mention

تعرفه منشن اینستاگرام در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

منشن اینستاگرام
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
410 منشن اینستاگرام (لیست دلخواه شما) توضیحات 191,000  تومان 100000/1000 فعال
411 منشن اینستاگرام (فالورهای پیج هدف) توضیحات 191,000  تومان 100000/1000 فعال
414 منشن اینستاگرام (خروجی براساس کامنت گذارن یک پست) توضیحات 225,000  تومان 100000/1000 فعال

چرا به منشن اینستاگرام نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چرا باید منشن اینستاگرام خرید؟

طی فرآیند خرید منشن، پست شما توسط صدها هزار کاربر به دیگران ارسال می گردد و شما با این کار به آنها اطلاع می‌ دهید که محتوای پست شما را نیز بررسی کنند.  این روش به شما کمک می کند تا بسیار سریع به شهرت برسید. بسیاری از افراد مشهور در اینستاگرام از این روش استفاده کرده اند.

با خرید منشن شما فردی کاملا هدفمند در نزد مخاطبان خواهید بود و به هر میزان محتوای شما بهتر باشد، از خرید منشن اینستاگرام نتایج بیشتر و بهتری نیز کسب خواهید کرد.

به طور کلی میتوان گفت هدف افراد بازاریاب در اینستاگرام از خرید منشن به موارد زیر خلاصه می شود: 

خرید منشن جهت کسب فالوورهای جدید و هدفمند.

 خرید منشن برای افزایش لایک پست های خود. 

نحوه خرید منشن اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی است که در بستر آن کاربران زیادی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند. در نتیجه درصورتی که می خواهید تعامل بیشتری را در اینستاگرام کسب کنید، باید برای خرید منشن اقدام کنید. منشن اینستاگرام یک روش نوآورانه جهت کسب تعاملات است، به همین دلیل سایت ادد اینستا بسته های متنوعی را برای خرید منشن اینستاگرام با قیمت هایی کاملا مقرون به صرفه به کاربران این پلتفرم ارائه می دهد.

خرید منشن اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

خرید منشن اینستاگرام مزایای متعددی دارد که در ادامه آنها را ذکر می کنیم:

بازاریابی:

با گذر زمان اینستاگرام از یک رسانه اجتماعی معمولی، به فضایی برای فعالیت های بازاریابی و معاملات تجاری تبدیل شد. امروزه کاربران در اینستاگرام منشن ها را خریداری می کنند و این تکنیک یک تکنیک بازاریابی موثر است که نتیجه آن ثابت شده است. خرید منشن مخاطبان بالقوه ای را هدف قرار می دهد و آنها را به مشتری تبدیل می نماید.

رشد سریع:

هم اکنون هر پیجی که دارای محتوای هیجان انگیز و قابل توجه است، مخاطبان بسیار زیادی دارد که این امر کار را برای یک کاربر مبتدی سخت می کند. کاربران جدیدی که می خواهند فعالیت خود را آغاز کنند، بایستی اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند تا خود را به رقبای دیگر برسانند. 

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید منشن اینستاگرام یک راه بسیار عالی برای معرفی محتوای خود به کاربران است. شما با خرید منشن می‌توانید تعداد زیادی از کاربران را در زیر پست خود تگ کنید تا حوزه فعالیت شما را بهتر بشناسند و اگر مایل بودند شما را فالو کنند. با استفاده از این روش می‌توانید خیلی زود تعداد فالوورها را بالا ببرید. همان‌طور که می‌دانید؛ افزایش فالوورهای پیج، افزایش درآمد را در پی دارد.

خرید منشن برای اینستاگرام یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های تبلیغ و بازاریابی است که شما می‌توانید با استفاده از آن فالوورهای زیادی جذب کنید؛ اما آیا تمام کاربران اینستاگرام به این سرویس احتیاج دارند؟ قطعاً خیر، بسیاری از کاربران اینستاگرام فقط برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت حساب کاربری ایجاد کرده‌اند. این دسته از افراد معمولاً پیج خصوصی دارند و برای افراد غریبه آن را باز نمی‌کنند. در نتیجه می‌توان گفت که به خرید منشن احتیاجی نخواهند داشت.

اما دسته دیگری از کاربران اینستاگرام وجود دارند که با استفاده از امکانات و ابزارهای آن قصد راه‌اندازی کسب‌وکار را دارند. این دسته از کاربران به‌صورت شبانه‌روزی کار می‌کنند تا محصولات و خدمات خود را به سایر کاربران معرفی کنند. خرید منشن می‌تواند برای آنها یک روش بسیار عالی باشد تا در کمترین زمان ممکن کاربران را با حوزه فعالیت خود آشنا کنند.

خیر، برای اینکه بتوانید خرید منشن را انجام دهید؛ باید پیج شما در حالت عمومی باشد.

با خرید منشن می‌توانید افراد زیادی را به صورت هدفمند به سمت پیج خود جذب کنید و بدین ترتیب کسب‌وکار خود را رونق دهید.

 

بعد از ثبت سفارش در مدت زمان بسیار کوتاهی 24 تا 72 ساعت سفارش شما انجام خواهد شد و تیم پشتیبانان سایت در صورت بروز هر مشکلی پاسخ گوی شما خواهند بود .

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد