Other services

تعرفه خدمات در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

سایر سرویس ها
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
84 سیو پست اینستاگرام خارجی توضیحات 9,000  تومان 10000/50 فعال
88 اشتراک گذاری اینستاگرام (سرعت بالا) توضیحات 38,000  تومان 50000/10 فعال
89 shares (اشتراک گذاری) پست (سرعت بالا) توضیحات 45,000  تومان 1000000/100 فعال
85 ویو هایلایت اینستاگرام توضیحات 150,000  تومان 10000/20 فعال
87 ممبر کانال اینستاگرام توضیحات 525,000  تومان 10000/10 فعال

چرا به خدمات اینستاگرام نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید ویو هایلایت اینستاگرام چیست؟

هایلایت اینستاگرام قابلیتی است که به کاربرانش اجازه می دهد تا ظاهری شبیه به آلبوم از پروفایل خود ایجاد کنند؛ به هر حال اینستاگرام اپلیکیشنی است که حول محور تصاویر می چرخد که با استفاده از هایلایت، می توانید مجموعه ‌ای از استوری های مهم را که به ‌درستی سازمان ‌دهی شده است، در عنوان های جداگانه ای ذخیره کنید تا محتواهای تان در پیجتان باقی بماند.  در مرحله اول، باید بدانید که همه ی محتویات نباید به عنوان پست به اشتراک گذاشته شود چراکه در این صورت، پروفایل پیج شما به هم ریخته خواهد شد و اینجا است که اهمیت استوری ها مطرح می شوند.

از طرفی تعداد ویو هایلایت ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است و دریافت تعداد بالایی بازدید برای آنها کار چندان ساده و راحتی نیست! در همین حین است که خرید ویو هایلایت از یک مرجع مطمئن به عنوان یک راه حل موثر برای بالا بردن تعداد ویو هایلایت مدنظر شما به میان می آید. 

اهمیت ویو هایلایت استوری چیست؟

تصور کنید شرکتی هستید که آب پرتقال می فروشد، شما معمولاً عکس های مربوط به محصولات اصلی خود و برخی اطلاعات بسیار مهم را که مشتریان شما باید کاملاً آن ها را بدانند، ارسال می کنید؛ اما جالب به نظر خواهد رسید؛ اگر مردم بتوانند به نحوی نظرات مشتریان شما را در صفحه تان ببینند چرا که در این صورت اعتبار پیجتان چند برابر می شود. به این ترتیب، می‌توانید این نظرات را در استوری‌های خود قرار دهید اما مشکلی که در استوری ها وجود دارد، زمان آن است که این مشکل توسط هایلایت اینستاگرام به خوبی حل شده است! و خب چیزی که کاملا مشخص است اهمیت دیده شدن این هایلایت هاست! اگر هایلایت استوری های شما با کیفیت و اصولی هم باشند در حالتی که کسی آن ها را نبیند چه فایده ای دارد؟

اعتبار بالا با افزایش بازدید هایلایت اینستاگرام 

اینستاگرام پلتفرمی است که بیش از یک میلیارد کاربر دارد؛ هایلایت، مانند سایر ویژگی های اینستاگرام، دارای تعدادی بازدیدکننده می باشد و به شما این امکان را می دهد که استوری های قدیمی خود را گروه بندی کنید و تعداد بازدید کنندگان بیشتری را با پیج خود آشنا کنید. افزایش تعداد بازدید هایلایت های پیج شما یک نمای کلی به اکانتتان می دهد و این امر باعث میشود که اعتبار خود را در پلتفرم اینستاگرام افزایش دهید؛ به علاوه، شرکت ها و کاربران را قادر می سازد تا در موتور جستجو آسانتر به پیج شما دسترسی پیدا کنند.

تفاوت خرید ویو استوری و خرید ویو هایلایت اینستاگرام در چیست؟

ویو استوری هایی که خریداری میکنید فقط بر روی استوری های موقت شما موثر است و بعد از 24 ساعت که استوری شما حذف شود، ارزش ویو استوری ها از بین میرود (البته تاثیر مثبتی که روی اینگجیمنت، ایمپرشن و ریچ گذاشته است همچنان باقی می ماند) ولی خرید ویو هایلایت از این نظر ارزش دارد که علاوه بر تاثیر مثبتی که روی رتبه بندی پیج دارد این مزیت را که آمار آن به صورت دائم باقی خواهد ماند را هم داراست.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید بازدید هایلایت باکیفیت باعث پیشرفت و دیده شدن پیج شما می شود. به این صورت می توانید فالوور و بازدید ارگانیک دریافت کنید.

استوری‌ها در اینستاگرام نقش مهمی دارند و به همین خاطر اینستاگرام طراحی خود را به‌گونه‌ای کرد تا استوری‌ها بیش از 24 ساعت ماندگار باشند. میزان بازدید استوری برای افرادی که کار تبلیغات انجام می‌دهند مؤثر است از این رو این دسته از افراد علاوه بر روش‌های طبیعی از خرید بازدید هایلایت هم برای افزایش بازدید کمک می‌گیرند.

از طرفی با افزایش بازدید اعتبار در میان مخاطبان افزایش پیدا می‌کند. زمانی که اعتبار نیز افزایش پیدا کند محتوای ایجاد شده جدی تر گرفته می‌شود. پس خرید بازدید هایلایت کمک می‌کند تا این هدف به واقعیت برسد.

خرید بازدید هایلایت اینستاگرام رقمی مشخص شده در تمامی مجموعه‌ها ندارد. چرا که در هر مجموعه سرویس ارائه شده کیفیت متفاوتی دارد از طرفی خدمات آن نیز می‌تواند متنوع باشد. دقیقاً شبیه زمانی است که شما می‌خواهید یک پارچه خریداری کنید. آیا برایتان پیش‌آمده که یک اسم پارچه را در دو مغازه مختلف جویا شوید اما قیمت متفاوت باشد؟ با اینکه اسم پارچه یکی است اما قیمت تفاوت دارد علت هم تفاوت کیفیت است. در خرید بازدید هایلایت نیز این مورد وجود دارد.

اگر می‌خواهید خرید بازدید هایلایت را با بهترین کیفیت انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم سرویس خود را از مجموعه‌ای معتبر خریداری کنید. ادد اینستا با چندین سال سابقه کار برای سرویس‌های خود مناسب‌ترین قیمت‌ها را گذاشته است. شما نیز می‌توانید خرید بازدید هایلایت را نه تنها با بهترین قیمت بلکه با بهترین کیفیت از ما دریافت کنید.

یکی از قدم‌های مهم در دریافت یک سرویس، انتخاب مجموعه‌ای معتبر است. زمانی که شما یک مجموعه معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید نگرانی از بابت قدم‌های بعدی خود ندارید. به همین خاطر است که تأکید می‌شود به هر مجموعه تازه کار اعتماد نکنید.

سایت‌های قانونی نه تنها از اعتبار بالایی برخوردارند بلکه داری نماد اعتماد الکترونیکی هستند. ادد اینستا که یکی از سایت‌های قانونی و معتبر شناخته می‌شود در زمینه ارائه سرویس در اختیار شما قرار دارد تا به پیشرفت و ارتقا شما کمک کند.

در الگوریتم اینستاگرام برای تشخیص پیج های محبوب فاکتور های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرند. یکی از این فاکتور ها بازدید هایلایت ها می باشد. در واقع هر چقدر بازدید هایلایت های شما بیشتر باشد، از نظر اینستاگرام محتوای شما ارزشمند تر است. به همین دلیل پیج شما را در معرض دید افراد بیشتری قرار می دهد.

گرفتن بازدید هایلایت به خصوص در اوایل فعالیت کمی دشوار و زمان بر می باشد. ولی اصلا جای نگرانی نیست. با خرید سرویس بازدید هایلایت می توانید به سرعت بازدید های خود را افزایش دهید. البته برای گرفتن نتیجه بهتر توصیه می کنیم از سایر سرویس های کمکی سایت ما غافل نشوید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد