club house

تعرفه خدمات کلاب هاوس در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات کلاب هاوس
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
156 فالوور کلاب هاوس (ارزان) توضیحات 255,000  تومان 3000/20 فعال
155 فالوور خارجی کلاب هاوس (باکیفیت) توضیحات 870,000  تومان 5000/50 فعال

چرا به خدمات کلاب هاوس نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

کلاب هاوس بسیار متفاوت تر از سایر شبکه های اجتماعی نظیر – Clubhouse واتساپ، توییتر، یوتیوب، پینترست و .. می باشد، زیرا این شبکه اجتماعی صرفا بر پایه ارتباط صوتی ساخته شده است که طرفداران بسیاری بین کاربران پیدا کرده است. 

از خدمات کلاب هاوس می توانید به جستجوی اعضا، سرچ کردن کاربران مختلف، مشاهده پروفایل، بررسی نوتیفیکیشن ها، دریافت و ارسال دعوت نامه اشاره کرد. شما در کلاب هاوس، نام روم هایی را مشاهده خواهید کرد که می توانید به راحتی وارد آن شوید. تعداد دنبال کنندگان و فالوور های کلاب هاوس شما، بسته به نوع و چگونگی فعالیت شما در انتخاب خدمات کلاب هاوس دارد.

خدمات کلاب هاوس تا به امروز  فقط بر روی سیستم عامل آیفون قابل اجرا می باشد. Clubhouse با توجه به محدودیت اندروید، با این حال این شبکه اجتماعی با استقبال خیلی زیادی رو به رو شده است. بستری می باشد که شما می توانید به گفتگو و یا چت های Clubhouse تصور کنید آنلاین بقیه افراد گوش کنید. می توان گفت این شبکه اجتماعی یکی از محدود شبکه اجتماعی هایی می باشد که به سرعت رشد کرد و دیده شد و توانست کاربران زیادی فقط در طی چندین ماه به خود جذب کند.

برای ورود و از استفاده از خدمات کلاب هاوس نیاز به لینک دعوت از سمت دوستان خود دارید. هر کاربری که در این اپلیکیشن ثبت نام می کند از طریق کلاب هاوس دو و یا چندین کد دعوت دریافت می کند. کد دعوت دریافت شده باید، در دسترس افرادی قرار گیرد که قصد ورود به این شبکه اجتماعی را دارند.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

فالوور های کلاب هاوس در سایت ما با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت به کاربران عرضه میگردد.

بله. در سایت ادد اینستا فالوور های کلاب هاوس بنا به نیاز کاربر در دو کیفیت ایرانی و خارجی ارائه میگردد.

لازم به ذکر است تمامی سفارشات بلافاصله پس از ثبت در صف ارسال قرار گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن برای کاربران ارسال میگردد.

جذب فالوور کلاب هاوس کار آسانی نیست؛ لذا با خرید فالوور کلاب هاوس میتوانیم با صرف کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان فالوور هایمان را به تعدادی که نیاز داریم افزایش دهیم.

باید خدمت شما عارض شویم که خدمات فالوور کلاب هاوس ما بدون ریزش بصورت واقعی با بالاترین کیفیت بوده و پس از خرید ریزشی را تجربه نخواهید کرد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد