likee

تعرفه خدمات لایکی در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات لایکی
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
217 لایک لایکی توضیحات 150,000  تومان 10000/10 فعال
221 Reposts لایکی (باکیفیت) توضیحات 195,000  تومان 10000/10 فعال
218 share لایکی توضیحات 225,000  تومان 10000/50 فعال
220 فالوور لایکی (ارزان) توضیحات 375,000  تومان 10000/50 فعال
216 فالوور لایکی توضیحات 600,000  تومان 10000/10 فعال
219 کامنت رندم لایکی توضیحات 675,000  تومان 5000/10 فعال

چرا به خدمات لایکی نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

مزیت‌های پنل خدمات لایکی

استفاده از پنل لایکی، یک فرصت بی‌نظیر برای ارتقاء حضور شما در فضای مجازی را فراهم می‌کند. در وهله اول، شما شاهد رشد چشمگیری در میزان محبوبیت و تعامل اجتماعیتان خواهید بود. با افزایش فالوورها، لایک‌ها و کامنت‌ها، صفحه‌ی شما توجه بیشتری به خود جلب می‌کند، به طوری که مخاطبان به شدت تمایل به ارتباط با محتوایتان خواهند داشت.

از طرفی افزایش محبوبیت ارتباط مستقیمی با افزایش اعتبارتان دارد. تصور کنید صفحه‌ای با تعداد زیادی فالوور، لایک و ویو، تا چه اندازه به عنوان یک منبع قابل اعتماد تشخیص داده می‌شود؟ چنین صفحه‌ای اعتبار کسب‌وکار یا فردی را افزایش می‌دهد.

همچنین، افزایش تعاملات و تاثیرگذاری به سرعت به شما کمک می‌کند تا در رقابتی‌ترین فضاها نیز جایگاهی به دست آورید. چرا که مخاطبان بیشتری به پست‌ها و محتواهای شما توجه خواهند کرد و این منجر به افزایش بازدید و تجزیه و تحلیل‌های مثبت می‌شود. در نهایت، استفاده از پنل خدمات لایکی نه تنها به افزایش تعاملات و تأثیرگذاری در فضای مجازی کمک می‌کند، بلکه به افزایش مبادلات تجاری و فرصت‌های مالی نیز انجامیده و رشد کسب‌وکار شما را تسهیل می‌کند.

اهمیت خرید پنل خدمات مجازی لایکی از ادد اینستا

ما در تیم ادد اینستا نهایت تلاش خود را می‌کنیم که با ارائه پنل لایکی با خصوصیات زیر، امکان خریدی امن و معتبر را فراهم کنیم:

  • بهترین پنل خدمات لایکی: ارائه‌ی خدمات در قالب سرویس‌های باکیفیت و سرعت بالا به شما این امکان را می‌دهد که اکانت تان ارتقا بدهید. خبر خوش دیگر آن است که می‌توانید در پنل خدمات لایکی ما به صورت رایگان ثبت نام کنید.
  • قیمت مناسب: ارزانترین پنل خدمات لایکی را از ما تهیه کنید، به طوری که شما بتوانید با هزینه کمتر، به نتایج بهتری دست پیدا کنید.
  • مرجع رسمی و معتبر: با سابقه‌ای موفق در ارائه پنل لایکی، ما به عنوان یک مرجع معتبر در این زمینه شناخته شده‌ایم.
  • نامحدود: برخی از سرویس‌های لایکی ما به صورت نامحدود ارائه می‌شوند؛ بنابراین، تنها با یک خرید، از خدمات همیشگی ما بهره‌مند شوید.

ادد اینستا ارائه دهنده معتبرترین پنل خدمات لایکی

پنل لایکی ادد اینستا، با ویژگی‌های منحصر به فرد، امکان افزایش محبوبیت و تعامل شما را به شکلی تضمینی فراهم می‌کند. پنل ما با بهره‌برداری از فناوری مدرن و ایده‌های نوآورانه، به شما امکان می‌دهد تا بهترین خدمات لایک، فالوور، ویو و کامنت‌ را تهیه کنید. هدف از ایجاد این صفحه ارائه سرویس‌هایی است که محبوبیت شما را در میان کاربران لایکی روز به روز افزایش دهد. با انتخاب این پنل، به سرعت به مرجعی معتبر برای افزایش تعاملات و تأثیرگذاری در شبکه‌های اجتماعی تبدیل خواهید شد.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

جهت به دست آوردن لینک کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

سفارشات حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان شامل تخفیف می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در خدماتی که عنوان ضمانت یا گارانتی در آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد