7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام

976

فقط زمانی می توانیم مصیبت شما را تصور کنیم که حلقه‌های اینستاگرام در حالی که شما آرام در حال پیمایش هستید، کار نمی‌کند. اگر این یک مشکل موقتی است، با آن مشکلی ندارید. با این حال، اگر حلقه‌های اینستاگرام همچنان ثابت بماند یا به‌طور تصادفی روی گوشی شما کار نکند، ممکن است ناامیدکننده باشد. ما همچنین با این مشکل روبرو هستیم و راه‌حل‌هایی پیدا کرده‌ایم که به زمانی که حلقه‌های اینستاگرام روی اندروید یا آیفون کار نمی‌کنند کمک می‌کنند.

1. عیب یابی اساسی

قبل از اینکه راه حل های پیشرفته را امتحان کنیم، ابتدا به عیب یابی ساده تری بپردازید. برخی از آنها ممکن است به جای امتحان کردن موارد پیچیده، به رفع مشکل کمک کنند:

  • اتصال اینترنت خود را بررسی کنید: اگر اتصال اینترنت تلفن همراه همچنان قطع شود، قرقره‌های اینستاگرام شما ممکن است بارگیری متوقف شود. . این وقفه ممکن است این تصور غلط را ایجاد کند که حلقه‌های اینستاگرام به درستی کار نمی‌کنند. همچنین مواردی وجود دارد که iPhone یا تلفن اندروید به Wi-Fi متصل است اما اینترنت وجود ندارد. تست‌های سرعت اینترنت را اجرا کنید تا مطمئن شوید که داده تلفن همراه یا اتصال Wi-Fi پایداری دارید.
  • سرور اینستاگرام را بررسی کنید: اگر مشکل از اتصال اینترنت شما نباشد، چه اتفاقی می‌افتد. خود سرور اینستاگرام؟ صفحه Downdetector برای اینستاگرام وضعیت سرور اینستاگرام را به شما نشان می‌دهد. اگر تعداد زیادی از کاربران با این مشکل مواجه هستند، می‌توانید یک ساعت یا بیشتر بازی Reels را امتحان کنید.
  • اپدیت اینستاگرام را به‌روزرسانی کنید: اگر از نسخه قدیمی‌تری استفاده می‌کنید، ممکن است مشکل ایجاد شود. اپلیکیشن اینستاگرام برای جلوگیری از چنین اشتباهاتی، می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را در فروشگاه Play یا فروشگاه برنامهراه اندازی مجدد تلفن می تواند به حل مشکل کمک کند.

2. حافظه پنهان برنامه و داده ها را پاک کنید

در Android، می توانید به راحتی کش و داده های یک برنامه را پاک کنید بدون نیاز به نصب مجدد. این کار هر گونه حافظه پنهان خراب را از بین می برد و پیکربندی نادرست حساب اینستاگرام شما را برطرف می کند. در اینجا نحوه پاک کردن داده‌ها و حافظه پنهان یک برنامه آمده است:

1. به برنامه تنظیمات بروید، برنامه‌ها را انتخاب کنید ، و به پایین بروید تا روی Instagram ضربه بزنید.

Navigate to Instagram App Settings
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 35

2. به بخش ذخیره بروید. .

Go to the Storage section
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 36

3. روی ضربه بزنید. دکمه >پاک کردن داده ها را انتخاب کنید و گزینه حذف را برای تأیید تصمیم خود انتخاب کنید.

Clear Instagram App Cache and Data
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 37

از سوی دیگر، کاربران آیفون می توانند اپلیکیشن اینستاگرام را مجددا نصب کنند. تا حساب کاربری خود را دوباره راه اندازی کنند. با این کار فایل‌های حافظه پنهان قبلی پاک می‌شوند.

همچنین بخوانید: بازی Reels خود را با قالب های حلقه اینستاگرام.

3. از اینستاگرام بتا (اندروید) خارج شوید

آیا از طریق تلفن Android خود به اینستاگرام بتا پیوسته‌اید؟ اگر چنین است، آن را ترک کنید و نسخه معمولی را نصب کنید. در حالی که نسخه‌های بتا اغلب با ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز همراه هستند، ممکن است تجربه کاربری باگ و ناپایداری را نیز ارائه کنند. این می تواند دلیلی باشد که گاهی اوقات با مشکلاتی مانند کار نکردن حلقه های اینستاگرام به درستی مواجه می شوید. در اینجا راهنمای نحوه خروج از برنامه بتا اینستاگرام در اندروید آمده است:

1. Instagram را در فروشگاه Google Play.

<2. روی آن ضربه بزنید و به پایین بروید تا زمانی که با عنوان مواجه شوید شما یک آزمایش کننده بتا هستید.

You're a beta tester on Instagram
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 38

< قوی>توجه: اگر عنوان اینستاگرام فاقد برچسب بتا باشد، نشان می‌دهد که از نسخه بتا استفاده نمی‌کنید.

Instagram Beta Label
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 39

3. روی پیوند ترک ضربه بزنید و با ضربه زدن مجدد روی گزینه ترک تصمیم خود را تأیید کنید.

Leave Instagram Beta Program
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 40

4. استفاده از VPN را متوقف کنید

اگر از سرویس VPN قابل اعتماد، می توانید به یک اتصال اینترنتی پایدار برسید. با این حال، بسیاری از کاربران اغلب خدمات VPN رایگان را انتخاب می کنند، که معمولاً امن نیستند و خطر بیشتری برای اطلاعات شخصی شما ایجاد می کنند. علاوه بر این، وی‌پی‌ان‌های رایگان اغلب با اشکال اتصال به اینترنت ناپایدار همراه هستند.

این بی ثباتی می تواند منجر به وقفه های مکرر شود و باعث شود حلقه های اینستاگرام کار نکنند. بنابراین، توصیه می کنیم VPN را به طور موقت خاموش کنید تا بررسی کنید که آیا قرقره های اینستاگرام کار می کند یا خیر.

5. استفاده از داده تلفن همراه در iPhone را فعال کنید

در آیفون، یک تنظیم مصرف داده وجود دارد که می‌تواند دسترسی هر برنامه‌ای به داده‌های تلفن همراه شما را محدود کند. اگر به طور تصادفی این ویژگی را فعال کرده باشید، ممکن است نه تنها در بازی Reels با مشکل مواجه شوید، بلکه نتوانید عکس‌ها، ویدیوها و سایر محتواها را در اینستاگرام مرور کنید.

برای بررسی اینکه آیا این تنظیمات انجام شده است یا خیر. در iPhone شما فعال نیست، برنامه تنظیمات را باز کنید، سرویس تلفن همراه/سرویس تلفن همراه را انتخاب کنید و مطمئن شوید که جابجایی برنامه اینستاگرام فعال است.

Enable Cellular Data Usage on iPhone
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 41

توجه: محدودیت استفاده از داده را فقط می‌توان در هنگام استفاده از شبکه تلفن همراه و نه زمانی که به Wi-Fi متصل است، برای برنامه اعمال کرد.

6. همه مجوزهای لازم را بدهید

عدم اعطای مجوز ممکن است تأثیر قابل توجهی بر تماشای Reels نداشته باشد، اما تلاش برای آپلود یک ویدیو در Reel به مجوزهای لازم مانند دوربین، میکروفون، یا فضای ذخیره سازی نیاز دارد. برای حل این مشکل، ممکن است لازم باشد مجوزهای لازم را برای عملکرد صحیح قرقره ها اعطا کنید. نحوه انجام این کار به این صورت است:

1. به برنامه‌های تنظیمات بروید، برنامه‌ها، را انتخاب کنید اینستاگرام را انتخاب کنید.

Go to Instagram App Settings page
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 42

2. برای مشاهده برنامه مورد نیاز به مجوزها بروید مجوزها.

Go to Instagram App Permission screen
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 43

3. هر گزینه را یکی یکی انتخاب کنید و به آنها اجازه دسترسی به مجوزهای مورد نیاز را بدهید. برای مثال، می‌توانید مجوز فقط هنگام استفاده از برنامه را برای دوربین انتخاب کنید.

select the Allow only while using the app option
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 44

7. تلفن خود را به‌روزرسانی یا بازنشانی کارخانه‌ای کنید

iOS در iPhone یا نسخه نرم‌افزاری در تلفن Android ممکن است دارای اشکالات یا اشکالاتی باشد که ممکن است بر عملکرد برنامه اینستاگرام تأثیر بگذارد. می‌توانید به‌روزرسانی نرم‌افزاری روی گوشی خود را بررسی کنید.

از طرف دیگر، اگر می‌خواهید برای تماشای Reels روی گوشی خود یک اقدام افراطی انجام دهید، آخرین گزینه شما این است که دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. راهنمای ما در مورد تنظیم مجدد آیفون را بررسی کنید. برای گوشی های اندرویدی، مراحل ممکن است بر اساس برند متفاوت باشد. با این حال، گزینه Factory Reset را در عمق برنامه تنظیمات خواهید دید.

اگر حلقه های اینستاگرام هنوز کار نمی کند چه اتفاقی می افتد

اگر هیچ یک از روش های بالا به شما در رفع مشکل Reels کمک نکرد، می توانید آن را امتحان کنید جایگزین های زیر:

1. استفاده از اینستاگرام در مرورگر

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای مشاهده Reels در تلفن، استفاده از اینستاگرام در یک مرورگر وب. وب سایت اینستاگرام را در یک مرورگر موبایل باز کنید، با حساب اینستاگرام خود وارد شوید و به لذت بردن از Reels ادامه دهید. علاوه بر این، اگر نمی‌خواهید می‌توانید اعلان‌های اینستاگرام را در مرورگر وب فعال کنید. برای از دست دادن به روز رسانی های مهم.

Use Instagram on a Browser
7 راه حل برای کار نکردن حلقه های اینستاگرام 45

2. برنامه Instagram Lite را نصب کنید

یک گزینه دیگر این است که Instagram Lite در تلفن Android شما. در آیفون موجود نیست. این جایگزین به شما امکان می دهد از حلقه های مورد علاقه خود لذت ببرید و فشار روی ذخیره سازی و استفاده از داده تلفن شما را کاهش می دهد.

سؤالات متداول

1. چگونه می توانم مشکلی را با حلقه های اینستاگرام گزارش کنم؟

برای گزارش مشکل در اینستاگرام، روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید تا صفحه نمایه شما باز شود. روی منوی همبرگر (3 نوار) ​​در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید، تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید و به پایین بروید تا گزینه Help را در پایین پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید، گزارش مشکل را انتخاب کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را برای گزارش مشکل دنبال کنید.

2. چرا نمی توانم یک Reel را ضبط یا آپلود کنم؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، ممکن است مجوزهای لازم را برای عملکرد صحیح اینستاگرام به آن اعطا نکرده باشید. بنابراین، مطمئن شوید که دوباره به صفحه اطلاعات برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و تمام مجوزهای لازم را ارائه دهید – راه حل شماره 6 را در بالا بررسی کنید.

3. چرا نمی‌توانم حلقه‌های دیگران را ببینم؟

شما ممکن است حلقه‌های دیگران را در اینستاگرام نبینید زیرا حساب آنها خصوصی است، شما را مسدود کرده‌اند، محتوای محدود به مکان، مشکل شبکه وجود دارد یا یک نقص فنی.

برنامه ریزی کنید حلقه‌های اینستاگرام خود را احیا کنید!

امیدواریم یکی از روش‌های عیب‌یابی بالا به شما کمک کند مشکل کار نکردن حلقه‌های IG را حل کنید. با این حال، شایان ذکر است که کار نکردن حلقه اینستاگرام شما ممکن است یک موهبت باشد، زیرا پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام می‌تواند بی‌صدا بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد بدون اینکه شما آگاه باشید.

اگر با مشکلات دیگری مانند < مواجه هستید. a href="https://techwiser.com/fixes-for-instagram-showing-blank-screen-on-android-and-iphone/">اینستاگرام صفحه سیاه را نشان می دهد، در حال خراب شدن برنامه، یا موسیقی کار نمی کند، می توانید برای رفع آنها به این مقالات مراجعه کنید.

منبع : techwiser.com