8 بهترین راه برای رفع خطای Can’t Continue Editing در اینستاگرام

7.6K

در ابتدا فقط به عنوان عکس راه اندازی شد – پلتفرم اشتراک گذاری، اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد فیلم ها، استوری ها، قرقره ها و هر چیز دیگری را پست کنید. علاوه بر این، این برنامه همچنین دارای یک ابزار ویرایشی مفید است که به شما امکان می دهد پست های خیره کننده ایجاد کنید و حتی آنها را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی اینستاگرام با نشان دادن خطای «نمی‌توان به ویرایش ادامه داد» حرف شما را قطع کرد؟ خوب، اگر در مورد اینکه چه کاری می توانید برای رفع خطا انجام دهید تعجب کرده اید، این مقاله تمام پاسخ های مورد نیاز شما را دارد. بنابراین، بیایید آنها را بررسی کنیم.

1. عکس یا ویدیوی دیگری را امتحان کنید

ممکن است عکس یا ویدیویی که می‌خواهید ویرایش کنید در وضوح یا قالبی باشد که توسط اینستاگرام پشتیبانی نمی‌شود. برای تأیید این موضوع، عکس یا ویدیوی دیگری را ویرایش کنید تا ببینید آیا خطای «نمی‌توان به ویرایش ادامه داد» دوباره ظاهر می‌شود.

2. اتصال به اینترنت را بررسی کنید

گاهی اوقات، مشکلات مربوط به اتصال اینترنت شما می‌تواند منجر به آپلود نشدن عکس شود و منجر به خطای «ادامه ویرایش نمی‌شود» در اینستاگرام شود. با باز کردن یک وب سایت یا اجرای سریع، اتصال اینترنت تلفن خود را بررسی کنید تست سرعت. 

اگر اینترنت خوب به نظر می رسد، به راه حل های دیگر بروید.

3. مجوزهای برنامه را بررسی کنید

فقدان مجوزهای برنامه می‌تواند عملکرد برنامه را از بسیاری جهات محدود کند. اگر اینستاگرام مجوزهای مربوطه برای استفاده از عکس‌ها، داده‌های تلفن همراه و غیره را نداشته باشد، ممکن است چنین مشکلاتی ایجاد شود. بنابراین، باید مطمئن شوید که برنامه تمام مجوزهای لازم برای دسترسی و ویرایش عکس‌ها را دارد.

Android

1. روی نماد برنامه اینستاگرام ضربه بزنید و نگه دارید و از منوی باز شده روی نماد اطلاعات ضربه بزنید. سپس به مجوزها بروید. 

Instagram Permissions on Android
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 25

2. تمام مجوزهای مورد نیاز را از اینجا فعال کنید. 

Allow Instagram Permissions on Android
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 26

h3 class=”wp-block-heading”>iPhone

1. برنامه تنظیمات را باز کنید و به اینستاگرام بروید. .

2. با فعال کردن کلیدهای مربوطه به همه مجوزهای مورد نیاز اجازه دهید.

Enable Permissions for Instagram on iPhone
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 27

4. DownDetector را بررسی کنید

گاهی اوقات، سرویس‌هایی مانند اینستاگرام نیز ممکن است دچار خرابی شوند. اگر مشکلی در سمت سرور وجود دارد، ممکن است در بارگیری فید اینستاگرام یا ویرایش عکس‌ها با مشکل مواجه شوید. 

از Downdetector دیدن کنید تا بررسی کنید آیا مشکلی با سرور اینستاگرام در صورتی که دیگران با مشکلات مشابهی مواجه شوند، باید منتظر بمانید تا اینستاگرام مشکل را حل کند.  

DownDetector for Instagram
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 28

5. برنامه‌ها و وب‌سایت‌های متصل را حذف کنید

اگر برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های شخص ثالث را به حساب خود به پست‌ها را زمان‌بندی کنید یا فید اینستاگرام خود را برنامه‌ریزی کنید، در این صورت ممکن است یکی از آن برنامه‌ها یا وب‌سایت‌ها مسئول این خطا باشد. سعی کنید آن برنامه‌ها و وب‌سایت‌های متصل را حذف کنید تا ببینید آیا با این کار مشکل برطرف می‌شود.

1. اینستاگرام را در Android یا iPhone خود باز کنید. در برگه نمایه، روی سه خط افقی در بالا سمت راست ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.

Open Instagram Settings

2. به امنیت بروید و روی برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها ضربه بزنید. 

Connected Apps and Websites on Instagram
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 29

3. روی فعال ضربه بزنید تا همه برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی را که به آن متصل هستند مشاهده کنید. حساب اینستاگرام شما در نهایت، با ضربه زدن روی گزینه حذف در کنار آنها، همه آنها را حذف کنید.

Remove Connected Apps and Websites from Instagram
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 30

6. فضای ذخیره سازی را آزاد کنید

فقدان فضای ذخیره سازی نیز می تواند منجر به مشکلاتی مانند این شود. اگر فضای ذخیره‌سازی گوشی شما کم است، ممکن است اینستاگرام پس از ویرایش آن‌ها را ذخیره نکند که منجر به خطای «ادامه ویرایش نمی‌شود». بنابراین، برای یک تجربه بهینه، باید مقداری فضای ذخیره سازی را آزاد کنید و دوباره امتحان کنید.

7. پاک کردن کش اینستاگرام

همانطور که همچنان از اینستاگرام برای مشاهده داستان‌ها، پست‌ها و حلقه‌ها استفاده می‌کنید، برنامه داده‌های حافظه پنهان را برای بهبود زمان بارگیری و صرفه‌جویی در پهنای باند جمع‌آوری می‌کند. در حالی که این داده ها برای کمک به شما در نظر گرفته شده اند، اما می توانند در طول زمان خراب شوند. اگر هنگام تلاش برای ویرایش عکس، اینستاگرام نتواند حافظه پنهان ایجاد کند، با خطای «نمی‌توان به ویرایش ادامه داد» در اینستاگرام خواهید دید.

برای حل این مشکل، سعی کنید داده‌های کش اینستاگرام را با فالو کردن پاک کنید. مراحل زیر را انجام دهید.

1. روی نماد برنامه اینستاگرام به مدت طولانی فشار دهید تا اطلاعات برنامه آن باز شود.

2. به ذخیره سازی و حافظه پنهان بروید و روی پاک کردن حافظه پنهان

Clear Instagram Cache
8 بهترین راه برای رفع خطای Can't Continue Editing در اینستاگرام 31

8. اینستاگرام را به‌روزرسانی یا دوباره نصب کنید

اگر تمایلی به به‌روزرسانی مرتب برنامه‌ها ندارید، در نهایت قدیمی می‌شوند. وقتی این اتفاق می افتد، یک برنامه می تواند با انواع مشکلات سازگاری مواجه شود. بنابراین، ادامه دهید و Play Store یا App Store را در تلفن خود باز کنید تا به‌روزرسانی‌های معلق اینستاگرام را پیدا کنید.

اگر به‌روزرسانی برنامه کمکی نکرد، می‌توانید برنامه اینستاگرام را حذف نصب کرده و آن را نصب کنید. دوباره به عنوان آخرین راه حل از آنجایی که این کار تمام داده های برنامه موجود را حذف می کند، مطمئناً خطا را برای همیشه برطرف می کند.

مهارت های ویرایشی خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید

ابزارهای ویرایش اینستاگرام همیشه به کاربران کمک کرده تا پست ها و داستان های خیره کننده ای ایجاد کنند. در حالی که مواجه شدن با چنین خطایی می‌تواند ناامیدکننده باشد، راه‌حل‌های بالا باید به شما در رفع خطای «ادامه ویرایش» در اینستاگرام کمک کنند.

منبع : techwiser.com