aparat

تعرفه خدمات آپارات در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

سایر خدمات آپارات
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
128 ادد پلی لیست آپارات توضیحات 30,000  تومان 100/30 فعال
129 شیر آپارات توضیحات 38,000  تومان 100/30 فعال
130 ویو + لایک + کامنت + واچ تایم آپارات (اختصاصی) توضیحات 75,000  تومان 10000/1000 فعال

چرا به خدمات آپارات نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

دلایل خرید بازدید آپارات از ادد اینستا

1- ارسال سریع بازدید ها : تمام بازدید های آپارات با توجه به قیمتی که دارند ، بین 5 دقیقه تا 6 ساعت تاخیر دارند ! (هر چه سرویس گرانتر باشد ، ارسال سریعتر است !)

2- کیفیت بازدید آپارات : بازدید های ارسالی با چند کیفیت مختلف از جمله ایرانی ، خارجی یا مخلوطی از هر دو ارسال می‌شود .

3- تضمین ارسال بازدید آپارات : ادد اینستا 4 نماد یا مجوز الکترونیکی از سازمان های دولتی مانند اینماد ، ساماندهی دارد که این مدرکی محکم مبنی بر ارسال تضمینی بازدید ها است !

4- زمانبندی ارسال بازدید : با توجه به گزینه “زمانبدی سفارش” می‌توانید مشخص کنید که در هر ساعت یا روز ، چند بازدید به لینک مورد نظر ارسال شود و به این صورت می‌توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و همچنین بازدید ها را با سرعت طبیعی تر افزایش دهید.

خرید بازدید آپارات چه ارزشی دارد؟

فرض بگیریم برای یک موضوع ، 4 ویدئو وجود داشته باشد . شما کدام یک ویدئو را انتخاب میکنید ؟ بی شک ویدئویی که بازدید بیشتری داشته ، شانس انتخاب و بازدید بیشتری را خواهد داشت.
همچنین افزایش بازدید آپارات باعث می‌شود که ویدئو شما در بخش “ویدئو های پربازدید امروز” قرار بگیرد که باعث جذب بازدید بیشتر خواهد شد.
همچنین یکی از قوانین مهم آپارات برای فعال کردن امکان کسب درآمد ، بالا بودن آمار ویدئو ها می‌باشد .

آیا خرید بازدید آپارات می‌تواند مفید واقع شود؟

اگر شما به تازگی فعالیت خود در آپارات را شروع کرده باشید متوجه روند کند دریافت بازدید شده اید. در چنین مواقعی استفاده از سرویس‌های کمکی همچون بازدید آپارات فوری می‌تواند مفید و موثر واقع شود. این سرویس‌ها به راحتی بازدیدهای شما را افزایش می‌دهد. با افزایش بازدیدها، آپارات ویدئو شما را به عنوان یک ویدئو محبوب شناسایی کرده و در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌دهد.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

اگر قصد کسب درآمد از آپارات را دارید ، گزینه اول و مهم بازدید ایرانی است . اما بازدید خارجی یا بین المللی ، کمکی به کسب درآمد نمی‌کند و فقط جهت افزایش بازدید است.
 
برای خرید بازدید Aparat ، حتما لینک ویدئو وارد شود. در صورتی که به اشتباه لینک کانال ثبت کنید ، سفارش به صورت خودکار لغو می‌شود و مبلغ آن به حساب کاربری بازگشت می‌خورد.
 
قطعا خیر ! برای اثبات این موضوع کافیست برای رقبای خود ویو ویدئو خریداری کنید و منتظر بمانید و ببینید که آیا ویدئو یا کانال حذف می‌شود؟ قطعا اگر با خرید بازدید آپارات ، ویدئو و کانال ها حذف می‌شدند ، اکنون به خاطر رقبا ، هیچ کانالی در آپارات باقی نمیماند.
 
خیر بازدید آپارات هیچ گونه ریزشی ندارد
 

زمانی که شما پستی را در کانال قرار میدهید مهم است که چه تعدادی آن را مشاهده میکنند. هرچقدر تعداد بازش

5 دقیقه پس از خرید ویو آپارات ، بازدید ها شروع به ارسال می‌شود و بستگی به تعداد سفارشی که داشتید ، تا 6 ساعت طول می‌کشد تا بازدید ها را دریافت کنید. 1000 بازدید آپارات .زیر 10 دقیقه ارسال می‌شود
 

دید ها بیشتر باشد یعنی کانال شما فعال تر است و علاقه‌مندان بیشتری دارد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد