LinkedIn services

تعرفه خدمات لینکدین در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات لینکدین
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
229 لایک پست لینکدین توضیحات 2,550,000  تومان 2000/50 فعال

چرا به خدمات لینکدین نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید لایک و فالوور لینکدین از ادد اینستا

ادد اینستا از سال 95 اومد تا کاربران شبکه های اجتماعی رو از پیشرفت کردن و رشد در اونها بی دغدغه کنه . لینکدین یک شبکه اجتماعی برای افزادی که قصد دارند کسب و کار خودشون رو معرفی کنن . با سرویس خرید فالوور لینکدین اعتبار صفحه خودت در لینکدین رو افزایش میدی . ما این کمک رو بهت میکنیم تا فالوور پروفایل لینکدین خودت رو آماده پیشرفت کنی و در این شبکه اجتماعی با خرید لایک واقعی لینکدین بتونی پست های خودت رو به تعداد افراد زیادی نمایش بدی پس تا دیر نشده با ادد اینستا همراه شو .

فالوور لینکدین؛ روشی برای رشد

یکی از مهمترین و اصلی ترین روش ها برای ارتقاء حساب کاربری شما داشتن فالوور میباشد که برای شروع میتواند کار شما را کمی سخت کند ادد اینستا اینجاست تا شما بتوانید با استفاده از سرویس فالوور لینکدین این مسیر را بهتر و آسانتر، البته با کیفیت تر طی کنید.

خرید لایک لینکدین از ادد اینست

در ادد اینستا برای کاربران لینکدین سرویسی آماده شده تا با استفاده از اون بتونن پست های خودشون رو اعتبار ببخشن و این اعتبار کمکشون میکنه تا با قدرت و محبوبیت بیشتر بتونن در صحنه بیزنس ها قابل نمایش باشند . سرویس افزایش لایک لینکدین پست شما رو به هزاران نفر نمایش میده تا به تعدادی که شما سفارش لایک داده اید کاربران بازدید کننده آن را لایک کنند . پس خرید لایک لینکدین در نهایت منجر به رشد سریع تر شما و همجنین افزایش اعتبار شما در لینکدین خواهد شد .

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

جهت به دست آوردن لینک کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

به این معنی است در خدماتی که عنوان ضمانت یا گارانتی در آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما ، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش میتوانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

سفارشات حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان شامل تخفیف می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

استفاده درست و اصولی از خدمات لینکدین میتواند به بهتر شدن اکانت شما در این شبکه کمک کند. بهتر شدن اکانت میتواند اعتبار شما را در بین کاربران افزایش دهد در نتیجه بهتر و پر قدرت تر میتوانید اهداف بیزنسی خود را در این شبکه محقق کنید.

 

 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد