8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر

8.5K

پس از ورود به اینستاگرام در برنامه تلفن همراه خود، نیازی به ورود مجدد نیست. با این حال، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که ممکن است نیاز به ورود به سیستم داشته باشید اما اینستاگرام به شما اجازه ورود به سیستم را نمی‌دهد. مثلاً از یک مرورگر وب استفاده می‌کنید یا ممکن است گوشی هوشمند جدیدی برای شما خریداری شود؟ در هر صورت، می‌خواهید فیدهای خود را بررسی کنید اما نمی توانید به اینستاگرام وارد شوید. در اینجا هر ترفند کوچکی در اختیار شماست.

بیایید شروع کنیم.

1. راه حل های رایج

قبل از شروع با راه حل های پیشرفته، لیست زیر را مرور کنید تا بررسی کنید که آیا کمک می کند یا خیر. اینها راه حل هایی برای مشکلات رایج و روزمره ای است که کاربران اینستاگرام با آن مواجه هستند.

  • فعالیت بیش از حد کاربر می تواند به رد موقت دسترسی به حساب منجر شود. به عنوان مثال، شما تعداد زیادی اکانت را خیلی سریع دنبال کرده اید، تعداد زیادی لایک یا کامنت و غیره را دنبال کرده اید. اینستاگرام فکر می کند این رفتار هرزنامه یا ربات است و حساب شما را تا 24 ساعت محدود می کند. فقط یک روز صبر کنید و دوباره وارد سیستم شوید و این بار، طبیعی تر عمل کنید و آهسته تر پیش بروید.
  • مطمئن شوید که شناسه ایمیل/نام کاربری و رمز عبور صحیح را وارد کرده اید. آیا می دانستید که می توانید از شماره، شناسه ایمیل یا نام کاربری خود برای ورود به اینستاگرام نیز استفاده کنید؟ اما هنگام وارد کردن نام کاربری از نماد @ استفاده نکنید. بررسی کنید که آیا رمز عبوری است که اشتباه می کنید یا شناسه؟ همچنین به همین دلیل است که ما یک مدیر رمز عبور را توصیه می کنیم.
  • ممکن است سرور اینستاگرام از کار افتاده باشد. اولین بار هم نخواهد بود Downdetector را بررسی کنید تا ببینید آیا اینستاگرام در کشور شما از کار افتاده است یا خیر. همچنین می‌توانید دستورالعمل رسمی توییتر آنها را بررسی کنید، جایی که کاربران خود را به‌روزرسانی می‌کنند.
  • اتصال ضعیف اینترنت ممکن است به تجربه مرور ضعیف منجر شود. اتصال اینترنت یا نقطه اتصال تلفن همراه دیگر را امتحان کنید. برای بررسی جزئیات پهنای باند، Fast (متعلق به Netflix) را بررسی کنید.
  • اگر این برنامه موبایلی است که در آن نمی توانید وارد اینستاگرام شوید، سعی کنید برنامه را به آخرین نسخه به روز کنید. فروشگاه Play اینستاگرام را بررسی کنید یا صفحه فروشگاه برنامه.
  • راه اندازی مجدد دستگاه می تواند چندین مشکل رایج اما پایدار را برطرف کند. به اجبار همه برنامه‌ها و فرآیندها را می‌بندد، منابع سیستم را آزاد می‌کند و عملکرد را بهبود می‌بخشد.
  • اگر از VPN یا پروکسی استفاده می‌کنید، و اگر باید از یکی استفاده کنید، مکان/IP را به منطقه دیگری تغییر دهید.

2. از فیس بوک استفاده کنید

اینستاگرام متعلق به فیس بوک است. این مهم است زیرا اکنون می توانید از اعتبارنامه ورود به فیس بوک خود برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید. اما این تنها زمانی امکان پذیر است که از قبل آن را تنظیم کرده باشید زیرا فیس بوک از شما می خواهد که رمز عبور حساب اینستاگرام خود را هنگام پیوند دادن این دو حساب وارد کنید. آیا اکانت اینستاگرام خود را با فیس بوک مرتبط کرده اید؟ شاید این کار را کردید اما همه چیز را فراموش کردید؟

instagram sign in options including facebook sign up
8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر 20

شما باید گزینه Log in with Facebook را درست زیر کادر ورود مشاهده کنید. به سادگی این گزینه را انتخاب کنید و اعتبارنامه ورود به فیس بوک خود را وارد کنید.

3. از دستگاهی که قبلاً به سیستم وارد شده‌اید استفاده کنید

اکثر ما قبلاً در دستگاه‌های تلفن همراه خود وارد اینستاگرام شده‌ایم. کاری که می توانید انجام دهید این است که از گوشی هوشمند خود برای تغییر رمز عبور استفاده کنید و سپس دوباره سعی کنید با دستگاه/مرورگر دیگر وارد شوید. اگر کار کرد، خوب هستید که بروید. اگر اینطور نیست، می دانید که چرا اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد وارد حساب کاربری خود شوید، جزئیات ورود نیست.

4. حساب غیرفعال یا حذف شده است

من می دانم که چگونه به نظر می رسد اما آیا اخیراً محتوای مشکوکی ارسال کرده اید؟ اینستاگرام، مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری، دارای دستورالعمل‌های محتوا و انجمن است که همه کاربران باید رعایت کنند. انجام ندادن این کار ممکن است منجر به جریمه‌هایی از ممنوعیت موقت تا حذف دائمی حساب شود.

یک ترفند ساده برای یافتن این موضوع این است که از یکی از دوستان بپرسید که آیا می‌تواند نمایه شما را مشاهده کند. اگر بله، اکانت اینستاگرام شما فعال و فعال است. اگر نه، پس ممکن است که حساب شما پرچم گذاری شده باشد. صندوق ورودی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا ایمیلی از اینستاگرام دریافت کرده اید یا خیر.

اینستاگرام می گوید که باید هنگامی که در آن دوره سعی می کنید به سیستم وارد شوید، اگر حساب شما غیرفعال شده باشد، اخطاریه ای را مشاهده کنید. با این حال، اگر حساب به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های جامعه یا ToS حذف شده باشد، اعلانی نخواهید دید.

آیا رمز عبور حساب اینستاگرام خود را با شخص دیگری به اشتراک می‌گذارید؟ با آنها ارتباط برقرار کنید تا بپرسید آیا رمز عبور را تغییر داده اند یا به طور تصادفی حساب شما را حذف کرده اند. توجه داشته باشید که اکانت‌هایی که پس از حذف شدن، طبق اینستاگرام قابل بازیابی نیستند. بنابراین مراقب باشید که جزئیات ورود به اینستاگرام خود را با چه کسانی به اشتراک می گذارید.

5. پاک کردن حافظه پنهان، داده ها

مراحل بسته به دستگاهی که برای ورود به حساب اینستاگرام خود استفاده می کنید متفاوت است. ما موارد اصلی مورد استفاده در اینجا را پوشش خواهیم داد:

توجه: حذف داده‌های دستگاه مرتبط با هر برنامه، در مورد ما اینستاگرام، شما را مجبور می‌کند به آن برنامه وارد شوید. اگر مطمئن نیستید که می توانید دوباره وارد اینستاگرام شوید یا خیر، این مراحل را دنبال نکنید. یک مثال می تواند جایی باشد که رمز عبور حساب اینستاگرام را فراموش کرده اید.

مرورگر کروم (ویندوز و macOS)

سریعترین راه این است که ابزار Dev را با فشار دادن دکمه فعال کنید. دکمه F12. باید منوی Dev Tools را در سمت راست صفحه ببینید. اکنون روی دکمه بارگذاری مجدد کلیک راست کنید تا به منوی مخفی دسترسی پیدا کنید. گزینه Empty cache and hard reload را انتخاب کنید.

delete instagram cache in chrome browser
8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر 21

این فقط فایل‌های کش Instagram.com را حذف می‌کند و مرورگر را مجبور می‌کند تا همه عناصر را از ابتدا از سرور بارگیری مجدد کند.

Android

ممکن است بسته به نوع و مدل تلفن Android که استفاده می‌کنید، مراحل کمی متفاوت باشد.

برنامه تنظیمات را باز کنید یا از منوی اعلان‌های سریع به تنظیمات بروید. . Apps > Instagram > Storage را پیدا کنید و روی Clear data و Clear Cache ضربه بزنید تا همه داده‌های مرتبط را حذف کنید.

delete instagram app cache on android
8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر 22

iOS

هیچ راهی برای حذف حافظه پنهان برنامه و داده ها در iOS وجود ندارد. توصیه می‌کنیم اینستاگرام را مجدداً نصب کنید تا برنامه را نیز به آخرین نسخه به‌روزرسانی کند.

6. ورود به سیستم با دستگاه جدید را امتحان کنید

همچنین ممکن است مشکل از دستگاهی باشد که برای ورود به اینستاگرام از آن استفاده می‌کنید. حافظه پنهان و داده ها تنها دلیل نیستند. ممکن است خطای دیگری در اینجا وجود داشته باشد. اگر فکر می‌کنید اطلاعات نام کاربری و رمز عبور صحیح است، سعی کنید با تلفن، میز یا رایانه دیگری وارد اینستاگرام شوید. اگر می‌توانید با مرورگر یا تلفن دیگری وارد اینستاگرام شوید، مشکلی در مرورگر یا تلفنی که قبلا استفاده می‌کردید وجود دارد. یک راه خوب برای از بین بردن chokepoint های احتمالی.

توجه داشته باشید که انجام این کار اینستاگرام را مجبور می کند تا تأیید کند که شما صاحب حساب هستید. شما باید یک ایمیل با یک کد از اینستاگرام یا یک لینک دریافت کنید. اگر 2FA را فعال کرده‌اید، و توصیه می‌کنیم که این کار را انجام دهید، باید آن را وارد کنید.

7. وارد حساب کاربری مختلف اینستاگرام شوید

آیا حساب اینستاگرام دیگری دارید؟ در غیر این صورت، می توانید از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید به جای آن وارد حساب اینستاگرام خود شود. اگر آنها قادر به ورود به سیستم هستند و شما هنوز نمی توانید، به این معنی است که مشکلی در مورد استفاده از برنامه یا دستگاه برای ورود به سیستم وجود ندارد. اگر اینستاگرام به آنها اجازه ورود به اینستاگرام را نیز نمی دهد، مشکل از جای دیگری است. . راه دیگری برای رد برخی احتمالات.

8. بازنشانی حساب اینستاگرام

با انجام این کار شما را از حساب اینستاگرام خود در همه جا خارج می‌کنید. اما اگر تاکنون مطالعه کرده اید، واقعاً راهی جز باقی نمانده است. بازنشانی رمز عبور اینستاگرام.

1. برنامه یا سایت اینستاگرام را در یک مرورگر باز کنید و گزینه رمز عبور را فراموش کرده ام را انتخاب کنید.

<2. در صفحه بعدی، نام کاربری یا شناسه ایمیل خود را در برگه نام کاربری یا شماره تلفن ثبت شده خود را در برگه تلفن وارد کنید . روی بعدی ضربه بزنید.

reset instagram account password using email, username, phone
8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر 23

3. اگر جزئیات را درست وارد کرده اید، اکنون باید عکس نمایه و نام کاربری خود را ببینید. می توانید لینک ورود را از طریق ایمیل یا پیامک دریافت کنید. به دلایل امنیتی، شناسه ایمیل و شماره موبایل هر دو مخفی هستند. پس از انتخاب گزینه جایگزین، ارسال پیوند ورود را انتخاب کنید و سپس ایمیل یا پیام خود را برای پیوند یا کد یا پیوند 6 رقمی OTP بررسی کنید.

fix instagram wont let me login error 6
8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر 24

برای تغییر رمز عبور در مرورگر روی پیوند کلیک کنید یا برای ادامه OTP را وارد کنید (اینستاگرام ممکن است ارسال کند).

4. اگر با دستگاه دیگری وارد اینستاگرام شده اید، اینستاگرام را در آنجا باز کنید و اعلان تایید را بررسی کنید. این دوباره به دلایل امنیتی است، بنابراین اگر کسی بدون اطلاع شما سعی در تغییر رمز عبور حساب شما دارد، متوجه خواهید شد. در مورد من، من درخواست تنظیم مجدد در iPhone کردم و اعلان در Android دریافت کردم.

instagram login request notification
8 راه حل برای خطای ورود اینستاگرام به من در موبایل و مرورگر 25

پس از تایید درخواست، در دستگاه جدید وارد اینستاگرام می شوید. اکنون می‌توانید طبق معمول از اینستاگرام استفاده کنید یا اگر فکر می‌کنید مشکل اینجاست، رمز عبور را تغییر دهید.

دسترسی فوری به اینستاگرام

اینستاگرام از نظر بصری به گونه ای جذاب است که هیچ برنامه رسانه اجتماعی دیگری جذابیت ندارد یا نمی تواند امیدوار باشد. برای کسانی که اینفلوئنسر یا کاربران قدرتمند هستند، عدم امکان ورود به اینستاگرام می تواند دلیلی برای اضطراب باشد. امیدواریم یکی از روش های بالا به شما کمک کند تا دوباره به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. اگر اینستاگرام همچنان به شما اجازه ورود به سیستم را نمی دهد، از طریق ایمیل یا توییتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

برای جلوگیری از مشکلات ورود به اینستاگرام در آینده، ما توصیه می کنیم 2FA را فعال کنید. همچنین از حساب شما در برابر هک و سایر حملات سایبری محافظت می کند.

منبع : techwiser.com