Channel member

تعرفه ممبر کانال خارجی در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ممبر کانال (خارجی)
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
186 ممبر کانال ارزان توضیحات 68,000  تومان 15000/100 فعال
182 ممبر خارجی (سرعت بالا) توضیحات 83,000  تومان 30000/500 فعال
183 ممبر میکس خارجی (پرسرعت) توضیحات 90,000  تومان 35000/500 فعال
184 ممبر کانال کیفیت مناسب توضیحات 128,000  تومان 5000/500 فعال
188 ممبر پریمیوم + ویو (7 روزه) توضیحات 525,000  تومان 20000/10 فعال
187 ممبر پریمیوم (30 روزه) توضیحات 2,250,000  تومان 500/100 فعال

چرا به ممبر کانال خارجی نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

آیا خرید ممبر تلگرام ضرری برای کانال ندارد؟

کسانی که کسب و کار خود را در تلگرام معرفی کرده اند ؛ کاملاً حق دارند که نگران کسب و کار خود باشند. اما این دسته از افراد باید بدانند که خرید ممبر تلگرام هیچ‌گونه ضرری برای آنها به دنبال ندارند. در واقع بهترین روش‌های دریافت ممبر ارزان در تلگرام همین روش است. تنها در یک صورت می‌توان گفت که خرید ممبر تلگرام برای مشکل ایجاد می‌کند؛ زمانی که شما خرید خود را از سایت‌های نامعتبر انجام دهید و آنها به شنا سرویس‌های بی‌کیفیت ارائه دهند و در این صورت بعد از مدتی تعداد ممبرها ریزش شدیدی می‌کند. 

خرید ممبر اجباری چه زمانی پیشنهاد می شود؟ و آیا کار درستی است؟

اگر می خواهیم برای یک برند یا شروع یک کسب و کار،  کانال تلگرامی راه اندازی کنیم، چون اعتبار کافی ندارید و از طرفی شما به عنوان یک برند که قصد خدمت و اطلاع رسانی را دارید، اعتماد زیادی بدست آورید، و از طرفی خدمات خود را تبلیغ کنید و به مشتریان خود نشان دهید که شما قدرتمند و مورد اعتماد هستید،…. در ابتدا شاید مجبور باشید تعدادی ممبر اد اجباری خریداری کنید تا ممبر های واقعی آن کانال اضافه شوند و سپس تبلیغات گسترده، پاپ آپ یا ممبر پروکسی برای این کانال خود انجام دهید. پس در نتیجه برای اینکه مشتریان شما، اسم برند شما را در کانال تلگرام زیر سوال نبرند بهترین کار این است که چند هزار ممبر (چند K ) اد اجباری خریداری کنید. و البته این را هم بدانید کانال های عمومی مثل کانال های خبری ، کانال های سرگرمی و … بهترین خرید برای آنها، خرید اد اجباری می باشد که می توانند تا 500 K و شاید بیشتر از طریق همین صفحه به ما سفارش ممبر بدهند.

چه کسانی بیشتر به خرید ممبر تلگرام احتیاج دارند؟

تعداد کاربرانی که در تلگرام مشغول فعالیت هستند بسیار زیاد است و روزبه‌روز این تعداد بالاتر می‌رود. هرکدام از این افراد برای هدف خاصی وارد برنامه تلگرام می‌شوند. به‌طورکلی می‌توان گفت که کاربران تلگرام دو دسته هستند. دسته اول کاربرانی هستند که از همان ابتدا حساب کاربری خود را برای برقراری ارتباط با دوستان خود و عضو شدن در کانالها ایجاد کرده‌اند. طبیعتاً این دسته از کاربران به خرید ممبر تلگرام احتیاجی ندارند و اصلاً تمایلی ندارند که درباره آن بدانند.

اما دسته دوم از کاربران تلگرام کسانی هستند که در حوزه خاصی تخصص دارند یا محصول و خدماتی را به سایر کاربران ارائه می‌دهند. این دسته از کاربران برای اینکه بتوانند به موفقیت برسند؛ کانالها و گروه‌های مختلفی را ایجاد می‌کنند و جذب ممبر را آغاز می‌کنند. تمام کسانی که مدیریت در تلگرام را بر عهده دارند؛ برای اینکه بتوانند در کار خود موفق شوند؛ به خرید ممبر واقعی احتیاج دارند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید خرید ممبر واقعی را فراموش نکنید. تنها می‌بایست توجه کنید که بهترین سایت خرید ممبر تلگرام را به منظور خرید ممبر ارزان انتخاب کنید.

چگونه خرید ممبر باعث افزایش میزان درآمد خواهد شد؟

افزایش میزان درآمد اصلی‌ترین هدف کاربران در راه‌اندازی تلگرام است. آنها برای اینکه بتوانند به این هدف مهم برسند؛ انواع روش‌ها و تکنیک‌ها را اجرا می‌کنند. فاکتورهای زیادی وجود دارند که توجه به آنها می‌تواند شما را به درآمد برساند. مهم‌ترین و اصلی‌ترین آنها افزایش میزان ممبرهای تلگرام است. به همین دلیل است که تعداد ممبرها به یک دغدغه بزرگ برای کاربران تبدیل شده است. آنها به‌خوبی می‌دانند که هرچه تعداد این ممبرها بالاتر باشد؛ قطعاً درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

سایت‌های نامعتبر معمولاً سرویس‌های بی‌کیفیتی را به مشتریان خود تحویل می‌دهند. این سرویس‌ها به دلیل اینکه بعد از مدت کوتاهی ریزش پیدا می‌کنند و تعداد آنها بسیار کم می‌شود؛ بی‌کیفیت نامیده می‌شوند. کسانی که در فضای تلگرام به‌صورت جدی کار می‌کنند؛ اصلاً نباید طرف چنین سرویس‌هایی بروند.

این دسته از افراد باید تمام سعی خود را به کار بگیرند تا بهترین و باکیفیت‌ترین سرویس را تهیه کنند. آنها اگر می‌خواهند از ممبر فیک تلگرام استفاده کنند؛ باید نوع باکیفیت و بدون ریزش آن را انتخاب کنند تا کاربران متوجه این قضیه نشوند. در غیر این صورت خیلی زود مشتریان خود را از دست خواهند داد.

افراد در تلگرام تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا به‌خوبی از آنها مراقبت کنند و نگذارند مشکل خاصی برای آنها پیش بیاید. این دسته از افراد تلاش و زحمت زیادی کشیدند تا توانستند از این راه درآمدی کسب کنند. اینکه خرید ممبر فیک تلگرام آسیب می‌رساند یا خیر، بستگی به عملکرد مدیران دارد. اگر مدیران بتوانند معتبرترین سایت را پیدا کنند و از آنجا سرویس لام را خریداری کنند؛ برای آن ها مشکلی پیش نخواهد آمد. چون سایت‌های معتبر سرویس‌های بسیار باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می‌کنند. اما اگر ممبرهای فیک را از سایت‌های نامعتبر خریداری کنند؛ به‌احتمال بسیار زیاد ممبرها کیفیت بالایی ندارند و بعد از مدت کوتاهی بیشتر آنها ریزش می‌کنند. در چنین شرایطی کاربران متوجه فیک بودن ممبرها می‌شوند و دیگر به محتوا اهمیت نمی‌دهند.

اربرانی که قصد خرید ممبر فیک تلگرام را دارند؛ باید بدانند که انجام این کار با اینکه بسیار آسان است؛اما باید نکاتی را رعایت کنند.
یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه باید کاربران رعایت کنند؛ تعداد ممبرهایی است که از سایت‌های مختلف خریداری می‌کنند. تعداد این ممبرها باید کاملاً متناسب با تعداد بازدیدها باشد. اگر تعداد ممبرها در مقایسه با بازدیدها بسیار بیشتر باشند؛ کاربران متوجه فیک بودن ممبرها می‌شوند.

نکته مهم دیگری که خریداران ممبر فیک و واقعی تلگرام باید به آن دقت کنند؛ مکانی است که خرید خود را انجام می‌دهند. آنها باید ممبرهای فیک را در سایت‌های معتبر و باسابقه انجام دهند. در غیر این صورت نمی‌توانند سرویس باکیفیتی تهیه کنند و خیلی زود با ریزش ممبرها مواجه می‌شوند.

خرید ممبر فیک تلگرام ، یکی از مناسب‌ترین راه‌های ممکن است. چون در این روش خرید ممبر واقعی تلگرام کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن ممبر خود را افزایش دهند. این دسته از کاربران تلگرام زمانی اهمیت و ارزش خرید ممبر فیک تلگرام را به طور کامل احساس می‌کنند که در مدت‌زمان بسیار کمی به نسبت رقبای خود ممبرهای زیادی را به دست آورده و خیلی راحت آنها را پشت سر گذاشته باشند.

اعضای تلگرام اصلی‌ترین بخش آن هستند زیرا تا زمانی که کاربر وجود نداشته باشد قرار دادن پست‌ها هیچ فایده ای ندارد.

 

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد