9 بهترین راه حل برای کار نکردن افکت ها و فیلترهای اینستاگرام

7.2K

اینستاگرام مجموعه عظیمی از فیلترها و جلوه‌ها که می‌توانند به عکس‌ها و داستان‌های شما اضافه شوند. اینها به داستان های شما جذابیت می بخشد و آنها را هیجان انگیز می کند. اما اگر فیلترها به طور ناگهانی در اپلیکیشن اینستاگرام از کار بیفتند چه باید کرد؟ آه خدای من! اگر شما هم دچار همین بدبختی شدید، نگران نباشید. بازگرداندن فیلترها در اینستاگرام آسان است. بیایید راه‌های مختلف رفع افکت‌ها و فیلترهای کار نکردن در اینستاگرام در اندروید و آیفون را بررسی کنیم.

1. راه‌اندازی مجدد تلفن

اگر افکت‌ها یا فیلترهای اینستاگرام کار نمی‌کنند، اولین کاری که باید انجام دهید، راه‌اندازی مجدد گوشی است. راه‌اندازی مجدد دستگاه، مشکلات جزئی برنامه را که می‌تواند باعث ایجاد مشکل در فیلترها یا جلوه‌ها شود، برطرف می‌کند. برای راه اندازی مجدد گوشی اندروید یا آیفون، ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس دوباره آن را روشن کنید.

2. به‌روزرسانی برنامه اینستاگرام

اگر راه‌اندازی مجدد برنامه اینستاگرام، فیلترها را باز نمی‌گرداند، باید برنامه را به‌روزرسانی کنید. اغلب، فیلترها یا افکت ها ممکن است به دلیل وجود اشکال در خود برنامه اینستاگرام کار نکنند. به روز رسانی برنامه باید چنین مشکلاتی را برطرف کند.

فروشگاه Play (Android) یا App Store (iPhone) را باز کنید و Instagram را جستجو کنید. روی دکمه به‌روزرسانی در کنار برنامه اینستاگرام ضربه بزنید تا آن را به‌روزرسانی کنید. پس از به روز رسانی، گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید. امیدوارم دوباره فیلترها را در اینستاگرام ببینید.

3. پاک کردن کش (اندروید)

اگر فیلترها و افکت‌های اینستاگرام روی گوشی اندروید شما کار نمی‌کنند، می‌توانید پاک کردن کش برای برنامه اینستاگرام. پاک کردن حافظه نهان تنها فایل‌های موقت را بدون تأثیر بر داده‌های اینستاگرام یا فایل‌های شخصی گوشی شما حذف می‌کند. کاملاً ایمن است.

برای پاک کردن حافظه پنهان برنامه اینستاگرام، این مراحل را دنبال کنید:

1. تنظیمات را در تلفن خود باز کنید.

2. به برنامه‌ها و سپس اینستاگرام بروید.

Instagram App Phone Settings

3. روی Storage ضربه بزنید و دکمه Clear cache را بزنید.

Instagram App Clear Cache

4 . تلفن را راه اندازی مجدد کنید.

4. خروج از برنامه

یک راه حل ساده دیگر این است که از حساب اینستاگرام خود خارج شوید. انجام این کار همچنین به بسیاری از کاربران اینستاگرام کمک کرده است تا مشکل کار نکردن فیلترها را برطرف کنند.

برای خروج از حساب اینستاگرام خود، این مراحل را دنبال کنید:

1. در برنامه اینستاگرام، روی نماد تصویر نمایه در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید تا به صفحه نمایه بروید.

2. روی نماد سه نوار در بالا ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

Unmute Instagram Settings

3. به پایین بروید و روی خروج ضربه بزنید.

Instagram App Settings Log Out

4. گوشی را ریستارت کنید. سپس دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

5. مجوز موقعیت مکانی را بررسی کنید

بسیاری از جلوه‌های اینستاگرام مبتنی بر مکان هستند. بنابراین، ممکن است در یک مکان خاص یا زمانی که مشکلی در دریافت مکان دقیق شما وجود دارد، کار نکنند. راه حل بالقوه این است که اگر موقعیت مکانی غیرفعال است، آن را روشن کنید یا اگر قبلاً فعال شده است، مجوز را لغو کنید.

تغییر مجوز مکان اینستاگرام در Android

1. برنامه تنظیمات را در تلفن خود باز کنید.

2. به برنامه‌ها و سپس بروید. اینستاگرام.

Instagram-App-Phone-Settings

3. روی مجوزها ضربه بزنید و گزینه مکان را فشار دهید.

Instagram-App-Clear-Cache

4. اگر مکان مجاز است، اجازه نشود را انتخاب کنید یا اگر قبلاً اجازه داده نشود، فقط در هنگام استفاده از برنامه مجاز باشد را انتخاب کنید.

Instagram Android Location Permission Change

5. راه اندازی مجدد تلفن Android.

مجوز مکان اینستاگرام را در iOS تغییر دهید

1. برنامه تنظیمات را در iPhone خود باز کنید.

2. به اینستاگرام و سپس مکان بروید.

Instagram iPhone Location Permission

3 > اگر هنگام استفاده از برنامه انتخاب شده است، هرگز را انتخاب کنید یا اگر هرگز انتخاب نشده است، هنگام استفاده از برنامه را انتخاب کنید. آیفون خود را مجددا راه اندازی کنید.

Instagram iPhone Location Permission Change

توجه: فیلترهای اینستاگرام اخیراً در تگزاس و ایلینوی به دلیل قوانین تشخیص چهره غیرفعال شده است. یک راه حل موقت در چنین شرایطی این است که استفاده از VPN< /a> برای اتصال به اینترنت تلفن خود در صورتی که صرفاً غیرفعال کردن مجوز مکان برای برنامه اینستاگرام کمکی نمی کند.

6. اجازه دادن به جلوه‌های صورت و دست

در آخرین نسخه‌های برنامه اینستاگرام، ممکن است لازم باشد برای استفاده صحیح از جلوه‌های اینستاگرام مجوز افکت‌های صورت و دست بدهید، در صورتی که این کار را انجام نداده‌اید. قبلاً.

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به صفحه نمایه خود بروید.

2. روی نوار سه نوار ضربه بزنید و تنظیمات > حریم خصوصی را انتخاب کنید.

3. به پایین بروید و روی ضربه بزنید. > جلوه های صورت و دست. کلید کنار مجاز جلوه صورت و دست را فعال کنید.

Instagram Hand Effect Permision

< span class="penci-toc-section" id="7-Add-Filter-from-Someone-Elses-Profile">7. افزودن فیلتر از نمایه شخص دیگری

اگر با مشکلی در رابطه با فیلتر یا افکت خاصی در اینستاگرام روبرو هستید، می‌توانید آن را از نمایه شخص دیگری اضافه کنید.

< قوی> 1. داوری را باز کنید که از جلوه‌ای استفاده می‌کند که می‌خواهید در داستان خود استفاده کنید.

2. روی نام افکت موجود در زیر نام کاربری ضربه بزنید. گزینه های مختلفی مانند ذخیره افکت، امتحان کردن، یا مشاهده صفحه افکت دریافت خواهید کرد. برای استفاده از آن در استوری اینستاگرام خود، روی آن را امتحان کنید ضربه بزنید یا گزینه افکت ذخیره را بزنید تا برای استفاده بعدی ذخیره شود.

Instagram Save Effect

نکته: برای دیدن گالری افکت‌های اینستاگرام که شامل مجموعه بزرگی از افکت‌ها است، انگشت خود را به سمت چپ قسمت جلوه‌ها در استوری‌های پایین بکشید و روی نماد ذره‌بین ضربه بزنید.

8. فضای ذخیره سازی را در تلفن خود آزاد کنید

اغلب به دلیل فقدان فضای ذخیره سازی در گوشی شما. شما باید سعی کنید فضای ذخیره سازی را با حذف نصب آزاد کنید برنامه های کم استفاده، پاک کردن سطل زباله، ذخیره عکس ها و ویدئوها در سرویس‌های ابری و روش‌های مشابه.

9. برنامه اینستاگرام را مجددا نصب کنید

اگر روش‌های بالا نتوانستند افکت‌ها و فیلترهای اینستاگرام را به درستی کار کنند، باید برنامه اینستاگرام را دوباره نصب کنید. برای این کار ابتدا باید برنامه را حذف نصب کنید. سپس آن را دوباره نصب کنید.

برای حذف نصب برنامه اینستاگرام از تلفن Android خود، به تنظیمات > برنامه‌ها > اینستاگرام بروید. روی حذف نصب ضربه بزنید.

Instagram Uninstall Android

به طور مشابه، به General > iPhone Storage در iPhone. روی اینستاگرام ضربه بزنید و دکمه برنامه حذف را فشار دهید.

Instagram Uninstall iPhone

نکته حرفه ای: همچنین می توانید نماد برنامه اینستاگرام را در App Drawer (Android) یا App Library (iPhone) لمس کرده و نگه دارید و دکمه Uninstall را فشار دهید.

افزودن فیلترها و جلوه ها

هنگامی که فیلترها و افکت ها در برنامه اینستاگرام شروع به کار کردند، باید بهترین فیلترهای اینستاگرام. اگر فیلترها در اینستاگرام شما را خوشحال نمی کنند، همیشه می توانید از فیلترهای Snapchat استفاده کنید. و تصویر یا ویدیو را در اینستاگرام اضافه کنید. همچنین باید نگاهی به بهترین برنامه‌های تعویض چهره بیندازید.

منبع : techwiser.com