8 راه برای خاموش کردن پیام های مستقیم (DM) در اینستاگرام

13.3K

آیا پیام ها در اینستاگرام شما را دیوانه می کند؟ به خاموش کردن کامل پیام ها فکر می کنید؟ نگران نباشید، در حالی که اینستاگرام سوئیچ خاموش مستقیم ندارد، می‌توانید DM را برای افرادی که نمی‌شناسید غیرفعال کنید. به علاوه، ما ترفندهای مفیدی برای محدود کردن بیشتر پیام‌رسانی به طور کلی داریم. در اینجا نحوه غیرفعال کردن پیام‌های مستقیم در اینستاگرام آمده است.

قبل از شروع، در اینجا خلاصه‌ای از نحوه کنترل اینکه چه کسی در اینستاگرام به شما پیامک ارسال می‌کند، آورده شده است:

< /tbody>

اگر می خواهیداین کار را انجام دهید
فقط از افرادی که دنبال می کنید پیام دریافت کنیدکنترل های پیام را روی “Don” تنظیم کنید درخواست‌ها را دریافت نمی‌کند.» دیگران دیگر نمی توانند به شما پیام بدهند مگر اینکه آنها را دنبال کنید.
پیام های شخصی را نادیده بگیریداز گزینه “بی صدا کردن پیام ها”. شما اعلانی دریافت نمی‌کنید اما همچنان پیام را دریافت می‌کنید.
پیام‌های کاربر را بدون مسدود کردن محدود کنیدنمایه آنها را محدود کنید. پیام‌های بعدی کاربر به درخواست‌ها می‌رود و آنها نمی‌توانند وضعیت فعالیت شما را ببینند.
از چت‌های گروهی ناخواسته اجتناب کنید«چه کسی می‌تواند شما را به گروه‌ها اضافه کند» را روی «افرادی که دنبال می‌کنید» تنظیم کنید. فقط افرادی که دنبال می کنید می توانند شما را به گروه ها اضافه کنند.
جلوگیری از پاسخ به داستان های خودغیرفعال کردن داستان پاسخ می دهد. هیچ کس نمی تواند با پیام به داستان های شما پاسخ دهد.
کلیه اعلان های پیام مستقیم را قطع کنیدخاموش کنید. اعلان پیام ها در تنظیمات برنامه اینستاگرام یا اندروید. به دریافت پیام‌ها ادامه می‌دهید، اما هشدارهایی در تلفن خود دریافت نمی‌کنید.
پیام‌های کاربر را برای همیشه متوقف کنید/حساب آنها را مسدود کنید. کاربر نمی تواند به شما پیام دهد یا محتوای شما را ببیند. آنها ممکن است بدانند که شما آنها را مسدود کرده اید.

1. توقف پیام‌های مستقیم از غریبه‌ها

به‌طور پیش‌فرض، پیام‌های افراد غریبه (افرادی که دنبال نمی‌کنید) به‌عنوان درخواست نمایش داده می‌شوند، اما این پنجره‌های بازشوی اعلان همچنان می‌توانند اعلان کنند. خوشبختانه، می‌توانید افرادی را که دنبال نمی‌کنید از ارسال پیام به شما جلوگیری کنید.

برنامه اینستاگرام را باز کنید و به بخش پروفایل خود بروید. روی منوی همبرگر> تنظیمات و حریم خصوصی > پیام‌ها و پاسخ‌های داستان ضربه بزنید. در اینجا، کنترل‌های پیام را انتخاب کنید. دو گزینه پیدا خواهید کرد:

  • فالوورهای شما در اینستاگرام: اگر می‌خواهید پیام‌های مستقیم فالوورهای خود را متوقف کنید، آن را به “دریافت درخواست‌ها نرسد” تغییر دهید. .»
  • دیگران در اینستاگرام: برای جلوگیری از پیام‌های مستقیم از سوی افراد غریبه، آن را به «درخواست‌ها دریافت نکنید» تغییر دهید.

2. پیام‌های مستقیم یک کاربر اینستاگرام را بی‌صدا کنید

آیا دوستانتان تمام روز در اینستاگرام به اشتراک‌گذاری میم‌ها و حلقه‌ها با شما ادامه می‌دهند؟ خوب، برای موقعیت‌هایی که نمی‌توانید کاربر را مسدود کنید، اما نمی‌خواهید پیام‌های نامربوط مزاحم شوند، می‌توانید به سادگی آنها را برای مدتی نادیده بگیرید.

برای نادیده گرفتن کاربر، آن را باز کنید. چت آنها و روی نام آنها در بالا ضربه بزنید. روی نادیده گرفتن ضربه بزنید و روی بی‌صدا کردن پیام‌ها تغییر دهید > تا زمانی که آن را تغییر دهم یا مدت زمان انتخابی خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید تماس ها را بی صدا کنید. شخص دیگر نمی داند که شما او را بی صدا کرده اید.

3. کاربر را برای جلوگیری از DM خود محدود کنید

گاهی اوقات شما فردی عالی را دنبال می کنید، اما پیام های او کمی احساس می شود. به جای مسدود کردن کامل آنها، می‌توانید حساب آنها را محدود کنید. هر پیامی که از این به بعد ارسال کنند در بخش درخواست ها نمایش داده می شود. طرف مقابل نمی‌داند که شما او را محدود کرده‌اید، و نمی‌تواند وضعیت آنلاین شما را ببیند.

برای محدود کردن شخصی، چت او را باز کنید و روی نام او ضربه بزنید. روی گزینه‌ها > محدود کردن ضربه بزنید. بعداً می‌توانید حساب‌های محدود شده را در تنظیمات و حریم خصوصی > حساب‌های محدود شده مدیریت کنید.

4. از افزودن شما به چت های گروهی جلوگیری کنید

از دعوت های گروهی در اینستاگرام اذیت می شوید؟ نگران نباش! می‌توانید کنترل کنید چه کسی شما را به گروه‌ها اضافه می‌کند.

در همان صفحه‌ای که تنظیمات پیام را مدیریت می‌کنید، بخشی برای چت‌های گروهی پیدا خواهید کرد. فقط روی چه کسی می‌تواند شما را به گروه‌ها اضافه کند ضربه بزنید و فقط افرادی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید را انتخاب کنید. به این ترتیب، فقط افرادی که قبلاً آنها را دنبال می کنید می توانند شما را به چت های گروهی اضافه کنند.

5. جلوگیری از پاسخ‌ها در استوری اینستاگرام شما

استوری‌های اینستاگرام راهی عالی برای اشتراک‌گذاری لحظات هستند، اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید کنترل کنید چه کسی می‌تواند درباره آنها چت کند. به‌طور پیش‌فرض، هر کسی که می‌تواند داستان شما را ببیند، می‌تواند با یک پیام به آن پاسخ دهد. اما می‌توانید این پاسخ‌ها را غیرفعال کنید یا آنها را محدود به افرادی کنید که دنبال می‌کنید.

به اینستاگرام > تنظیمات و حریم خصوصی> پیام‌ها و پاسخ‌های داستان بروید. روی پاسخ‌های داستان ضربه بزنید و آن را به این تغییر دهید: اجازه دادن پاسخ‌های داستان فقط از افرادی که دنبال می‌کنید یا پاسخ‌های داستان را مجاز نکنید.

منبع : techwiser.com