live 3

تعرفه بازدید لایو در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

لایو
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
80 بازدید لایو ( 15 دقیقه ) توضیحات 75,000  تومان 20000/10 فعال
81 بازدید لایو ( 30 دقیقه ) توضیحات 128,000  تومان 20000/10 فعال
82 بازدید لایو ( 60 دقیقه ) توضیحات 270,000  تومان 20000/10 فعال
78 بازدید لایو + لایک ( 30 دقیقه) توضیحات 330,000  تومان 10000/10 فعال
83 بازدید لایو ( 90 دقیقه ) توضیحات 405,000  تومان 20000/10 فعال
79 بازدید لایو + لایک ( 60 دقیقه) توضیحات 675,000  تومان 10000/10 فعال
77 لایو 30 دقیقه + لایک قلبی + کامنت ایموجی توضیحات 750,000  تومان 2000/20 فعال

چرا به خربد بازدید لایو نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

نکاتی که پیش از لایو باید درنظر داشته باشید

اگر قصد خرید پکیج بازدید لایو اینستاگرام را دارید، باید بدانید که پیش از خرید اگر پیج شما خصوصی است، باید به حالت عمومی در بیاید. پس از انجام اینکار می‌توانید ثبت سفارش را انجام دهید. همچنین برای افزایش بازدید نیاز نیست که شما کاری را انجام دهید.

صرفا خرید بازدید برای رشد شما کافی نیست و باید کیفیت و محتوای لایو را از پیش به خوبی برنامه ریزی کرده باشید. اینکه محتوایی بی کیفیت ارائه دهید و انتظار داشته باشید که با پرداخت مبلغی پیشرفت کنید، انتظار به‌جایی نیست. شما باید تمامی موارد را برای پیشرفت خود در نظر بگیرید. یکی از این موارد تنها خرید بازدید لایو اینستاگرام است که آن هم باید با برنامه‌ریزی و براساس تعداد فالوورهایتان باشد.

مطمئن باشید که کاربران واقعی بازدید غیرطبیعی را به سرعت می‌فهمند و در صورت استفاده از این بسته‌ها باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که مخاطب احساس کند، همه چیز طبیعی است. شما حتی اگر محتوای باکیفیتی ارائه دهید، اما مخاطب به شما بی‌اعتماد شود، باخته‌اید.

ورود به اکسپلور به راحتی آب خوردن

اگر قصد دارید که در اکسپلور پست‌های شما به مخاطبین نمایش داده شود، باید اینستاگرام به این نتیجه برسد که لایو برگزار شده ارزشمند بوده است. برای این اطمینان اینستاگرام میزان تعامل، تعداد بازدید لایو و غیره را مدنظر قرار می‌دهد. در نتیجه شما با خرید بازدید لایو اینستاگرام فرصتی استثنائی را برای خود فراهم می‌کند که دیده شوید.

یکی از تاثیرگذارترین روش‌ها برای حضور در اکسپلور یا بخش جستجو اینستا تاثیرگذاری لایوهایی است که برگزار کرده‌اید.

همانطور که می‌دانید حضور در اکسپلور به نوبه خود مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. در واقع حضور یک لایو شما در این بخش سبب جذب فالوورهای رایگانی می‌شود که برای خرید فالوورهای به‌دست آمده باید هزینه می‌کردید. همچنین بازدید لایو بیشتر می‌شود و این نشان می‌دهد که پخش زنده شما به اندازه کافی تاثیرگذار بوده است.

به همین دلیل ممکن است دست به دست بچرخد و این یعنی به اشتراک‌گذاری مفید که در نهایت شما را به سمت موفقیت هدایت می‌کند. شما با حضور در این بخش با کاربرانی ارتباط خواهید گرفت که پیش از این ممکن بود هیچ‌گاه شما را نبینند

چرا خرید بازدید لایو اینستاگرام مهم است؟

هر کسب‌وکاری برای رشد خود استراتژی را مشخص می‌کند که لایو‌های کاربردی یکی از مهم‌ترین بخش‌های این استراتژی هستند. عموما از این بخش برای معرفی محصولات یا خدمات جدید، آموزش‌های کاربردی و غره استفاده می‌شود. البته اینفلوئنسرها عموما از این قسمت برای افزایش ارتباط با فالوورهای خود استفاده می‌کنند. به هرحال مهم نیست که به چه نیتی از این امکان استفاده شود، مهم این است که استفاده به‌گونه‌ای باشید که اعتماد سازی را انجام دهد.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

ارسال سفارشات بازدید لایو اینستاگرام بصورت فوری میباشد و بلافاصله پس از ثبت سفارش، بازدیدکننده ها برای لایو شما ارسال میگردند.

تعداد بازدید لایو در اینستاگرام برای همه کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و طبیعتا بالا بودن بازدید لایو شما میتواند سبب افزایش محبوبیت و اعتبار پیج شما شود.

برای خرید بازدید لایو اینستاگرام باید پیجتان پابلیک یا عمومی باشد. امکان ارسال بازدیدکننده لایو برای پیج های خصوصی یا پرایوت وجود ندارد.

اگر به دنبال رشد آمار و افزایش بازدهی پیج خود هستید، بدون شک خرید ویو لایو میتواند کمک شایانی را برای پیشرفت پیجتان ایفا کند.

این قیمت براساس تعداد بازدیدهای حقیقی یا فیکی (بازدیدی که توسط ربات انجام می‌شود) مشخص خواهد شد. حتی اگر توان پرداخت تعداد بازدید لایو بیشتری را دارید، اما پیج شما هنوز به تعداد فالوور واقعی مناسب نرسیده‌ است، بسته ارزان‌تری را انتخاب کنید. همه چیز باید طبیعی باشد و شما مسئول این اتفاق هستید. رشد همواره آهسته و پیوسته اتفاق میفتد و ابزارها تنها کمی شتاب به رشد خواهند داد. درک این موضوع اهمیت بسیاری دارد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد