tiktok like

تعرفه لایک تیک تاک در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

لایک تیک تاک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
118 لایک تیک تاک (ارزان) توضیحات 23,000  تومان 5000/20 فعال
116 لایک تیک تاک (کیفیت بالا) توضیحات 90,000  تومان 50000/50 فعال
117 لایک تیک تاک (سریع) توضیحات 90,000  تومان 50000/20 فعال

چرا به لایک تیک تاک نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

عامل واقعی در TikTok با خرید لایک از اکانت‌های حقیقی

خرید لایک واقعی تیک تاک یک راه بی‌نظیر برای افزایش تعاملات شما در این شبکه اجتماعی است. این لایک‌ها از کاربران با اکانت‌های 100٪ حقیقی و اصیل به شما تحویل داده می‌شوند.
با استفاده از این سرویس، به راحتی تعاملات و نظرات واقعی را جلب خواهید کرد و در نتیجه بازدید ویدیوهای شما بیشتر خواهد شد. زیرا با سرویس واقعی ویدیوهای شما در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرد.

لایک ایرانی و شناخته شدن در جامعه هدف TikTok 

خرید لایک ایرانی تیک تاک به شما کمک کند که به سرعت توجه این کاربران را جلب کرده و محتوای خود را در جامعه هدف مورد توجه قرار دهید. این راهکار برای کسب‌وکارها و افرادی که مخاطب ایرانی دارند، به عنوان یک ابزار اساسی برای افزایش دیده شدن و شناخته شدن در جامعه هدف ایرانی مطرح است.

خرید لایک تیک‌تاک چه ارزش افزوده‌ای برای حساب کاربری شما ایجاد می‌کند؟

افزایش لایک‌ TikTok از طریق خرید آن مزیت‌های قابل توجهی به همراه دارد. مهم‌ترین مزایای خرید این سرویس عبارتند از:

  • افزایش شهرت و دیده شدن
  • جلب توجه بیشتر
  • افزایش اعتبار
  • افزایش احتمال همکاری‌ها با برندها و تبلیغ کنندگان
  • افزایش درآمد
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

بله ، اگر از خرید خود منصرف شده اید ، تا 5 دقیقه فرصت لغو سفارش را دارید.بعد از این مدت ، در صورت ارسال لایک ها ، امکان حذف لایک و بازگشت وجه وجود ندارد
 
خیر ، تیک تاک به مانند اینستاگرام به لایک ها حساسیت خاصی نشان نخواهد داد، مگر اینکه تعداد لایک های خریداری شده ، بیشتر یا مساوی تعداد بازدید های ویدئو باشد.
 

بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. (این شرط برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. (این شرط برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

 

اگر 100 لایک تهیه کنید ، ممکن است در عرض چند دقیقه ارسال شود ، اما اگر 1000 لایک خریداری کنید ، ممکن است از 1 تا چند ساعت طول بکشد.تعداد سفارش در سرعت تکمیل سفارش موثر است.همچنین ممکن است در یک روز ، تعداد سفارشات لایک تا حدی شود که ارسال لایک شما به روز بعد موکول شود(در صف انتشار قرار میگیرد)
 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد