7 بهترین راه برای افزودن موسیقی یا صدا به حلقه ها در اینستاگرام

16.8K

قرقره اینستاگرام فاقد چیست؟ سمعی؟ موسیقی ارزش می افزاید و توجه بینندگان را به خود جلب می کند. بسیاری از قرارهای اینستاگرام ویروسی می شوند فقط به دلیل نوع موسیقی در آن استفاده شده است. آیا شما نیز به دنبال اضافه کردن موسیقی به حلقه های اینستاگرام در اندروید و آیفون هستید؟ شما در مکان مناسب فرود آمده اید. فرقی نمی‌کند آهنگ‌هایی را از مجموعه موسیقی اینستاگرام اضافه کنید، موسیقی را از حلقه‌های شخص دیگری یا ویدیوهای پرطرفدار اضافه کنید، از صدای اصلی در یک حلقه استفاده کنید، صدا را از یک ویدیو وارد کنید یا صدا را اضافه کنید، این پست همه را پوشش می‌دهد.

افزودن موسیقی یا صدا به حلقه‌ها در اینستاگرام

بیایید هفت راه برای افزودن موسیقی یا صدا به حلقه‌های اینستاگرام (IG) را بررسی کنیم. قبل از رفتن به مراحل، پیشنهاد می کنیم ابتدا برنامه اینستاگرام را در گوشی خود به روز کنید.

1. افزودن موسیقی پس‌زمینه به حلقه‌های اینستاگرام

برای افزودن موسیقی به حلقه‌های اینستاگرام این مراحل را دنبال کنید:

1. برنامه اینستاگرام را راه‌اندازی کنید و یک حلقه جدید ایجاد کنید.

2. در صفحه ویرایش حلقه، روی نماد صدا ضربه بزنید. به صفحه موسیقی منتقل خواهید شد. از گزینه های موجودی که می خواهید به حلقه های خود اضافه کنید، روی آهنگ ضربه بزنید.

از نکات زیر برای کمک به شروع کار استفاده کنید:

  • روی نماد پخش در کنار آهنگ ضربه بزنید تا قبل از افزودن به آهنگ پیش نمایش آن را مشاهده کنید. حلقه خود را.
  • از جستجو در بالا برای یافتن موسیقی یا آهنگ دلخواه خود استفاده کنید.
  • روی مشاهده بیشتر ضربه بزنید. > برای مشاهده آهنگ های اضافی.
Instagram add music to reels

3. بعد از ضربه زدن بر روی آهنگ، از لغزنده در پایین برای انتخاب بخشی از آهنگ مورد نظر خود استفاده کنید. برای آسان کردن کارها، اینستاگرام به شما امکان می دهد از محبوب ترین قسمت آهنگ مطلع شوید. برای آن، به دنبال نقاط صورتی روی نوار لغزنده باشید. در نهایت، دکمه Done را فشار دهید تا آهنگ را به حلقه خود اضافه کنید.

Instagram add audio to reel

نکته حرفه ای:< /strong> اگر می‌خواهید موسیقی را تغییر دهید، دوباره روی همان نماد Audio در صفحه ایجاد حلقه ضربه بزنید و صدای دیگری را انتخاب کنید. یا برای استفاده از قسمت دیگری از آهنگ، روی دکمه تصویر آهنگ در پایین ضربه بزنید. سپس روی نوار لغزنده صدا ضربه بزنید و دکمه Adjust را فشار دهید تا قسمت مورد نظر تنظیم شود.

2. افزودن صدای اصلی به حلقه اینستاگرام

در حالی که اینستاگرام ویژگی اختصاصی برای افزودن موسیقی اصلی به حلقه‌ها ارائه نمی‌کند، همچنان می‌توانید با کمک یک راه حل از صدای اصلی استفاده کنید.

اساساً، باید آهنگ را با استفاده از هر برنامه موسیقی روی گوشی خود در حین ضبط یک Reel پخش کنید یا صدا را با استفاده از Voiceover ضبط کنید (نمایش بعدی). موسیقی به حلقه شما اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که دیگران نام کاربری شما را در کنار صدای اصلی می بینند و می توانند از همان صدا در حلقه های خود استفاده کنند. و اگر از موسیقی یک هنرمند استفاده می کنید، اینستاگرام ممکن است توضیحات را تغییر دهد تا نام کاربری یا آهنگ هنرمند را منعکس کند.

3. افزودن صدا یا جلوه های صوتی به حلقه های اینستاگرام

گاهی اوقات، به جای موسیقی، شخص می خواهد صدا را به حلقه ها اضافه کند. صداگذاری را می توان برای گفتن یک داستان، افزودن یک مقدمه به ویدیو، به اشتراک گذاشتن نظر و انجام کارهای مشابه استفاده کرد. در حالی که می‌توانید این کار را هنگام ضبط Reel انجام دهید، می‌توانید یک قدم جلوتر بروید و با استفاده از ویژگی Voiceover Reel. حتی می توانید جلوه های صوتی مانند صدای روباتیک، گوینده و غیره را اضافه کنید

1. Reel خود را در اینستاگرام ضبط کنید تا به صفحه ویرایش Reel بروید. می توانید موسیقی اضافه کنید یا آن را به همان شکلی که هست بگذارید.

2. روی نماد صدا و سپس صدا ضربه بزنید.

Instagram voiceover

3. صفحه Voiceover باز خواهد شد. برای شروع ضبط صدای خود، روی دکمه ضبط قرمز ضربه بزنید یا نگه دارید. برای ذخیره تغییرات روی انجام شد ضربه بزنید.

Instagram record voiceover

4 . اگر می‌خواهید از موسیقی و صدا در حلقه خود استفاده کنید، روی نماد صدا و سپس کنترل‌ها ضربه بزنید.

Instagram audio controls< /figure>

5. شما سه نوار لغزنده دریافت خواهید کرد – صدای دوربین، صدای صوتی و موسیقی. آنها را تنظیم کنید تا موسیقی و صدای صدا را مطابق با نیاز متعادل کنند. اگر می‌خواهید موسیقی را حذف یا تغییر دهید، روی نماد ویرایش در زیر موسیقی ضربه بزنید.

Instagram voiceover volume

6. برای تغییر صدای خود و از جلوه های صوتی در حلقه ها استفاده کنید، روی Edit در زیر Voiceover ضربه بزنید و جلوه مورد نظر را انتخاب کنید.

Instagram voiceover effects

4. یک آهنگ محبوب یا پرطرفدار را در حلقه خود پیدا کنید و اضافه کنید

آیا به تازگی یک حلقه پرطرفدار در اینستاگرام کشف کردید؟ ما می توانیم درک کنیم که شما وسوسه شده اید که یک حلقه با موسیقی استفاده شده در ویدیوی پرطرفدار ایجاد کنید. خوشبختانه، شما نیازی به جستجوی دستی آهنگ یا هر چیز دیگری ندارید. اینستاگرام اضافه کردن موسیقی از Reel شخصی به Reel خود را بسیار آسان می کند.

1. قرقره ای را که می خواهید از موسیقی آن استفاده کنید باز کنید. متوجه نام آهنگ در پایین حلقه خواهید شد. روی آن ضربه بزنید.

2. شما به صفحه صوتی آن موسیقی خواهید رسید که در آن حلقه‌هایی از سازندگان دیگر را خواهید دید که از همان موسیقی استفاده می‌کنند. برای الهام گرفتن می توانید آنها را بررسی کنید. با این حال، ما می خواهیم از موسیقی در حلقه خودمان استفاده کنیم. شما می توانید این کار را به دو صورت انجام دهید. اگر می‌خواهید فوراً یک حلقه ایجاد کنید، روی دکمه استفاده از صدادر پایین ضربه بزنید.

Use Audio from Trending Instagram Reels

به صفحه ضبط قرقره هدایت خواهید شد. شروع به ایجاد حلقه خود کنید و از همان صدا به عنوان موسیقی پس زمینه استفاده می شود. روی نماد صدا ضربه بزنید تا قسمتی از آهنگ مورد استفاده را انتخاب کنید.

3. اگر می‌خواهید از صدای پرطرفدار برای حلقه‌های آینده خود استفاده کنید، روی دکمهذخیره صدا ضربه بزنید. حتی می‌توانید با استفاده از نماد DM در بالا، صدا را برای دوستان خود ارسال کنید.

Find saved audio in instagram reel

4. برای مشاهده کلیپ های صوتی ذخیره شده خود، در حین ایجاد یک حلقه، روی نماد صدا ضربه بزنید تا به صفحه موسیقی بروید.

Instagram Reel Audio Icon

5. روی دکمه ذخیره شده ضربه بزنید. شما تمام کلیپ های ذخیره شده خود را پیدا خواهید کرد. موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

Instagram Reel Audio Saved

5. وارد کردن صدا از یک ویدیو به حلقه های اینستاگرام

مجموعه موسیقی Reels محدود است. در نتیجه، همه آهنگ ها را در آنجا پیدا نخواهید کرد. خوشبختانه، می‌توانید صوت را از یک ویدیو در تلفن خود وارد کنید و آن را به حلقه اضافه کنید. متأسفانه، نمی‌توانید فایل صوتی اصلی را مستقیماً به حلقه خود اضافه کنید.

برای افزودن موسیقی از یک ویدیو به حلقه اینستاگرام، این مراحل را دنبال کنید:

1. صفحه ایجاد حلقه را باز کنید.

2. روی نماد صدا ضربه بزنید و دکمه وارد کردن را فشار دهید. اگر دکمه Import را نمی‌بینید، لطفاً برنامه اینستاگرام خود را به‌روزرسانی کنید.

Instagram Reel Import Audio

3. ویدیو را انتخاب کنید. که می خواهید صدا را از آن وارد کنید.

Instagram Reel Import Audio Select

4. از نوار انتخاب در پایین برای انتخاب بخشی از ویدیو که از صدای مورد نظر تشکیل شده است استفاده کنید. دکمه انجام شد را فشار دهید تا صدای ویدیو را به حلقه خود اضافه کنید.

Instagram Reel Import Audio trim

6. افزودن موسیقی با استفاده از سرویس‌های مختلف

یک راه دیگر برای افزودن موسیقی اصلی به Reels استفاده از سرویس‌های شخص ثالث است. در این روش باید Reel خود را با صدای اصلی پیش تولید کرده و سپس آن را در اینستاگرام آپلود کنید. می‌توانید از برنامه‌های ویرایش ویدیو برای افزودن صدا یا کمک گرفتن از برنامه های وب.

InShot و KineMaster دو برنامه ویرایش ویدیو هستند که به شما در افزودن صدا به حلقه‌های خود کمک می‌کنند. در این برنامه ها به دنبال گزینه Add audio بگردید. از طرف دیگر، از Kapwing.com/studio برای افزودن صدا به حلقه‌های خود استفاده کنید.

دانلود KineMaster اندروید | iPhone

دانلود Inshot Android< /a> | iPhone

7. نحوه افزودن موسیقی از TikTok به حلقه‌های اینستاگرام

TikTok OG ویدیوهای کوتاه است. بیشتر گرایش‌ها از TikTok شروع می‌شوند و در نهایت به اینستاگرام می‌رسند. بنابراین ممکن است کسی بخواهد از صدای ویدیوی TikTok در حلقه اینستاگرام استفاده کند. چگونه می توان انجام داد؟ توسط استفاده از Kapwing.com، که یک برنامه وب رایگان است.

در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. ابتدا Reel یا ویدیوی خود را بدون موسیقی بسازید و آن را در گوشی خود دانلود کنید.

2. kapwing.com/studio را از مرورگر تلفن همراه یا رایانه خود باز کنید.< /p>

3. برای آپلود ویدیوی خود، روی آپلود فایل ضربه بزنید. سپس، روی گزینه Audio ضربه بزنید.

App to add music to Instagram Reel

4. اگر فایل صوتی را دارید، به سادگی فایل صوتی را آپلود کنید. برای یک ویدیوی TikTok، URL آن را دریافت کرده و آن را در کادر موجود قرار دهید. شما می توانید تنظیمات ویدئو و صدا را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. ویدیو را با استفاده از دکمه صادر کردن ویدیو دانلود کنید. پس از دانلود، آن را در حلقه های اینستاگرام آپلود کنید.

Download Instagram Reel

در صورتی که هنگام استفاده از Kapwing با مشکلی مواجه شدید، مرورگر خود را تغییر دهید یا از فرمت ویدیوی MP4 استفاده کنید.

منبع : techwiser.com