Rumble Services

تعرفه خدمات رامبل در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات رامبل
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
360 ویو ویدیو رامبل توضیحات 68,000  تومان 100000/1000 فعال
361 ویو ویدیو رامبل واقعی توضیحات 143,000  تومان 100000/1000 فعال

چرا به خدمات رامبل نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

رامبل چیست؟

رامبل  یک پلت فرم ویدئویی آنلاین کانادایی است که  مقر اصلی آن در  تورنتو است  و  در سال 2013 تاسیس شده است.

در چند سال گذشته آپلود ویدئو آسان تر و سودآورتر شده است و سازندگان محتوا بیش از هر زمان دیگری پلتفرم های زیادی برای تحویل ویدیوهای خود به دنیا دارند. یوتیوب زمانی نام تجاری آپلود فیلم ها و کسب درآمد از اینترنت بود. اما بستر بسیار بهتری برای دستیابی به مخاطبان نامحدود و کسب درآمد وجود دارد که بسیار فراتر از آن است که سازندگان محتوا می توانند با سیستم عامل هایی مانند یوتیوب درآمد کسب کنند.و آن پلتفرم رامبل است

رامبل به دلایل زیادی به عنوان بهترین گزینه برای آپلودکنندگان ویدیو ظاهر شده است. به عنوان یک پلت فرم مشاهده ویدیو ، ارائه کاربر پسند و تنظیمات سازمان یافته آن به مصرف کنندگان ویدئو اجازه می دهد تا محتوای سرگرم کننده را به راحتی پیدا کنند. رامبل با بینندگان و تبلیغاتی که به دنبال ویدیوهای با کیفیت تر و بهتر هستند که به آنها امکان می دهد از طریق جایگذاری تبلیغات به مخاطبان مورد نظر خود برسند ، شتاب بیشتری می گیرد.

روش های کسب درامد از رامبل

مشارکت در سود
کاربران در ازای بازدید ویدیو درآمد کسب می کنند.

انحصاری
کاربران از کلیه حقوق ویدیوی خود صرف نظر می کنند و این شانس را دارند که تا هزار دلار در ماه درآمد کسب کنند.

غیر انحصاری
کاربران تمام حقوق خود را در مورد ویدئو حفظ کرده و حداکثر 500 دلار سود دریافت می کنند. این به رامبل اجازه می دهد مجوز غیر انحصاری ویدئویی را دریافت کند که در آن رامبل و شرکای آن بتوانند از آن استفاده کنند اما آپلود کننده هنوز مالک ویدیو است.

کسب درآمد از رامبل و نوع ویدئو

اگرچه ممکن است یوتیوب قوانین بسیار سختی داشته باشد ،اما رامبل کار کسب درآمد از این پلتفرم را آسان می کند. گفته می شود که این سه نکته تنها مواردی است که رامبل به دنبال آن است و هرچه این معیارهای خاص بیشتر باشد ، احتمال کسب درآمد از رامبل بیشتر است:

ویدئوهایی با توصیف خوب و عناوین خوب
مطالب اصلی و موضوع جذاب
فیلم های با کیفیت بالا

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

استفاده از پلتفرم ویدئویی رامبل بسیار ساده است. به راحتی می‌توانید به رامبل بپیوندید. در واقع همان‌طور که به راحتی با استفاده از حساب گوگل خود به یوتیوب پیوستید، روند استفاده از رامبل نیز به همین نحو خواهد بود. تنها کافی است یک ایمیل و رمز مشخصی را تعیین کنید تا بتوانید از کلیه خدمات آن بهره ببرید.

۱. حساب رایگان

   – ویدئوهای شما تنها در رامبل به اشتراک گذاشته می‌شوند. اگر ویدئوی شما تأیید شود، شما ۵۰ دلار کسب می‌کنید، و اگر ویدئوی شما به “صفحه اصلی” رامبل برسد، شما ۱۰۰ دلار دریافت خواهید کرد. اگر تبلیغات رامبل به ویدئوی شما متصل باشند، ۶۰٪ از درآمد تبلیغاتی به شما تعلق می‌گیرد.

۲. حساب ناشر

   – رامبل ویدئوهای شما را مدیریت می‌کند. ویدئوهای شما در رامبل ظاهر می‌شوند و رامبل ممکن است محتوای شما را با یوتیوب و سایر پلتفرم‌های رسانه‌ای به اشتراک بگذارد. شما ۹۰٪ از درآمد ویدئو روی یوتیوب و ۶۰٪ از درآمد آن در سایر سایت‌ها را دریافت خواهید کرد. شرکای دیگر رامبل شامل MTV، XBox، Yahoo، MSN و … هستند.

۳. حساب تجاری

   – شما برای حساب تجاری رامبل ماهیانه ۲۵ دلار پرداخت خواهید کرد و از تماشای بدون تبلیغات لذت خواهید برد. بیشتر کاربران حساب تجاری، ویدئوهای موجود را بارگذاری می‌کنند.

۴. حساب شخصی

   – ویدئوهای رامبل شما فقط با خانواده و دوستانی که انتخاب می‌کنید به اشتراک گذاشته می‌شود و امکان کسب درامد دلاری وجود ندارد.

۱. یوتیوب دارای طیف گسترده‌تری از کاربران است.

۲.  کاربران گزارش می‌دهند که رامبل نمی‌تواند با سرعت بارگذاری ویدئوهای یوتیوب رقابت کند.

۳. گزینه‌های مربوط به پالیسی. شما برای استفاده از پلتفرم ناشر رامبل، حقوق انحصاری برای مدیریت و به اشتراک گذاری ویدئوی خود را به رامبل اعطا می‌دهید. برای کاربران غیر انحصاری، ویدئو فقط در رامبل ظاهر می‌شود.

۴. کاربران غیر انحصاری رامبل (کسانی که حقوق ویدئوهای خود را حفظ می‌کنند) تنها می‌توانند از حساب رایگان رامبل استفاده کنند. شما می‌توانید بر اساس تعداد بازدیدهایتان در رامبل پول درآورید، اما ویدئوی شما در سایر پلتفرم‌ها به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

۵. رامبل دارای تعداد کافی از دنبال‌کنندگان برای رقابت با یوتیوب نمی‌باشد. اما پیگیر باشید چون پلتفرم رامبل در حال رشد است.

۱. ویدئوهای خاصی که قبلاً در سایت‌های دیگر منتشر کرده‌اید را نادیده نگیرید. اگر حساب ناشر دارید، رامبل ممکن است از ویدئوهای یوتیوب قدیمی‌تان استفاده کند.

۲. می‌توانید با تگ‌زنی بر روی ویدئوهای رامبل کمی پول کسب کنید. برای هر ویدئو که تگ زده‌اید به ارزش ۰.۰۵ دلار به شما تعلق می‌گیرد.

۳. حساب رایگان رامبل را کاوش کنید. شروع کنید و ببینید که چطور می‌توانید از رامبل کمک بگیرید.

۴. محاسبات مدنظرتا را انجام دهید. اگر احساس می‌کنید که میزان درآمد شما در این شبکه اجتماعی در حال افزایش است، می‌توانید حساب خود را به حساب ناشر تغییر دهید. در جدول زیر به تفاوت رامبل با یوتیوب پرداخته‌ایم و کسب درامد دلاری را در آن‌ها مقایسه کرده‌ایم.

اکنون می‌توانید برنامه دوربین رامبل را از فروشگاه Google Play یا Apple Apps دانلود کنید. این اپلیکیشن دوربین به شما امکان می‌دهد تا با ویدئوهایی که با دوربین تلفن همراه خود فیلم می‌گیرید، پول درآورید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد