7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها

8K

استیکرهای اینستاگرام راهی عالی برای به داستان های خود جرقه بزنید آنها همچنین به شما امکان می دهند عناصر تعاملی مانند نظرسنجی، سؤال و غیره را اضافه کنید. با این حال، اگر به دنبال برچسب های بیشتری هستید و نمی توانید کلمه کلیدی مناسب را پیدا کنید، نگران نباشید. در اینجا برخی از جستجوهای پنهان و جالب استیکرهای اینستاگرام وجود دارد که می توانید بلافاصله امتحان کنید.

جستجوهای استیکرهای اینستاگرام

1. برچسب‌های نقل قول

مطمئنم که اکثر شما معمولاً از برنامه نقل قول و آن را در استوری قرار دهید. ممکن است این روش کوتاه و ساده به نظر برسد، اما خسته کننده است. اگر می‌خواهید داستان متن مدرسه قدیمی را با نقل قول‌های برچسب جایگزین کنید، سعی کنید نقل قول‌ها را در نوار جستجو جستجو کنید.

Instagram's Quotes Stickers
7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها 22

از دیدن چنین برچسب هایی با طراحی زیبا از مارتین لوتر خوشحال خواهید شد انگیزه کینگ برای زندگی سیاه پوستان جو بایدن اهمیت دارد.

کلمات کلیدی: نقل قول، انگیزه، نام شخصیت (همچنین نقل قول ها را نشان می دهد)

2. استیکر عکس اینستاگرام

دوربین اینستاگرام دارای قابلیت جستجوی استیکر است. این به شما امکان می دهد عکسی بگیرید اما به اندازه یک برچسب. به راحتی می توانید استیکر را نیشگون بگیرید و بزرگنمایی کنید. علاوه بر این، اگر می‌توانید چندین برچسب عکس را نیز به یک داستان اضافه کنید.

Instagram's Photo Sticker
7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها 23

یکی دیگر از برچسب های عکس که داستان های شما را بهبود می بخشد، برچسب قاب عکس است. شما یک قاب قدیمی متفاوت، سبک پولاروید و حتی یک قاب آیفون دارید، اگر آن چیزی است که دوست دارید.

کلمات کلیدی: عکس، قاب عکس قدیمی، پولاروید

3. روی Option ضربه بزنید

شما به پست های متعدد و زمان زیادی نیاز دارید تا بتوانید به 10k در اینستاگرام برسید. همانطور که قبلاً می دانیم این امکان را به شما می دهد که به سمت بالا بکشید. با این حال، اگر این مزیت را ندارید، می توانید از برچسب ضربه بزنید. من همیشه از آن برای قرار دادن پست خود به عنوان یک داستان و اضافه کردن گزینه ضربه استفاده می کنم. این نه تنها ظاهری معتبر به داستان می دهد، بلکه تعامل بیشتری نیز خواهید داشت.

Photo Tap Option
7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها 24

از آنجایی که متخصص هستید، می توانید به جای ضربه زدن در اینجا برچسب های کلیک ماوس را نیز پیدا کنید برچسب‌ها.

کلمات کلیدی: ضربه بزنید، کلیک ماوس، مکان‌نما، پست جدید

4. استیکرهای زیبایی در اینستاگرام

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد چندین فیلتر و افکت اضافه کنید تا زیبایی‌شناسی پست‌ها را افزایش دهید. شما می توانید این کار را در استوری ها نیز انجام دهید، اما برای افزودن ظرافت بیشتر به داستان خود. اینها می توانند از اضافه کردن نوارهای اضافی به یک لیوان قهوه دم کردن یا یک برچسب شگفت زده روی صورت گربه شما باشد.

Tap Option Aesthetic Stickers

وقتی در مورد زیبایی شناسی صحبت می کنیم نمی توانیم سیاه و سفید را رها کنیم. خوشبختانه، تعداد زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. از آنجایی که تعداد کمی از افراد از استیکرهای بی‌&w استفاده می‌کنند، داستان شما مطمئناً برجسته خواهد شد.

کلمات کلیدی: تک رنگ، سیاه و سفید، راه راه، خطوط، emmadarvick، ilustralle

5. استیکرهای وینیل اینستاگرام

چه به دنبال افزودن صدا به استوری باشید یا صرفاً بخواهید مجموعه موسیقی قدیمی خود را به نمایش بگذارید، استیکرهای وینیل اینستاگرام امروزه مد هستند. بهترین بخش این است که اینستاگرام تعداد زیادی از این موارد را دارد.

Instagram Vinyl Stickers
7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها 25

از آنجایی که امروزه بسیاری از کاربران سرگرمی های موسیقی را انتخاب می کنند، می توانید همچنین از برچسب های ساز، نوار کاست، هنرمندان مورد علاقه و موارد دیگر استفاده کنید.

کلمات کلیدی: یوکلل، موتزارت، وینیل، گرامافون، صفحات، بیتلز

6. برچسب‌های تعاملی

نیازی به جستجوی این برچسب‌ها ندارید، زیرا با ضربه زدن روی نماد برچسب ظاهر می‌شوند. اینها استیکرهای اصلی اینستاگرام هستند و ما نیز از آنها استفاده زیادی می کنیم. موارد مورد علاقه ما استیکرهای نظرسنجی و مسابقه هستند. شما می توانید از این ها برای ساخت آزمون ها و افزایش آگاهی از برند استفاده کنید.

Aesthetic Interactive Stickers
7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها 26

اگر به پایین اسکرول کنید، می‌توانید برچسب‌های دیگری مانند به عنوان برچسب های روز، برچسب های خلق و خو. همچنین می توانید برای تغییر روی آنها ضربه بزنید.

7. استیکرهای Call to Action

چند مورد از استیکرهایی که در بالا ذکر شد این فرصت را به دنبال کنندگان شما می دهند تا به نظرسنجی ها یا مسابقه پاسخ دهند. با این حال، اگر مشارکت فعال نمی‌خواهید، می‌توانید برچسب تماس برای اقدام را نیز جستجو کنید. برخی از اینها برچسب نظر هستند، این نوع پست از استیکرها را به اشتراک بگذارید که هدف آنها تعامل بیشتر شماست.

Interactive Call to Action
7 بهترین جستجوی استیکر اینستاگرام برای استوری ها 27

کلمات کلیدی: نظر دهید، مانند اشتراک گذاری مشترک شوید , call to action

جستجوهای استیکر اینستاگرام به پایان می رسد

ممکن است جستجوهای استیکر اینستاگرام دیگری نیز وجود داشته باشد که می توانید سعی کنید ظاهری عالی داشته باشید که می خواهید . به معنای واقعی کلمه جایگشت ها و ترکیبات بی نهایتی برای برچسب ها وجود دارد. نتایج به کلمات کلیدی که برای ترکیب انتخاب می کنید بستگی دارد. در نهایت، اگر می‌خواهید بازی اینستاگرام خود را بهبود ببخشید، در اینجا برخی از نکات و ترفندهای اینستاگرام

همچنین بخوانید: چگونه بفهمیم شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است

منبع : techwiser.com