tak view

تعرفه بازدید تک پست در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

بازدید تک پست
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
388 بازدید تک پست تلگرام (ارزان) توضیحات 900  تومان 300000/100 فعال
386 بازدید تک پست تلگرام (ویژه محدودیت) توضیحات 2,000  تومان 300000/10 فعال
389 بازدید تک پست تلگرام (سریع) توضیحات 2,000  تومان 100000/300 فعال
387 بازدید تک پست تلگرام + 20% ری اکشن میکس مثبت توضیحات 5,000  تومان 80000/1000 فعال
384 بازدید تک پست تلگرام کیفیت بالا توضیحات 14,000  تومان 200000/100 فعال
385 بازدید تک پست تلگرام (کیفیت مناسب) توضیحات 17,000  تومان 100000/100 فعال

چرا به بازدید تک پست نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

اهمیت استفاده از ویو تلگرام

عدم هماهنگی میان تعداد اعضای کانال و بازدید های پست یکی از معمول ترین مشکلات در کانال ها و گروه های تلگرامی شناخته می‌شود. بسیاری از کانال ها با وجود داشتن تعداد زیادی ممبر، بازدید پست هایشان کم است. برای برطرف کردن این مشکل در کم ترین زمان ممکن می توانید اقدام به خرید ویو تلگرام کنید.حتی خرید بازدید فیک تلگرام هم در این امور می‌تواند بازدهی خوبی داشته باشد. چرا که خرید ویو فیک تلگرام هم به صورت ظاهری در دیدگاه مخاطب تاثیرگذار است.

با صرف هزینه اندک و خرید بازدید تلگرام می توانید ویو پست های کانال و همچنین اعتبار خود را افزایش دهید. دقت داشته باشید که بالا بودن ممبر کانال و بازدید پست ها می تواند باعث محبوبیت بیشتر کانال شود. در واقع این مسئله روی روان کاربر تاثیر داشته و به صورت ناخودآگاه موجب اعتماد سازی می شود.

علاوه بر این ها خرید بازدید تلگرام روی نرخ تبدیل بازدید کننده به دنبال کننده یا خریدار نیز تاثیر دارد. پس این سرویس را از دست ندهید و همین حالا برای خرید ویو تلگرام اقدام کنید.

این را هم در نظر داشته باشید که تبلیغات و جذب مخاطب بدون بازدید پست فایده ای ندارد. یعنی کانال عملا بازدهی چندانی ندارد و این مسئله در طی زمان موجب از بین رفتن اعتماد ممبرها و ترک کانال می شود.

چگونه خرید ویو تلگرام باعث افزایش میزان درآمد می‌شود؟

اصل‌ترین هدف کسانی که در فضای تلگرام کانال یا گروه خاصی را راه‌اندازی کرده‌اند؛ کسب درآمد بیشتر است. آنها شبانه‌روز روی کانال یا گروه تلگرامی خود فعالیت می‌کنند تا میزان درآمد خود را افزایش دهند. بهتر است بدانید که انجام این کار بسیار سخت است. برای اینکه بتوانید از این طریق به درآمد برسید؛ باید روش‌های خاصی را به کار بگیرید و همواره در انجام کارها پشتکار داشته باشید. برای رسیدن به موفقیت فاکتورهای زیادی وجود دارند که توجه به آنها موفقیت و افزایش درآمد را در پی دارد.

افزایش میزان ویو پست‌های تلگرام یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای رسیدن به موفقیت است. هرچه تعداد ویو پست‌ها بیشتر باشد؛ کاربران بیشتری به محتوای کانال یا گروه شما اعتماد می‌کنند و بیشتر از پیش به سمت کانال جذب می‌شوند. برای بالابردن میزان ویو پست‌های تلگرام باید بهترین و سریع‌ترین روش را انتخاب کنید. خرید ویو تلگرام یکی از بهترین و کارآمدترین روش‌های برای انجام این کار است. شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی ویو برای پست‌های کانال یا گروه خود بگیرید و به‌راحتی اعتماد کاربران را به دست بیاورید. هرچه میزان اعتماد کاربران و اعضای کانال بیشتر باشد؛ تعداد مشتری‌های وفادار شما بیشتر می‌شود. این امر باعث می‌شود که میزان درآمد به شکل قابل‌توجهی افزایش پیدا کند.

آشنایی با پنل ویو تلگرام

به طور کلی پنل ها ابزاری می باشند که افراد به کمک آن ها می توانند با کسانی که در زمینه خرید بازدید و … فعال هستند، ارتباط برقرار کرده و خدمات مورد نیاز خود را خریداری نمایند. پنل ویو تلگرام نیز همانطور که از نام آن پیداست، برای فروش خدمات ویو طراحی شده است.

اگر شما مدیریت یک کانال تلگرامی را بر عهده دارید، می توانید با خرید ویو تلگرام از پنل ویو تلگرام بازدید پست های خود را به صورت چشمگیر و هدفمندی افزایش دهید. برای این کار ابتدا وارد پنل شده و سفارشات خود را در آن ثبت کنید.

در مرحله بعدی باید اطلاعات درخواست شده از مشتری را وارد کرده و هزینه تعداد ویو درخواستی خود را بپردازید. به این صورت در کم ترین زمان ممکن می توانید ویو پست های انتخابی خود را افزایش دهید. این را هم در نظر داشته باشید که تحویل سفارشات شما معمولا بین 24 ساعت تا 72 ساعت بسته به تعداد ویو زمان نیاز دارد.

از طریق این پنل به جز خرید بازدید می توانید برای دریافت نمایندگی و یا خرید پنل های مختلف اقدام کرده و کسب درآمد کنید. شما با خرید پنل ویو تلگرام می توانید برای همه افرادی که احتیاج به ویو تلگرام دارند، بازدید خریداری کنید. دقت داشته باشید که دسترسی و استفاده از این پنل بسیار ساده و آسان است.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

  • افرادی که تمایل به افزایش محبوبیت خود در تلگرام دارند.
  • افرادی که تمایل به افزایش نرخ تعامل در کانال تلگرامی خود دارند.
  • افرادی که تمایل به افزایش ممبر و بازدید ارگانیک دارند.
  • افرادی که به تولید محتوا مشغول هستند و می خواهند در مدت کوتاهی به رشد و درآمد برسند.
  • افرادی که در ابتدای کار هستند و فعالیت خود را تازه شروع کرده‌اند.

کسانی که در تلگرام صاحب کانال یا گروه خاصی هستند؛ باید اهداف مختلفی را برای خود انتخاب کرده و برای رسیدن به آنها تلاش کنند. جلب اعتماد کاربران تلگرام یکی از مهم‌ترین اهداف صاحبان کانال یا گروه است. آنها باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا با انجام روش‌های مختلف اعتماد آنها را به دست آورند. بهتر است بدانید که انجام این کار بسیار مهم و حیاتی است؛ به‌طوری که تمام کسب‌وکار و درآمد شما به این بستگی دارد که چگونه می‌خواهید اعتماد کاربران را جلب کنید.

در بسیاری اوقات برایتان پیش‌آمده که در هنگام بازدید از یک کانال ابتدا به آمار ممبرها و بازدید پست‌ها نگاه می‌کنید؛ اگر این آمار بالا باشد؛ طبیعتاً به کانال اعتماد می‌کنید و گزینه عضویت در کانال را انتخاب می‌کنید.

اگر بازدید پست ها کم باشد این مفهوم را میرساند که کانال شما بازدهی خوبی ندارد در نتیجه افراد تمایلی به عضویت ندارند. پس خرید بازدید تلگرام بسیار به بالا بردن بازدهی کمک میکنند.

زمانی که شما پستی را در کانال قرار میدهید مهم است که چه تعدادی آن را مشاهده میکنند. هرچقدر تعداد بازدید ها بیشتر باشد یعنی کانال شما فعال تر است و علاقه‌مندان بیشتری دارد.

بله؛ محدودیتی در زمینه خرید بازدید پست تلگرام وجود ندارد تنها کانال های نباید خلاف قوانین باشند.

 
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد