Single post visit

فالوور میکس ایرانی و خارجی

با ما کیفیت را تجربه کنید

فالوور میکس ایرانی و خارجی
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
391 فالوور میکس خارجی و ایرانی (توربو) توضیحات 33,000  تومان 300000/50 فعال
392 فالوور ایرانی - هندی توضیحات 35,000  تومان 10000/100 فعال
395 فالوور ایرانی (آلفا) توضیحات 44,000  تومان 350000/100 فعال
397 فالوور اختصاصی (پیشنهادی) توضیحات 45,000  تومان 80000/100 فعال
393 فالوور ایرانی متا (ارتقا کیفیت) توضیحات 54,000  تومان 25000/100 فعال
390 فالوور ایرانی نامبر وان (آپدیت جدید) توضیحات 60,000  تومان 150000/100 فعال
394 فالوور خارجی + بازدید آخرین استوری توضیحات 68,000  تومان 400000/100 فعال

چرا به خدمات فالوور میکس ایرانی و خارجی نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

رشد در اینستاگرام وابسته به فالوور های شماست

اینستاگرام  یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب است که ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر در این پلتفرم فعالیت میکند. در اینستاگرام تقریبا حدود 25 میلیون کسب و کار وجود دارد که روزانه آمار آن نیز در حال افزایش است و طبق آمار حدود 80 درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک پیج کاری یا بیزنس اینستاگرام را فالو میکنند. رشد در این شبکه اجتماعی وابسته به عوامل زیادی است و یکی از مهمترین آنها دنبال کننده ها یا همان فالوور هاست. در واقع برای اینکه بتوانید در اینستاگرام دیده شوید نیاز دارید افراد بیشتری نیز شما را بشناسند و برای رسیدن به این امر شما نیاز به فالوور های بیشتری دارید. لذا این مورد سبب گشته تا افرادی که در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند همواره در تلاش برای افزایش فالوور های پیج خود باشند. اکثر کاربران اینستاگرام علاوه بر پیج شخصی، برای کسب و کارشان نیز پیجی راه اندازی کرده اند که سعی میکنند حرفه یا خدماتی که توان ارائه آن را دارند به مشتریان خود ارائه دهند. افزایش فالوور کار راحتی نبوده و نیازمند زمان، تلاش و تبلیغات فراوان و … میباشد. بسیاری از افراد برای صرفه جویی در زمان و بهینه کردن هزینه های سنگین تبلیغات اقدام به خرید فالوور اینستاگرام میکنند؛ این روش یکی از بهترین روش ها جهت رشد آمار واقعی و رونق پیج شما در اینستاگرام است. خدمات خرید فالوور اینستاگرام در این سایت با کیفیتی بی نظیر و قیمت ارزان به کاربران گرامی ارائه میگردد. خرید فالوور ارزان اینستاگرام به شما کمک میکند تا در مدت زمان کوتاه تری آمار پیج اینستاگرام خود را افزایش داده و هزینه کمتری بابت تبلیغات و دیگر هزینه ها پرداخت کنید. 

مزایایی که خرید فالوور برای ما به ارمغان می آورد!

پاسخ این سوال بسیار ساده میباشد. همانگونه که مطلع هستید در حال حاظر پیج های بزرگی که فالوور اینستاگرام زیادی دارند برای دریافت تبلیغات پیج شما هزینه بسیار بالایی را از شما دریافت کرده و شاید خیلی هم برای شما کار آمد نباشد. برخی از کسب و کار ها کوچک بوده و توانایی پرداخت هزینه های سنگین تبلیغات را ندارند، بنابراین خرید فالوور اینستاگرام با قیمتی ارزان میتواند در اینجا بسیار کار آمد تلقی گردد. چرا که اکنون یکی از مهمترین ملاک ها جهت افزایش آمار پیج اینستاگرام و جذب فالوور پیج شما میباشد. طبیعتا وقتی وارد پیجی میشوید که تعداد فالوور اینستاگرام زیادی دارد، شما نیز ترغیب به فالو کردن آن پیج میشوید. بنابراین هرگز نباید از مزایایی که خرید فالوور اینستاگرام برای پیج ما به ارمغان می آورد غافل شوید. از ملاک های یک پیج خوب، فعالیت زیاد، انتشار پست و استوری با محتوای مناسب بصورت پیوسته است که بسیاری از ما فرصت کافی جهت رسیدگی به یک پیج را نداریم و همین یکی از دلایلی میشود که نتوانیم فالوور های پیجمان را افزایش دهیم لذا خرید فالوور اینستاگرام با قیمت ارزان میتواند بصورت فوری و با کمترین هزینه فالوور های واقعی پیج ما را نیز افزایش دهد. از دیگر مزایای خرید فالوور اینستاگرام، افزایش اعتبار و محبوبیت پیج ما میباشد! یادتان باشد همانگونه که خودمان هنگام خرید از یک پیج به تعداد فالوور های آن توجه میکنیم، دیگران نیز همین دیدگاه را دارند؛ چرا که بالا بودن فالوور های اینستاگرام میتواند برای یک پیج اعتبار بسیار زیادی کسب کند و نزد کاربران خود محبوبیت بیشتری داشته باشد.

خرید فالوور اینستاگرام مناسب چه افرادی میباشد؟

در واقع هیچ محدودیتی در خرید فالوور وجود نداشته و میتوان گفت هر شخصی با هر پیجی در اینستاگرام میتواند از سرویس های افزایش فالوور در راستای رشد آمار پیج خود بهره مند شود؛ اما اگر بخواهیم دقیقتر نیاز پیج ها را بررسی کنیم شاید بصورت خلاصه، خرید فالوور اینستاگرام بیشتر مناسب افراد زیر باشد.

  • افرادی که تمایل دارند با کمترین هزینه فالوور واقعی اینستاگرام خود را افزایش دهند.
  • بلاگر ها و پیج های خدماتی که برای بهتر دیده شدن نیاز به فالوور های زیادی دارند.
  • افرادی که برای افزایش آمار و فروش محصولات و خدمات خود نیاز به شناخته شدن دارند.
  • افرادی که تمایل به پرداخت هزینه های سنگین بابت جذب فالوور واقعی و تبلیغات را ندارند.
  • کسانی که زمان و تایم کافی جهت فعالیت و افزایش آمار پیج اینستاگرام خود را ندارند.
  • برند و شرکت هایی که نیاز به فالوور واقعی زیادی دارند تا به پیج خود اعتبار بیشتری ببخشند.
  • اشخاصی که که به دنبال محبوبیت، شهرت و شناخته شدن بیشتری در این فضای مجازی میباشند.
  • پیج های اینستاگرامی که برای رشد آمار روز افزونشان نیاز به فالوور بدون ریزش دارند.
  • و …
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید فالوور اینستاگرام یک روشی است که به واسطه آن میتوان با صرف هزینه اندک در کوتاه ترین زمان به تعداد فالوور هایی که نیاز داریم برسیم و این یکی از اهداف مهم هر پیجی در اینستاگرام است.

ارسال سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن شکل میگیرد؛ غالبا بلافاصله پس از ثبت سفارش، فالوور های اینستاگرام خریداری شده در صف ارسال برای کاربر قرار میگیرند.

فالوور اینستاگرام ارائه شده در این وبسایت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با ارزان ترین قیمت ممکن بصورت واقعی به تمامی کاربران عزیز ارائه می گردد.

در واقع شما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام میتوانید هزینه های خود را برای افزایش فالوور های پیج خود تا حد بسیار زیادی کاهش داده و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

باید متذکر شویم در دنیای خرید فالوور طبیعی است که با مقداری از ریزش فالوور هایتان مواجه شوید اما سرویس فالوور اینستاگرام ارزانی که ما به کاربران ارائه میدهیم دارای کمترین ریزش ممکن است.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد