buy acc

تعرفه خرید اکانت تلگرام در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید اکانت تلگرام
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
312 خرید اکانت تلگرام پریمیوم (3 ماهه) توضیحات 1,410,000  تومان 1000/1000 فعال
313 خرید اکانت تلگرام پریمیوم (6 ماهه) توضیحات 2,025,000  تومان 1000/1000 فعال
314 خرید اکانت تلگرام پریمیوم (12 ماهه) توضیحات 2,400,000  تومان 1000/1000 فعال

چرا به خرید اکانت نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام

تلگرام محدودیت هایی در نظر گرفته برای بعضی کشور ها بیشتر و برای بعضی کمتر ، ما این موضوع را با علامت ستاره به شما نشان داده ایم تا شما شماره های با محدودیت کمتر را به راحتی تفکیک کنید و بتوانید خرید شماره مجازی تلگرام بدون ریپورت انجام دهید.
توجه داشته باشید تمام شماره های تلگرام دارای محدودیت ابتدایی‌ یک هفته برای ارسال پیام به کشوره های غیر کشوری که شماره را دریافت کردید می باشند.

شماره مجازی تلگرام

شماره‌ مجازی تلگرام به عنوان یک ابزار مفید برای حفظ حریم خصوصی و افزایش امنیت در دنیای آنلاین شناخته می‌شود. افراد معمولاً از این شماره‌ها برای ایجاد حساب‌های تلگرام جدید استفاده می‌کنند، به‌ویژه زمانی که نخواهند شماره تلفن اصلی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند . این ابزار به افراد اجازه می‌دهد تا با آرامش بیشتری در فضای مجازی فعالیت کنند و از مزایای ارتباطی تلگرام بهره‌مند شوند بدون اینکه نگرانی از نقض حریم خصوصی یا تحقیق‌های ناخواسته داشته باشند.
همچنین، استفاده از شماره مجازی در مواقعی مانند جلوگیری از حملات هکری یا تقلب‌های آنلاین نیز موثر است. با توجه به اینکه شماره مجازی تلگرام می‌تواند به‌صورت موقت و قابل تغییر باشد، افراد می‌توانند حساب‌های خود را به راحتی مدیریت کنند و در صورت لزوم، شماره خود را تغییر دهند. این ویژگی امکان افزایش امنیت و کنترل را به کاربران می‌دهد و آنها را در مقابل تهدیدهای مختلف در دنیای دیجیتال تقویت می‌کند.

تفاوت تلگرام پرمیوم با نسخه رایگان تلگرام چیست؟

با خرید اکانت Telegram Premium، به امکانات ویژه‌ای دسترسی دارید که تجربه‌ای بی‌نظیر در استفاده از تلگرام را برایتان به ارمغان می‌آورد. از طرفی شناخت تعدادی از این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کند که در انتخاب نوع سرویس نیز بهتر عمل کنید:

  1. تجربه پرسرعت دانلود فایل‌ها؛ با این ویژگی می‌توانید از محتوا‌ها و انواع فایل‌های به اشتراک گذاشته شده بهتر و سریع‌تر استفاده کنید. 
  2. آپلود فایل‌ها تا حجم 4 گیگابایت؛ این ویژگی با اکانت تلگرام معمولی قابل مقایسه نیست؛ زیرا در نسخه عادی آن، فقط می‌توانید فایل‌هایی تا حجم 2 گیگابایت را دانلود کنید.
  3. عدم نمایش تبلیغات؛ با خرید اشتراک تلگرام پریمیوم، می‌توانید بدون هیچ وقفه‌ تبلیغاتی، به تعاملات خود بپردازید. 
  4. تصویر پروفایل متحرک؛ با استفاده از این ویژگی می‌توانید به پروفایلتان رنگ دیگری ببخشید و آن را از کاربران معمولی متمایز کنید.
  5. تبدیل صدا به متن؛ با خرید اشتراک تلگرام پریمیوم، می‌توانید هر زمان که بخواهید ویس‌ها را به پیام متنی تبدیل کنید.
  6. استیکرها و ری‌اکشن‌های خاص؛ اکانت تیک‌دار تلگرام، با استیکرها و ری‌اکشن‌هایی خاص، از اکانت معمولی متمایز شده است.
  7. مدیریت بهتر چت‌ها؛ با استفاده از ابزارهای خاص نسخه پریمیوم، می‌توانید چت‌ها را در فولدرهایی خاص طبقه‌بندی کنید. با این ویژگی در میان تعداد زیادی از پیام‌ها و پست‌ها سردرگم نخواهید شد.
  8. بهبود پیش نمایش چت‌ها و اشتراک‌گذاری فایل‌ها؛ با استفاده از این ویژگی، کاربران اندروید قادر به مدیریت بهتر چت‌ها و کاربران iOS قادر به اشتراک‌گذاری بهتر فایل‌ها هستند.
  9. امنیت ارتقا یافته؛ اکانت پرمیوم تلگرام دارای امکانات امنیتی پیشرفته‌تری است که حریم خصوصی شما را در این مسنجر حفظ می‌کند. 
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

تنها با دریافت آیدی اکانت شما، اشتراک تلگرام پرمیوم به عنوان گیفت به اکانت شما ارسال خواهد شد.

 

بله، شما باید بصورت دوره ای اکانت خودتون را پریمیوم کنید.

 

بله. بدلیل اینکه سایت ادد اینستا بصورت کاملا قانونی اشتراک پرمیوم را تهیه میکند، هیچ مشکلی برای تمدید ندارید.

متاسفانه خیر، فقط و فقط یک بار برای هر اکانت رمز ورود داده می‌شود و بعد از اون ما هیچ دسترسی به هیچ عنوان به شماره نداریم.

نه، هیچ اتفاقی برای اکانت های دیگه شما نخواهد افتاد با نصب تلگرام اصلی شما قادر خواهید بود با سه شماره همزمان وارد تلگرام‌شوید .

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد