comment

تعرفه کامنت در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

کامنت
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
131 کامنت ایموجی توضیحات 30,000  تومان 8000/10 فعال
132 کامنت تعریف و تمجید از پست توضیحات 30,000  تومان 10000/10 فعال
136 لایک کامنت توضیحات 135,000  تومان 5000/5 فعال
135 کامنت ایموجی (اکانت ایرانی) توضیحات 180,000  تومان 1000/10 فعال
134 کامنت دلخواه ایرانی توضیحات 390,000  تومان 20000/10 فعال
133 کامنت دلخواه ایرانی (واقعی و فعال) توضیحات 705,000  تومان 5000/5 فعال

چرا به کامنت نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید کامنت اینستاگرام با کاربران واقعی

خرید کامنت در صورتی سبب افزایش پیشرفت می‌شود که کاملاً واقعی و باکیفیت باشد. این پارامتر در خرید کامنت بسیار اهمیت دارد و نیاز است که مورد توجه قرار بگیرد. در واقع اگر کامنت‌های ارائه شده باکیفیت نباشد ممکن است تأثیرات بسیار کمی را داشته باشد. از آنجایی‌ که تیم ما تنها به فکر افزایش پیشرفت مشتریان خود است همیشه تلاش خود را بر روی ارائه خدمات باکیفیت قرار داده. به همین دلیل شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به خرید کامنت ایرانی اینستاگرام از طریق سایت ما اقدام کنید.

کامنت آماده برای اینستاگرام

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که منظور از خرید کامنت آماده چیست؟ اگر در موقعیتی قرار دارید که به‌ شدت به فکر افزایش نرخ تعامل و پیچ خود هستید خرید کامنت آماده گزینه مورد نیاز شما برای رسیدن به هدف است. کامنت آماده در واقع همان خرید کامنت اینستاگرام است که سایت یا نمایندگی به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید گام‌های بزرگ‌تری در رسیدن به پیشرفت بردارید. خرید کامنت اینستاگرام یکی از مراحل رسیدن به ترقی و پیشرفت است.

کامنت یکی از فاکتورهای اصلی در افزایش تعامل با کاربر می باشد. هر چقدر میزان کامنت ها در پست بیشتر باشد، افراد بیشتر ترغیب به فعالیت و کامنت گذاشتن می شوند. همچنین این را فراموش نکنید که کامنت یکی از پارامتر های مهم برای افزایش تعامل در پیج است.

مزایای خرید کامنت اینستاگرام

همانطور که اشاره شد، در الگوریتم اینستاگرام پارامتر هایی تعریف شده که با دقت به آن ها می توانید پست های خود را به افراد بیشتری نمایش دهید. در واقع با رعایت این پارامتر ها الگوریتم آن متوجه مفید و محبوب بودن پست شما می شود. کامنت هم یکی از همین پارامتر های مهم می باشد. 

یعنی هر چقدر کامنت های پست شما بیشتر باشد، تعامل در پیج افزایش می یابد و آن به عنوان یک پست محبوب شناسایی می شود. در نتیجه پست به اکسپلور راه پیدا کرده و به افراد بیشتری نمایش داده می شود. این مسئله علاوه بر اینکه به افزایش نرخ تعامل با کاربران کمک می کند، بلکه به دریافت فالوور و لایک ارگانیک نیز کمک می کند.

خرید کامنت ایرانی ترفندی موثر در افزایش تعامل پیج

وقتی کاربران ببینند که پست شما کامنت های زیاد و مثبتی دارد مسلما جذب خواهند شد و قطعا پست شما را با دقت بررسی کرده و کامنت نیز میگذارند. مورد دوم آن است که کامنت با نرخ تعامل رابطه مستقیم دارد. در واقع هرچقدر کامنت بیشتر باشد، نرخ تعامل بیشتر می‌شود و از این طریق می‌توانید به رشد پیچ خود کمک کنید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

ارسال کامنت اینستاگرام در ادد اینستا غالبا بصورت فوری میباشد. بلافاصله پس از ثبت سفارش توسط کاربر، کامنت های خریداری شده در صف ارسال قرار میگیرند.

بله، امکان خرید کامنت با متن دلخواه در سایت وجود داشته و کاربر میتواند متن هر یک از کامنت ها را تعریف کرده و سپس سفارش خود را ثبت کند.

برای بسیاری از کاربران واقعی بودن کامنت ها حائز اهمیت است بنابراین با توجه به نیاز کاربران سرویس های کامنت بصورت واقعی با کیفیتی بی نظیر به مشتریان ارائه میشود.

کیفیت یکی از ارکان مهم خدمات ما میباشد، لذا در این وبسایت فروش کامنت اینستاگرام با بالاترین کیفیت همراه بوده و با قیمتی ارزان به کاربران گرامی عرضه میگردد.

کامنت ها یکی از بخش های مهم تشکیل دهنده اینستاگرام هستند و تاثیر زیادی در رشد یک پیج دارند؛ از این رو با خرید کامنت میتوان آمار کامنت ها را افزایش داده و به بازدهی یک پیج کمک کرد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد