Pinterest services

تعرفه خدمات پینترست در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات پینترست
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
303 فالوور پینترست واقعی توضیحات 1,244,000  تومان 10000/10 فعال

چرا به خدمات پینترست نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید فالوور پینترست و معرفی خود به میلیون ها کاربر!

فالوورهای بیشتر به معنای تعامل بیشتر با محتوای شما، مانند لایک ها، کامنت ها و اشتراک گذاری ها است. این تعامل به پین های شما در رتبه بندی های پینترست کمک می کند و آنها را به مخاطبان بیشتری نشان می دهد. رسیدن به تعداد قابل توجهی فالوور به طور ارگانیک می تواند زمان بر باشد. خرید فالوور می تواند به شما در صرفه جویی در وقت و رسیدن سریعتر به اهدافتان کمک کند.
همچنین، بسیاری از کاربران پینترست از این پلتفرم برای کشف محصولات و خدمات جدید استفاده می کنند. داشتن تعداد فالوور بالا می تواند به شما کمک کند تا محصولات و خدمات خود را به طیف وسیع تری از مخاطبان معرفی کنید و احتمال خرید آنها را افزایش دهید.

خرید فالوور ایرانی پینترست برای جذب مخاطب هدف

خرید فالوور ایرانی می‌تواند به جذب فالوورهای واقعی و هدفمند به حوزه فعالیت شما کمک کند. این افراد با دیدن تعداد دنبال کنندگان ایرانی، تمایل بیشتری به دنبال کردن صفحه شما و تعامل با محتوایتان خواهند داشت.

مزایای استفاده از سرویس فالوور پینترست

افزایش فالوور پینترست نتایج خوبی به همراه دارد از جمله:

  • افزایش دیده‌شدن
  • اعتبار و اعتماد بیشتر
  • افزایش تعاملات
  • رشد سریع‌تر
  • افزایش ترافیک وب‌سایت
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

خیر، برای ثبت سفارش در ادد اینستا نیاز به ثبت رمز اکانت تان نیست؛ شما تنها باید ایدی اکانت و تعداد فالوور مورد نظر خود را وارد کنید.

 

خیر، تمامی سرویس های ما با کیفیت هستند و هیچ آسیبی به اکانت شما وارد نمیکنند. از این بابت خیالتون راحت باشه.

 

در ادد اینستا سرویس ها با کیفیت های متفاوت فیک، واقعی و نیمه واقعی فعال می باشد و شما می توانید هر کدام را که تمایل دارید سفارش دهید.

 

قطعا بله ،اما نه به تنهایی ! افزایش فالوور های پینترست مشابه به اینستاگرام و توییتر ، باعث جلب اعتماد کاربران حقیقی می‌شود.
مهم ترین دلیل خرید فالوور پینترست ، افزایش نرخ اعتماد پینترست و افزایش شانس دیده شدن تصاویر شما در نتایج جستجوی Pinterest است!

اگر محصولی را در وبسایت یا پیج اینستاگرام خود منتشر کرده اید ، می‌توانید عکس و لینک مربوطه را در پینترست Pin کنید و اگر لایک و فالووری داشته باشید ، تصاویر یا محصولات شما با اولویت در نتایج پینترست نشان داده می‌شود.

1- ارسال فالوور با کیفیت : تمامی فالوور های پینترست با بالاترین کیفیت ارسال می‌شود.

2- تنوع کیفیت فالوور پینترست : اگر فقط قصد دارید آمار فالوور های خود را افزایش دهید ، فالوور فیک پینترست را پیشنهاد می‌کنیم . اما اگر قصد دارید تصاویر شما بازدید بخورد و با تصاویر شما تعامل برقرار شود ، فالوور واقعی pinterest بهترین گزینه است ! همچنین به صورت ترکیبی ، سرویس فالوور فیک و واقعی مخلوط پینترست نیز موجود است.

3- تضمین ارسال فالوور های پینترست : یکی از شایع ترین دلایل بی اعتمادی برخی از کاربران به ادد اینستا ، قیمت های بسیار ارزان و عجیب ما است که بسیاری فکر می‌کنند که شاید قیمت ها آپدیت نشده یا کیفیت ها پایین است. اما هرگز اینطور نبوده ! زیرا صد ها نماینده از ما محصولات خود را تهیه و به فروش می‌رسانند !با وجود نماد های اعتماد (اینماد / پرداخت / ساماندهی) جای هیچ گونه نگرانی ای نیست.

4- تنظیم زمانبندی ارسال فالوور ها: یکی از راه های طبیعی نشان دادن افزایش فالوور های پینترست ، زمانبندی کردن فالوور های ارسالی است ! شما در ادد اینستا می‌توانید تنظیم کنید که در هر روز یا در هر ساعت ، چه تعداد فالوور ارسال شود !

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد