویدیوهای عمودی است، می‌توانید ویدیوهای افقی را نیز آپلود کنید. با این حال، می بینید که اینستاگرام حاشیه های سیاهی را در بالا و پایین اضافه می کند که واقعاً جذاب به نظر نمی رسند. InShot این مشکل را با اضافه کردن یک پس‌زمینه پویا که نسخه‌ای تار از فیلم اصلی است، حل می‌کند. این نه تنها بهتر از یک پس‌زمینه سیاه ثابت به نظر می‌رسد، بلکه حس غنای را نیز اضافه می‌کند که درک محتوای تمام صفحه را ارائه می‌دهد.

InShots add borders to instagram reels videos - convert landscape to portrait

شما می توانید سطوح مختلف تاری یا تاری را انتخاب کنید هر پس زمینه جامد را از پالت رنگ انتخاب کنید. InShot رایگان است و برای Android و iOS در دسترس است.

دریافت InShot برای Android و InShot برای iPhone (رایگان)

3. فیلموراگو | ویدیوهای خود را آهسته یا افزایش دهید

هنگامی که سعی می کنید با حرکات رقص نرم از TikTok یا Instagram Reels، روندهای ویروسی را بازسازی کنید، یکی از ترفندها کاهش سرعت موسیقی است تا بتوانید به طور موثر حرکات خود را با ضرب آهنگ همگام کنید. با این حال، اینستاگرام فقط سرعت های ثابتی دارد که در آن می توانید سرعت خود را به 0.5x یا 0.3x کاهش دهید. از سوی دیگر، می‌توانید سرعت ضبط ویدیو را تا ۴ برابر افزایش دهید. این بدان معناست که نمی‌توانید بدون اتلاف وقت زیاد در ویرایشگر Reel اینستاگرام، فیلم را تنظیم و همگام‌سازی کنید.

filmora go - adjust speed of Instagram reels video

FilmoraGo تنظیم دقیق سرعت را ارائه می دهد که در آن می توانید سرعت را کاهش دهید فیلم را تا 0.1 برابر کاهش دهید یا تا 5 برابر سرعت دهید. ممکن است زیاد به نظر نرسد اما کنترل دقیق تری روی سرعت ویدیو می دهد. ویدیوی صادر شده با یک واترمارک ذخیره می‌شود که می‌توانید آن را با هزینه یک‌باره 4.99 دلار حذف کنید یا اشتراکی به مبلغ 1 دلار در هفته دریافت کنید.

دریافت FilmoraGo برای Android و FilmoraGo برای iPhone (رایگان، درون برنامه ای خرید)

4. Adobe Premiere Rush | افزودن انتقال به حلقه‌های اینستاگرام

Inshot یک برنامه ویرایش حلقه خوب برای اینستاگرام است، زمانی که فقط می‌خواهید مرزهای پویا را روی یک ویدیوی افقی اضافه کنید. اما اگر یک ویدیوی افقی را به یک ویدیوی عمودی زوم کنید، جزئیات را در کناری از دست خواهید داد. Adobe Premiere Rush یک ویژگی هوشمند به نام Auto Reframe دارد که به طور خودکار صحنه را ردیابی می کند و جسم را در وسط نگه می دارد. این یک راه عالی برای تبدیل یک ویدیوی افقی اینستاگرام Reels بدون از دست دادن اطلاعات ارزشمند است. همچنین می‌توانید با تقسیم ویدیو به بخش‌های مختلف و اعمال افکت در هر قسمت از کلیپ، کارایی فریم مجدد را بهبود بخشید.

premiere rush- add transitions to instagram reels

در کنار آن، Premiere Rush چند قالب با جلوه های انتقالی مانند محو کنید، از پهلو بلغزانید، پاک کنید، فشار دهید و حل کنید. Adobe Premiere Rush رایگان است، اما ویژگی تغییر قاب خودکار در پشت اشتراکی که 5 دلار در ماه هزینه دارد قفل شده است. اما می‌توانید از آن برای خیلی بیشتر از ویرایش ساده حلقه‌های اینستاگرام استفاده کنید.

دریافت کنید Adobe Premiere Rush برای Android و Adobe Premiere Rush برای iPhone (خریدهای درون برنامه ای رایگان) /p>

5. VITA | افزودن یک ویدئو روکش (PIP) به حلقه‌های اینستاگرام

اگر می‌خواهید یک ویدیوی حلقه‌های اینستاگرام را با قرار دادن ویدیوی دیگری در بالا، که معروف به PIP است، ایجاد کنید، ویرایشگر ویدیوی VITA یک انتخاب عالی است. در کنار یک ویرایشگر کامل با ویرایش چند آهنگ، حالت PIP کاملاً منطقی است. می‌توانید یک ویدیو را در بالای لایه پایه همپوشانی کنید، سطوح صدا را جداگانه تنظیم کنید، اندازه ویدیوی همپوشانی شده را تغییر دهید، و حتی آن را بچرخانید.

VITA- Add PIP video overlay to instagram reels

VITA کاملاً رایگان است و هیچگونه تبلیغات یا هزینه پنهانی ندارد.

دریافت VITA برای Android و VITA برای iPhone (رایگان)

6. ویرایشگر VN | صدای سفارشی را به ویدیوهای خود اضافه کنید

عیب اصلی استفاده از ویرایشگرهای ویدیوی شخص ثالث به جای اینستاگرام این است که باید به موسیقی که قرار است در ویدیو استفاده کنید دسترسی داشته باشید. اگر نه، گیر کرده اید زیرا اکثر ویرایشگران به مجموعه شخصی یا سرویس موسیقی شما متکی هستند. با این حال، VN Editor ابزارهای قدرتمندی دارد که به شما امکان می‌دهد صدا را از چندین منبع دریافت کنید. به عنوان مثال، می‌توانید صدا را از یک ویدیوی موجود تقسیم کنید، با یک پیوند خارجی دانلود کنید، از موسیقی محلی واکشی کنید، با یک میکروفون ضبط کنید یا به سادگی از طریق Wi-Fi از رایانه خود کپی کنید.

VN Editor- Add music to your Instagram reels videos

ویرایشگر VN منطقی است زیرا به شما امکان می دهد همه کارها را انجام دهید از آن چیزها حتی در آیفون. در کنار این، شما یک ویرایشگر ویدیوی کامل Instagram Reels با ویرایش چند آهنگ، فیلترها، افکت‌ها، انتقال‌ها و قالب‌ها دریافت می‌کنید. VN Editor برای Android و iOS رایگان است.

دریافت کنید ویرایشگر VN برای Android و ویرایشگر VN برای iPhone (رایگان)

7. ویرایشگر VLLO | استفاده از جلوه‌های صفحه سبز با کلید کروما

صفحه سبز فرصت‌های نامحدودی را تنها با پارچه‌ای سبز رنگ باز می‌کند. متأسفانه، اکثر ویرایشگرهای ویدیوی تلفن همراه Chroma Key را ارائه نمی دهند، اما VLLO ارائه می دهد. این امکان ویرایش پس‌زمینه سبز را با لغزنده‌های آسان برای استفاده و تنظیم اشباع، روشنایی و رنگ انجام می‌دهد. به سادگی روی لایه ویدیو ضربه بزنید و رنگی را از فیلمی که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید و سه پارامتر را تنظیم کنید تا کل پس زمینه حذف شود. اگر از نور ملایم ثابت در سراسر قاب استفاده کنید و رنگی مشابه پس‌زمینه نپوشید، نتایج بهتری خواهید گرفت.

VLLO- Add Chroma Key and remove background from Instagram reels videos

VLLO Editor رایگان و برای Android و iOS در دسترس است.

دریافت VLLO برای Android و VLLO برای iPhone <(خریدهای درون برنامه ای رایگان)

بهترین برنامه های ویرایش حلقه برای اینستاگرام کدام هستند

اینها برخی از بهترین برنامه های ویرایش حلقه اینستاگرام که اگر می خواهید بازی اینستاگرام خود را ارتقا دهید، می توانید آنها را بررسی کنید. برنامه ها رابط کاربری بهتری دارند و شما توسط ویرایشگر اینستاگرام محدود نخواهید شد. VLLO، VN، و VITA همه در اطراف ویرایشگرهای ویدئویی با ویژگی هایی هستند که رقیب نرم افزارهای ویرایش کلاس دسکتاپ هستند. اگر فقط می خواهید تغییرات کوتاهی ایجاد کنید، Clips و InShot به خوبی انجام خواهند داد. برنامه های مورد علاقه شما برای ویرایش حلقه های اینستاگرام چیست؟ در Twitter به من اطلاع دهید.

همچنین بخوانید: چگونه چندین عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنیم

منبع : techwiser.com