group member foreign

تعرفه ممبر گروه خارجی در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

ممبر گروه (خارجی)
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
190 ممبر گروه خارجی (ارسال آنی) توضیحات 98,000  تومان 15000/10 فعال
194 ممبر فیک گروه تلگرام (بدون ریزش) توضیحات 128,000  تومان 10000/500 فعال
192 ممبر باکیفیت خارجی توضیحات 197,000  تومان 50000/500 فعال
191 ممبر واقعی خارجی (کم ریزش) توضیحات 210,000  تومان 20000/500 فعال

چرا به ممبر گروه خارجی نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

ممبر اجباری گروه چیست؟

در سفارش ممبر اجباری ، ما به کاربرانی که عضو گروه مشتریان ما شوند ، مبلغی را پرداخت می‌کنیم . اما این کاربر اگر عضو گروه شوند و قصد خروج را داشته باشد ، گزینه خروج به کاربر نشان داده نمی‌شود تا همیشه عضو گروه باقی بماند.

مزایای خرید عضو گروه تلگرام از ادد اینستا

  1. درخواست ممبر از شهر (پایتخت استان ها) یا از کل استان
  2. جبران ریزش (جبران آنفالو در برخی از سرویس ها)
  3. ارسال ممبر بیشتر به صورت هدیه تا 20% تعداد خریداری شده

ممبر فیک بدون ریزش گروه تلگرام

اگر گروه تازه ای در تلگرام تاسیس کرده اید و اعضای بسیار کمی دارد بهترین و سریعترین کار برای پیشرفت یکباره، افزایش ممبر ادد اینستا می باشد. اعضای فیک گروه توسط ما به گروهتان اضافه میشود و اسم و عکس مناسب دارند. اعضای فیک در گروه فعالیتی ندارند و معمولا بدون ریزش هستند. اگر میخواهید یک شبه ره صد ساله را طی کنید بهترین راه افزایش ممبر فیک از طریق سرورهای پر قدرت سایت و ربات ادد اینستا می باشد که میتوانید تا 200 هزار ممبر برای گروهتان سفارش دهید.

مزیت خرید اعضای فیک در بالا بردن عدد تعداد عضو های گروه است که بسیاری از کاربران تازه وارد به عدد ممبرهای گروه بسیار توجه می کنند و در نتیجه اضافه کردن اعضای فیک تاثیر بسزایی در افزایش محبوبیت و تعامل بین کاربران گروه شما دارد.ادد اینستا بهترین نوع ممبر فیک را در کل بازار دارد و همین الان از سایت یا ربات ما ثبت سفارش کنید تا از غافله عقب نمانید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

ممبر گروه تلگرام زمانی کاربرد دارد که شما می‌خواهید گروهی دوستانه و مرتبط با کسب و کار خود داشته باشید و می‌خواهید اعضای آن را افزایش دهید. خرید ممبر گروه تلگرام یکی از روش هایی است که می‌توانید برای این کار استفاده کنید و مشتریان بیشتری برای خود ایجاد کنید.

زمانی که شما می‌خواهید کسب و کار خود را در تلگرام داشته باشید قطعا ترجیح می‌دهید از تمام امکانات آن نهایت استفاده را داشته باشید. علاوه بر کانال، گروه های مرتبط با کار برای ارتباط موثر و بیشتر با مشتریان بهترین فرصت است. زمانی که ممبرهای گروه شما بیشتر باشد مخاطبان بهتر به شما اعتماد می‌کنند. این اعتماد سازی باعث می‌شود که افراد بیشتری را گروه های شما اضافه کنند.

ممبرهای واقعی دارای اکانت های واقعی هستند. نام کاربری، عکس پروفایل و بیو تلگرام آنها نشان دهنده ی این است که می‌توانید به آنها اعتماد کنید و ممبرهای واقعی شما هستند. سایت معتبر مای ممبر با توجه به سابقه خود و استفاده از کارشناسان حرفه ای به شما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می‌کند.

تبلیغات تلگرام باید در زمان و شرایط مناسبی انجام شود. این روش برای زمانی مناسب است که شما به درجه ای از رشد خود رسیده باشید و با تبلغات بخواهید آن را ارتقا دهید. زمانی که تازه شروع به فعالیت می‌کنید افراد جدید متوجه تازه کار بودن شما می‌شوند و گروه را ترک می‌کنند. هزینه تبلیغات به مراتب بیشتر از خرید ممبر است پس در جای درست از آن استفاده کنید.

ممبر های ارزان گروه تلگرام ، فیک نیستند ، چون همگی از کاربران ایرانی هستند ، اما ممبر ها از اکانت هایی ارسال می‌شوند که ماه یا سال‌هاست که آنلاین نشده اند و فقط برای بالا نشان دادن آمار گروه ، مفید هستند

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد