Spotify services

تعرفه خدمات اسپاتیفای در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

خدمات اسپاتیفای
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
180 سیو اسپاتیفای (Trackو Album) توضیحات 21,000  تومان 100000/20 فعال
177 فالوور اسپاتیفای توضیحات 23,000  تومان 50000/100 فعال
178 اسپاتیفای plays توضیحات 23,000  تومان 500000/1000 فعال
176 اسپاتیفای plays توضیحات 35,000  تومان 1000000000/5000 فعال
181 اسپاتیفای Plays (واقعی) توضیحات 38,000  تومان 100000/1000 فعال
179 فالوور اسپاتیفای (باکیفیت) توضیحات 50,000  تومان 100000/20 فعال
175 اسپاتیفای Playlist Plays توضیحات 120,000  تومان 1000000/1000 فعال

چرا به خدمات اسپاتیفای نیاز داریم؟

با ما کیفیت را تجربه کنید

چرا از اسپاتیفای استفاده کنیم؟

اسپاتیفای (Spotify) در حال حاضر جزو محبوبترین پلتفرم های موسیقی جهانی است که پادکست هم در بر میگیرد. این پلتفرم در سال 2008 راه اندزای شد توسط شرکت spotify AB که تازه وارد بودند در استکهلم مدیریت شد و در این سال ها توسعه یافت. این پلتفرم حقوق ناشران موسیقی را رعایت می کند و امکانات خوبی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. این پلتفرم رایگان همراه با تبلیغات و محدودیت ها ارائه شده و برای حذف آن ها نیاز به خرید اکانت یا اشتراک پرمیوم دارد که با تهیه آن محدودیت های این سرویس مثل گوش دادن با کیفیت بالا و دانلود فراهم می شود.

بالاترین کیفیت موسیقی ها

برای گوش دادن به موسیقی خیلی مهم است که کیفیت آهنگ چطور باشد. در اکانت پرمیوم برخلاف اکانت اسپاتیفای رایگان، کیفیت صدا را می توانید بالا ببرید و آهنگ های خود را با کیفیت بالایی بدون محدودیت گوش دهید.

در نسخه رایگان اکانت شما دارای پایین ترین کیفیت است اما با اشتراک پرمیوم بالاترین کیفیت هم برای شما باز می شود و می توانید از کیفیت موسیقی لذت ببرید.

اکانت پرمیوم بدون تبلیغات

گاهی برای شما هم پیش آمده است که تبلیغات ویدئویی ناخواسته ای نمایش دهد؟ در اکانت پرمیوم stotify دیگر خبری از تبلیغات نیست و تمام آهنگ ها را بدون محدودیت و تبلیغات گوش خواهید داد. تبلیغ در اکانت رایگان معمولا ابتدای آهنگ ها بوجود می آید.

realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

بله در خدمات ما با توجه به پرداختی های اورجینال بعد از اتمام مجددا قابل پرداخت و تمدید هستند و میتوانید درخواست تمدید روی همان اکانت خودتان را داشته باشید. برای تمدید اکانت حتما باید قبل از تاریخ اتمام اشتراکتون اقدام کنید تا تمدید روی اکانت امکان پذیر باشد. همچنین با خرید تمدید اسپاتیفای قبل از اتمام ، تاریخ اشتراک ها دقیق حساب می شود و از اشتراکتون کم نمیشود.

در این خدمات اکانت شما عضو premium family می شود و تک کاربره میباشد. این پلن تفاوتی با پلن های دیگر اسپاتیفای ندارد و یک اکانت شخصی با پرمیوم کامل میباشد. همچنین در صفحه اشتراک پرمیوم اسپاتیفای هم به همین صورت فمیلی ممبر میباشد.

ریجن هند به دلیل قیمت پایین و عدم محدودیت وی پی ان و کشور و عدم حساسیت های بالا مثل بن شدن اکانت انتخاب کرده ایم و فعال میشه. دقت فرمایید ریجن های دیگه مانند آمریکا و آلمان قیمت 6 – 7 برابری داخل اسپاتیفای دارند و با این رنج قیمتی قابل خرید از اسپاتیفای نیستند اگر جایی مشاهده کردین با قیمت غیر منطقی دقت کنید روش غیر از پرداخت مثل کرک یا ترایال میشود که شامل قطعی مکرر پرمیوم حین اشتراک، تعویض اکانت، عدم تمدید مجدد، احتمال بن شدن اکانت میباشند.
همچنین تفاوتی بین عملکرد ریجن ها نیست ،هوش مصنوعی اسپاتیفای بعد چند هفته استفاده لایک آهنگ ها، فالو ارتیست ها و افزودن پلی لیست ، پیشنهادهارو طبق سلیقه شما میده.

سفارشات بستگی به سفارش شما بین 20 دقیقه تا 24 ساعت کاری تکمیل میگردد. در صورتی که مشکلی در سفارش شما باشد به طور مثال پسورد اکانت اسپاتیفای اشتباه باشد این روند زمان بیشتری خواهد برد.

تنها تفاوت این است که طبق سیاست های جدید اسپاتیفای، در اشتراک پرمیوم معمولی امکان خروج از پرمیوم وجود دارد که نیاز است به پشتیبانی ما پیام ارسال نمایید تا با ارسال اکانت پرمیوم جدید و انتقال پلی لیست های شما مشکل را برطرف سازیم. اما در پرمیوم VIP قطعی مکرر ندارد و امکان تمدید اشتراک روی همان اکانت شما وجود دارد.
تمام پرمیوم ها در بهترین شرایط با ای پی و دیوایس های اختصاصی پرداخت می شود و احتمال قطعی و حذف پرمیوم و لیمیت شدن اکانت و تعویض اکانت در این خدمات بسیار پایین و نزدیک به صفر است.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد