like youyube

تعرفه لایک یوتیوب در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

لایک یوتیوب
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
97 لایک یوتیوب (فوق ارزان) توضیحات 23,000  تومان 10000/100 فعال
98 لایک ویدیو short یوتیوب (باکیفیت و سریع) توضیحات 75,000  تومان 30000/10 فعال
96 لایک یوتیوب (ظرفیت بالا) توضیحات 120,000  تومان 100000/20 فعال
99 لایک یوتیوب + 20% کامنت ایموجی (باکیفیت) توضیحات 225,000  تومان 100000/100 فعال

چرا به لایک یوتیوب نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید لایک یوتیوب بدون محدودیت در فالووران

همه افراد بدون هیچ محدودیتی می‌توانند اقدام به خرید لایک یوتیوب واقعی اینستاگرام کنند. اما دسته‌ای از کاربران فعال بیشتر از دیگران به این سرویس نیاز دارند. به همین خاطر تأکید می‌شود این دسته از افراد به هیچ عنوان سهل انگار نباشند. در ادامه به این دسته از افراد اشاره می‌کنیم.

  • دسته اول افرادی هستند که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. از این رو از میزان لایک پایینی برخوردار هستند. لایک پایین آنها سبب می‌شود که کاربران دیگر به آنها اعتماد نکنند و به سراغ ویدئو‌‌های پربازدید بروند. این امر می‌توانند به ضرر آنها باشد و به همین صورت روند موفقیت را طولانی تر کند. پس خرید لایک واقعی یوتیوب کمک می‌کنند اعتماد بیشتری نسبت به محتوایی شما جذب شود.
  • دسته دوم افرادی هستند که در ویدئوهای خود در حال تبلیغ محصولی خاص هستند. این دسته از افراد برای جلب توجه مخاطب نیاز است که از لایک و کامنت بالایی برخوردار باشند، البته که ساده‌ترین راه خرید لایک ویدیو یوتیوب محسوب می‌شود.

علت محبوبیت سرویس خرید لایک یوتیوب ادد اینستا در چیست؟

  1. هزینه کم: بدون شک یکی از پارامترهای مهم برای خرید لایک واقعی یوتیوب، هزینه به حساب می‌آید. چرا که برخی از افراد هنوز به کسب درآمد کافی نرسیده‌اند پس قادر به خرج مبلغ بالا برای جذب لایک نیستند.
  2. اجرای سریع: روش‌هایی همچون تبلیغات نیاز به مدت زمان طولانی برای اجرا شدن دارند. این سرویس در فالووران به صورت آنی و در لحظه قابل اجرا است. به همین دلیل بسیاری از افراد از این روش استفاده می‌کنند.
  3. بازدهی بالا: کیفیت در هر سرویس حرف اول را میزند. ما تضمین نمی‌کنیم که تمام سرویس‌های یوتیوب از بازدهی بالایی برخوردار باشند. اما حرف ما این است که این سرویس در فالووران از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل بازدهی قابل توجهی دارد.

اهمیت خرید لایک یوتیوب از دید شما عزیزان

خرید لایک یوتیوب با کیفیت باعث تسریع روند پیشرفت می شود. در واقع با این کار الگوریتم را به نفع خود تغییر داده و درآمد خود را افزایش می دهیم.

هر چقدر میزان لایک بیشتر باشد، ویدئو برای کاربران بیشتری نمایش داده می شود.

با خرید لایک ارزان یوتیوب می توان به راحتی در این پلتفرم رشد کرده و به درآمد دلاری چشمگیری رسید.

به شما توصیه می کنیم برای محقق کردن این هدف وقت را تلف نکنید و این سرویس با کیفیت را با مناسب ترین قیمت از ما خریداری نمایید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

بله ، اما اگر بازدید ویدئوهای شما زیاد بود ، ارسال لایک سریع مشکلی ندارد ، اما اگر بازدید کمی دارید ، سرویس لایک سریع ، ممکن است در 1 ساعت هزاران لایک ارسال کند ، در صورتی که تمام بازدید شما که مثلا به 1000 تا رسیده در طول چندین ساعت طول کشیده باشد که به این بازدید رسیده باشد و این مشخص میکنه لایک هایی که در یک زمان خاص به تعداد زیاد ارسال میشود ، ممکن است فیک باشد و یوتیوب تمام لایک هارا حذف میکند
 
خرید لایک یوتیوب فقط در صورتی میتواند خطرناک باشد که از تعداد بازدید های یوتیوب بیشتر یا مساوی باشد! در واقع هرگز پیش نمی آید که یک ویدئویی که 1000 بازدید داشته است ، دقیقا 1000 لایک بگیرد و این کار کاملا مشخصه که لایک ها خریداری شده.مثلا تا 10 تا 20 درصد از میزان بازدید ویدئو ، لایک پیشنهاد میشه .
 

در این سرویس ریزش بسیار کم است و به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید چرا که مقدار ریزش جزئی کاملا طبیعی است حتی برای یوتیوبر های کاملا فعال!

با اتکا به نظرسنجی‌های انجام شده می‌توان گفت که سیستم لایک در یوتیوب به کاربران این امکان را می‌دهد که نظر خود را درباره یک محتوا بیان کنند و تمامی این بازخوردها در کنار هم جامعه‌ای از افراد با علاقه‌مندی‌های مشترک را ایجاد می‌کند.

لایک واقعی یوتیوب نهتنها روی رتبه‌بندی در یوتیوب تاثیر می‌گذارد، بلکه این اقدام برای کسب و کارها و تبلیغات نیز موثر است. تبلیغاتی که توسط کاربران لایک شده باشند، بیشتر به‌صورت پیش نمایش ویدیوها استفاده می‌شوند که نه‌تنها در بین کاربران بیشتر دیده می‌شوند، بلکه به کاهش هزینه‌های تبلیغاتی برای کسب و کارها نیز کمک می‌کند.

در زمان خرید قیمت‌های مختلفی دیده می‌شود که ممکن است شما را گیج و مبهم کند. خرید لایک یوتیوب ارزان در بسیاری از مجموعه‌ها دیده می‌شود. نکته‌ای که مهم است آن است که شما می‌بایست توجه کنید که ارزان بودن به معنای عالی بودن نیست. از طرفی خرید لایک گران نشان دهنده با کیفیت بودن سرویس نیست. در نهایت شما نبایست به هیچ عنوان ارزان بودن و یا گران بودن سرویس را پارامتر خود قرار دهید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد