insta

تعرفه ویو استوری در ادد اینستا

با ما کیفیت را تجربه کنید

استوری
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
50 ویو استوری ارزان (جدید) توضیحات 9,000  تومان 50000/10 فعال
53 ویو استوری سریع توضیحات 14,000  تومان 10000/10 فعال
54 ویو استوری (عربی) توضیحات 17,000  تومان 10000/10 فعال
55 ویو استوری (آذربایجان + ترکیه) توضیحات 17,000  تومان 10000/10 فعال
49 ویو استوری خارجی (کیفیت بالا) توضیحات 18,000  تومان 10000/10 فعال
46 ویو استوری همیشه پایدار توضیحات 26,000  تومان 10000/100 فعال
52 ویو + لایک استوری (کیفیت بالا) توضیحات 83,000  تومان 10000/10 فعال
47 Quiz استوری اینستاگرام (پاسخ اول) توضیحات 150,000  تومان 10000/100 فعال
48 Quiz استوری اینستاگرام (پاسخ دوم ) توضیحات 150,000  تومان 10000/100 فعال

ویژگی های بازدید استوری اینستاگرام

با ما کیفیت را تجربه کنید

خرید بازدید استوری راهی برای افزایش ویو استوری اینستاگرام!

این روزها کم تر کسی است که با فضای مجازی بیگانه باشد. علت این موضوع را می توان محبوبیتی که فضای مجازی میان مردم پیدا کرده است، دانست. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که تقریبا 80 درصد جمعیت روی کره زمین از این برنامه استفاده می کنند. افرادی که فروشنده محصولات مختلف هستند، از این فضا برای دیده شدن و همچنین فروش محصولات مختلف خود استفاده می کنند. به بیان بهتر می توان گفت، اینستاگرام یک فروشگاه مجازی 24 ساعته است که تمامی افراد در هر کجای کره خاکی می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی اقدام به خرید محصولات مختلف از این فضا کنند. اگر دوست دارید در فضای مجازی موفق باشید و همچون ستاره ای بر فراز آسمان اینستاگرام بدرخشید، نیاز است تا با یک سری از اصول آشنا باشید تا بتوانید باعث رشد و ارتقای پیج اینستاگرام خود شوید.

دلایل خرید بازدید فیک استوری چیست؟

افزایش بازدید استوری بصورت ارگانیک بسیار زمانبر بوده و برای پیشرفت در این امر باید هزینه و زمان زیادی صرف تبلیغات یا تولید محتوا شود، اکثر کاربران به دنبال روشی میگردند که بتوانند با هزینه ای کمتر به هدف خود برسند؛ از این رو کاربرانی هستند که با خرید بازدید فیک استوری براحتی و تنها طی چند دقیقه ویو استوری خود را افزایش میدهند. خرید ویو فیک استوری در بسیاری از موارد کاربردی بوده و میتواند امتیازات مثبتی را برای شما به دنبال داشته باشد؛ در واقع در بسیاری از موارد که بصورت فوری نیاز به ویو استوری دارید و واقعی بودن بازدید کنندگان برای شما اهمیتی نداشته باشد، اینجاست که فقط ویو فیک استوری میتواند به داد شما برسد. هرچند خدمات ویو استوری که در این وبسایت ارائه میشود از کیفیت بالایی برخوردار بود و جای هیچ شک و شبه ای را باقی نمیگذارد. به هر حال در اینستاگرام کاربران بسیار زیادی هستند که برای افزایش، ارتقا آمار و رتبه خود از این روش برای جذب مخاطبین استفاده میکنند چرا که راهی بسیار ساده، کم هزینه و بی دردسر میباشد!

مزایای خرید ویو استوری اینستاگرام

الگوریتم های اینستاگرام به بازدید استوری های شما، اهمیت بسیار زیادی می دهند. همین موضوع باعث شده تا افرادی که در حال فعالیت در اینستاگرام هستند، به دنبال پیدا کردن راه های مختلفی برای افزایش ویو استوری پیچشان باشند. بالا رفتن ویو استوری در اینستاگرام باعث می شود تا پیج شما شانس بیش تری را برای راه یافتن به اکسپلور اینستاگرام داشته باشد. بسیاری از کاربران در سراسر اینستاگرام با خرید ویو استوری بازدید های خود را افزایش میدهند؛ طبیعی است که خرید ویو استوری برای شما مزایای زیادی را به ارمغان بیاورد. شاید بتوانیم بصورت مختصر تنها برخی از مزایای آن را بصورت زیر شرح دهیم:

  1. با خرید ویو استوری اینستاگرام میتوانید به سادگی به تعداد بازدید دلخواه استوری خود دست پیدا کرده و آمار خود را افزایش دهید.
  2. خرید ویو Story سبب افزایش مخاطبین شما شده و همین امر باعث افزایش فالوور های پیجتان نیز میگردد.
  3. افزایش ویو استوری سبب جلب توجه مخاطبین شما شده و در اعتماد کاربران و اعتبار پیج شما تاثیری مثبت خواهد گذاشت.
  4. اگر یک پیج بیزنس داشته باشید طبیعتا فروش مصحولات شما تحت تاثیر افزایش بازدید استوری افزایش یافته و شاهد پیشرفت خود خواهید بود.
  5. با خرید بازدید استوری میتوانید آمار تبلیغات خود را در استوری ها دگرگون کنید و به تعداد View که میل دارید برسید.
  6. با رشد آمار بازدید پیجتان میتوانید از شانس بیشتری برای حضور در اکسپلور برخوردار شوید.
  7. و …
realistic-phone-with-social-media

پاسخ به سوالات شما

با ما کیفیت را تجربه کنید

ویو استوری اینستاگرام در بازدید فالوورها از استوری شما مشخص می شود و هرچه تعداد این ویوها بیشتر باشد، اینستاگرام شما را به عنوان پیج محبوب در نظر مخاطبان می شناسد و در اکسپلور به دیگران معرفی می کند. شما با خرید ویو استوری مای ممبر می توانید صفحه خود را به اینستاگرام نشان دهید و بازدید واقعی بیشتری دریافت کنید.

با خرید ویو استوری اینستاگرام می توانید تعداد ویو استوری های اینستاگرام خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهید. این روش به اینفلوئنسرهای اینستاگرام کمک می کند تا بتوانند تعداد ویو های استوری های خود را بالا ببرند.

بله. کارشناسان ما باکیفیت ترین ویو های استوری را تقدیم شما می کنند. بنابراین نگران کیفیت ویو های استوری اینستاگرام خریداری شده نباشید. کیفیت ویو های استوری ادد اینستا زبان زده همه است.

افزایش بازدید استوری بصورت ارگانیک بسیار زمانبر بوده و برای پیشرفت در این امر باید هزینه و زمان زیادی صرف تبلیغات یا تولید محتوا شود، اکثر کاربران به دنبال روشی میگردند که بتوانند با هزینه ای کمتر به هدف خود برسند؛ از این رو کاربرانی هستند که با خرید بازدید فیک استوری براحتی و تنها طی چند دقیقه ویو استوری خود را افزایش میدهند. خرید ویو فیک استوری در بسیاری از موارد کاربردی بوده و میتواند امتیازات مثبتی را برای شما به دنبال داشته باشد؛ هرچند خدمات ویو استوری که در این وبسایت ارائه میشود از کیفیت بالایی برخوردار بود و جای هیچ شک و شبه ای را باقی نمیگذارد. 

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد