member per

تعرفه ممبر کانال ایرانی در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ممبر کانال (ایرانی)
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
56 ممبر فیک کانال تلگرام توضیحات 86,000  تومان 30000/2000 فعال
62 ممبر اد اجباری + ویو 10 پست آخر توضیحات 89,000  تومان 10000/2000 فعال
60 ممبر اد اجباری (کانال زیر 300 کا) توضیحات 123,000  تومان 8000/1000 فعال
63 ممبر اد اجباری + ویو (10 پست آینده) + ری اکشن میکس مثبت تلگرام (10 پست آینده) توضیحات 128,000  تومان 30000/2000 فعال
64 ممبر آپلودر کانال تلگرام توضیحات 405,000  تومان 10000/1000 فعال

چرا به ممبر کانال ایرانی نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

آیا خرید ممبر تلگرام ضرری برای کانال ندارد؟

کسانی که کسب و کار خود را در تلگرام معرفی کرده اند ؛ کاملاً حق دارند که نگران کسب و کار خود باشند. اما این دسته از افراد باید بدانند که خرید ممبر تلگرام هیچ‌گونه ضرری برای آنها به دنبال ندارند. در واقع بهترین روش‌های دریافت ممبر ارزان در تلگرام همین روش است. تنها در یک صورت می‌توان گفت که خرید ممبر تلگرام برای مشکل ایجاد می‌کند؛ زمانی که شما خرید خود را از سایت‌های نامعتبر انجام دهید و آنها به شنا سرویس‌های بی‌کیفیت ارائه دهند و در این صورت بعد از مدتی تعداد ممبرها ریزش شدیدی می‌کند. 

خرید ممبر واقعی فعال ایرانی 

اکثر کاربران تلگرام آشنایی کاملی با خرید ممبر تلگرام ندارند و از سرویس‌های متنوع آن باخبر نیستند. بهتر است بدانید که سرویس‌های ممبر تلگرام انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید بر اساس نوع فعالیت خود و هدفی که از ایجاد تلگرام دارید؛ هرکدام از آنها ( خرید ممبر واقعی ایرانی تلگرام ) را که لازم داشتید؛ انتخاب کرده و برای خریداری آن اقدام کنید. کسانی که در فضای تلگرام مشغول خریدوفروش هستند؛ فقط تعداد ممبرها برای آنها مهم است. پس تعداد بسیار زیادی ممبر را از بهترین سایت خرید ممبر تلگرام سفارش می‌دهند.

چه کسانی بیشتر به خرید ممبر تلگرام احتیاج دارند؟

تعداد کاربرانی که در تلگرام مشغول فعالیت هستند بسیار زیاد است و روزبه‌روز این تعداد بالاتر می‌رود. هرکدام از این افراد برای هدف خاصی وارد برنامه تلگرام می‌شوند. به‌طورکلی می‌توان گفت که کاربران تلگرام دو دسته هستند. دسته اول کاربرانی هستند که از همان ابتدا حساب کاربری خود را برای برقراری ارتباط با دوستان خود و عضو شدن در کانالها ایجاد کرده‌اند. طبیعتاً این دسته از کاربران به خرید ممبر تلگرام احتیاجی ندارند و اصلاً تمایلی ندارند که درباره آن بدانند.

اما دسته دوم از کاربران تلگرام کسانی هستند که در حوزه خاصی تخصص دارند یا محصول و خدماتی را به سایر کاربران ارائه می‌دهند. این دسته از کاربران برای اینکه بتوانند به موفقیت برسند؛ کانالها و گروه‌های مختلفی را ایجاد می‌کنند و جذب ممبر را آغاز می‌کنند. تمام کسانی که مدیریت در تلگرام را بر عهده دارند؛ برای اینکه بتوانند در کار خود موفق شوند؛ به خرید ممبر واقعی احتیاج دارند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید خرید ممبر واقعی را فراموش نکنید. تنها می‌بایست توجه کنید که بهترین سایت خرید ممبر تلگرام را به منظور خرید ممبر ارزان انتخاب کنید.

چگونه خرید ممبر باعث افزایش میزان درآمد خواهد شد؟

افزایش میزان درآمد اصلی‌ترین هدف کاربران در راه‌اندازی تلگرام است. آنها برای اینکه بتوانند به این هدف مهم برسند؛ انواع روش‌ها و تکنیک‌ها را اجرا می‌کنند. فاکتورهای زیادی وجود دارند که توجه به آنها می‌تواند شما را به درآمد برساند. مهم‌ترین و اصلی‌ترین آنها افزایش میزان ممبرهای تلگرام است. به همین دلیل است که تعداد ممبرها به یک دغدغه بزرگ برای کاربران تبدیل شده است. آنها به‌خوبی می‌دانند که هرچه تعداد این ممبرها بالاتر باشد؛ قطعاً درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

سایت‌های نامعتبر معمولاً سرویس‌های بی‌کیفیتی را به مشتریان خود تحویل می‌دهند. این سرویس‌ها به دلیل اینکه بعد از مدت کوتاهی ریزش پیدا می‌کنند و تعداد آنها بسیار کم می‌شود؛ بی‌کیفیت نامیده می‌شوند. کسانی که در فضای تلگرام به‌صورت جدی کار می‌کنند؛ اصلاً نباید طرف چنین سرویس‌هایی بروند.

این دسته از افراد باید تمام سعی خود را به کار بگیرند تا بهترین و باکیفیت‌ترین سرویس را تهیه کنند. آنها اگر می‌خواهند از ممبر فیک تلگرام استفاده کنند؛ باید نوع باکیفیت و بدون ریزش آن را انتخاب کنند تا کاربران متوجه این قضیه نشوند. در غیر این صورت خیلی زود مشتریان خود را از دست خواهند داد.

افراد در تلگرام تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا به‌خوبی از آنها مراقبت کنند و نگذارند مشکل خاصی برای آنها پیش بیاید. این دسته از افراد تلاش و زحمت زیادی کشیدند تا توانستند از این راه درآمدی کسب کنند. اینکه خرید ممبر فیک تلگرام آسیب می‌رساند یا خیر، بستگی به عملکرد مدیران دارد. اگر مدیران بتوانند معتبرترین سایت را پیدا کنند و از آنجا سرویس لام را خریداری کنند؛ برای آن ها مشکلی پیش نخواهد آمد. چون سایت‌های معتبر سرویس‌های بسیار باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می‌کنند. اما اگر ممبرهای فیک را از سایت‌های نامعتبر خریداری کنند؛ به‌احتمال بسیار زیاد ممبرها کیفیت بالایی ندارند و بعد از مدت کوتاهی بیشتر آنها ریزش می‌کنند. در چنین شرایطی کاربران متوجه فیک بودن ممبرها می‌شوند و دیگر به محتوا اهمیت نمی‌دهند.

اربرانی که قصد خرید ممبر فیک تلگرام را دارند؛ باید بدانند که انجام این کار با اینکه بسیار آسان است؛اما باید نکاتی را رعایت کنند.
یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه باید کاربران رعایت کنند؛ تعداد ممبرهایی است که از سایت‌های مختلف خریداری می‌کنند. تعداد این ممبرها باید کاملاً متناسب با تعداد بازدیدها باشد. اگر تعداد ممبرها در مقایسه با بازدیدها بسیار بیشتر باشند؛ کاربران متوجه فیک بودن ممبرها می‌شوند.

نکته مهم دیگری که خریداران ممبر فیک و واقعی تلگرام باید به آن دقت کنند؛ مکانی است که خرید خود را انجام می‌دهند. آنها باید ممبرهای فیک را در سایت‌های معتبر و باسابقه انجام دهند. در غیر این صورت نمی‌توانند سرویس باکیفیتی تهیه کنند و خیلی زود با ریزش ممبرها مواجه می‌شوند.

خرید ممبر فیک تلگرام ، یکی از مناسب‌ترین راه‌های ممکن است. چون در این روش خرید ممبر واقعی تلگرام کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن ممبر خود را افزایش دهند. این دسته از کاربران تلگرام زمانی اهمیت و ارزش خرید ممبر فیک تلگرام را به طور کامل احساس می‌کنند که در مدت‌زمان بسیار کمی به نسبت رقبای خود ممبرهای زیادی را به دست آورده و خیلی راحت آنها را پشت سر گذاشته باشند.

اعضای تلگرام اصلی‌ترین بخش آن هستند زیرا تا زمانی که کاربر وجود نداشته باشد قرار دادن پست‌ها هیچ فایده ای ندارد.

 

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد